۰۲۱۷۴۶۳۴
تورها

تور سنت پترز بورگ

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

آشنایی با سنت پترزبورگ

 

سنت پترزبورگ یکی از زیباترین شهرهای توریستی روسیه است. سنت پترزبورگ به مدت 2 قرن پایتخت سلطنتی روسیه بوده است و به همین دلیل هم جاهای دیدنی و اماکن تاریخی متعددی دارد. جالب است که بدانید هنوز که هنوزه سنت پترزبورگ را به عنوان  مرکز فرهنگی و پایتخت فرهنگی روسیه می شناسند و این نشان می دهد که سنت پترزبورگ تا چه اندازه شهر دیدنی و جالبی است. به هر حال سنت پترزبورگ به عنوان دومین شهر بزرگ روسیه (بعد از مسکو) شناخته می شود و هیچ کم و کاستی از نظر اماکن دیدنی و اماکن تفریحی ندارد. از این گذشته، سنت پترزبورگ بخش زیادی از محبوبیتش را مدیون پدیده ای به نام شب های سفید است که در تابستان های سنت پترزبورگ اتفاق می افتد و در طول آن شب ها نیز هوای روشنی دارد . در زمان شب های سفید سنت پترزبورگ، برنامه های تفریحی بسیار جالبی در سطح شهر سنت پترزبورگ برگزار می شود و مردم از صبح تا شب و شب تا صبح را به تفریح سپری می کنند. با ما همراه باشید تا شما را بیشتر با سنت پترزبورگ و تور ارزان سنت پترزبورگ آشنا کنیم.

 

آب و هوای  سنت پترزبورگ

 

عموما آب و هوای سنت پترزبورگ سرد است. حتی تابستان ها نیز هوای سنت پترزبورگ خنک است و آن چنان گرم نمی شود. ماه ها ژانویه و فوریه (اواسط دی تا اواسط اسفند) سردترین ماه های سنت پترزبورگ هستند. در این ماه های دمای میانگین هوای سنت پترزبورگ بین 8- و 3- درجه سانتیگراد است. از آن طرف ماه جولای (اواسط تیر تا اواسط مرداد) گرم ترین ماه سنت پترزبورگ تلقی می شود. در این ماه دمای میانگین هوای سنت پترزبورگ بین 15 تا 23 درجه سانتگیراد می شود.

 

بهترین زمان سفر به  سنت پترزبورگ

 

فصل تابستان به عنوان بهترین زمان سفر به سنت پترزبورگ شناخته می شود. چرا که در این زمان از سال، آب و هوای سنت پترزبورگ از همیشه بهتر می شود و توریستان می توانند از هوای مطبوع تری برای گشت و گذار در شهر و بازدید از جاهای دیدنی سنت پترزبورگ استفاده کنند. مساله دیگری که باعث می شود فصل تابستان محبوب ترین زمان سفر به سنت پترزبورگ باشد، این است که شب های سفید سنت پترزبورگ نیز در فصل تابستان اتفاق می افتد و خیلی از توریستان به خاطر شرکت در فستیوال شب های سفید سنت پترزبورگ راهی روسیه می شوند.

 

چرا سفر به  سنت پترزبورگ ؟

 

اماکن دیدنی بسیار خاصی در سنت پترزبورگ وجود دارد که از جمله آن ها می توان به کاخ های فاخر سنت پترزبورگ اشاره کرد. یکی از نکاتی که باعث جذابیت هرچه بیشتر سنت پترزبورگ می شود، این است که در این شهر کانال های آب و پل های متعددی وجود دارد و به همین خاطر هم هست که اغلب از سنت پترزبورگ به عنوان ونیز شمال یاد می کنند. در سنت پترزبورگ جاهای دیدنی و اماکن تفریحی مختلفی وجود دارد که یکی از دیگری زیباتر هستند و مسلما شما هم از سفر به سنت پترزبورگ و دیدن زیبایی های بی حد و اندازه آن شگفت زده می شوید. به شما توصیه می کنیم که اگر به دنبال یک سفر خانواگی ایده آل و به یادماندنی هستید، حتما برای یک بار هم که شده با تور سنت پترزبورگ از کشور زیبای روسیه دیدن کنید.

 

 برترین اماکن دیدنی  سنت پترزبورگ

 

کلیسای ناجی در خون سنت پترزبورگ یکی از خاص ترین اماکن دیدنی سنت پترزبورگ است و بازدید از آن از واجبات سفر به سنت پترزبورگ است. موزه هرمیتاژ سنت پترزبورگ نیز به عنوان بزرگترین موزه دنیا، یکی از جالب ترین و دیدنی ترین جاذبه های گردشگری سنت پترزبورگ است. گذشته از این ها، قلعه پیتر و پائول، کاخ مارینسکی سنت پترزبورگ، کاخ کاترین سنت پترزبورگ، کاخ سلطنتی کنستانتین سنت پترزبورگ، کاخ پترهوف سنت پترزبورگ، کلبه پتر کبیر، کلیسای سنت ایزاک معروف ترین اماکن دیدنی سنت پترزبورگ هستند. موزه دولتی روسیه در سنت پترزبورگ، موزه عروسک ها در سنت پترزبورگ، تالار مارینسکی در سنت پترزبورگ، رودخانه نوا سنت پترزبورگ و مجسمه اسب سوار برنزی نیز از دیگر جاذبه های گردشگری سنت پترزبورگ هستند که واقعا ارزش بازدید را در تور سنت پترزبورگ دارند.

 

اماکن تفریحی  سنت پترزبورگ

 

شهربازی دیو استرو یکی از محبوب ترین اماکن تفریحی سنت پترزبورگ است. علاوه بر این، پارک آبی پیترلند سنت پترزبورگ و پارک انگری بردز سنت پترزبورگ نیز از دیگر اماکن تفریحی جذاب سنت پترزبورگ هستند که معمولا خانواده ها از تفریح در آن ها استقبال می کنند. گذشته از این ها، یکی از جالب ترین تفریحات در تور سنت پترزبورگ، کشتی سواری در کانال های آبی سنت پترزبورگ است. به شما توصیه می کنیم که حتما این تفریح جذاب را در تور سنت پترزبورگ تجربه کنید و مطمئن باشید که این کشتی سواری به یکی از به یادماندنی ترین خاطرات سفرتان به سنت پترزبورگ تبدیل خواهد شد. اگر هم در فصل زمستان به سنت پترزبورگ سفر کردید، حتما اسکی روی یخ را امتحان کنید و مطمئن باشید که شما هم شیفته این بازی مفرح و جالب در تور سنت پترزبورگ می شوید.

 

بهترین هتل های  سنت پترزبورگ

 

هتل های 5 ستاره ای مثل هتل رادیسون رویال سنت پترزبورگ، هتل کورینتیا سنت پترزبورگ، هتل کمپینسکی سنت پترزبورگ، هتل دومینا پرستیژ سنت پترزبورگ و هتل نووتل سنت پترزبورگ از بهترین هتل های سنت پترزبورگ محسوب می شوند. از طرفی هتل های 3 ستاره ای مثل هتل بریستول سنت پترزبورگ، هتل فونتانکا سنت پترزبورگ و هتل وایت تری سنت پترزبورگ بهترین هتل های ارزان سنت پترزبورگ به شمار می آیند.

 

بهترین رستوران های  سنت پترزبورگ

 

به شما توصیه می کنیم که حتما در تور سنت پترزبورگ به یکی از رستوران های پالیکن سنت پترزبورگ، چخوف سنت پترزبورگ و یا رستوران اوکروپ سنت پترزبورگ مراجعه کنید و حتما برای یک بار هم که شده طعم اصیل غذاهای روسیه ای را در یکی از این رستوران ها به عنوان بهترین رستوران های سنت پترزبورگ بچشید.

 

بهترین مراکز خرید  سنت پترزبورگ

 

مرکز خرید گالریا سنت پترزبورگ، مرکز خرید گرند کانیون سنت پترزبورگ، مرکز خرید نوسکی سنت پترزبورگ و مرکز خرید یوروپلیس سنت پترزبورگ چند تا از بهترین مراکز خرید سنت پترزبورگ هستند که بازدید از آن ها به هر توریستی در تور سنت پترزبورگ توصیه می شود. گذشته از این ها، یک سری خیابان خرید نیز در سنت پترزبورگ وجود دارد که برای خرید بسیار مناسب هستند و بوتیک ها و فروشگاه های متنوعی دارند. از بهترین خیابان های خرید سنت پترزبورگ می توان به خیابان سادووایا در سنت پترزبورگ، خیابان بلشوی در سنت پترزبورگ و خیابان نوسکی در سنت پترزبورگ اشاره کرد.

 

چرا تور  سنت پترزبورگ  با  آژانس  مسافرتی  زیما سفر؟

 

زیما سفری های عزیز و محترم دیگر نگران قیمت تور روسیه نباشید زیرا ما در آژانس مسافرتی زیما سفر با ارائه تور لحظه آخری روسیه و تور ترکیبی مسکو سنت پترزبورگ ارزان قیمت در طول سال، شرایط را بگونه ای برای شما فراهم خواهیم کرد تا با کمترین هزینه برای تور، بیشترین لذت را از سفرتان به روسیه ببرید. ما قیمت های مختلفی برای تور سنت پترزبورگ و تور ترکیبی روسیه را خدمت شما ارائه خواهیم کرد تا با توجه به بودجه مورد نظرتان، بهترین انتخاب تور ارزان روسیه را داشته باشید.قیمت تور سنت پترزبورگ لحظه آخری با توجه به نوع هتل، نوع ایرلاین و سایر امکانات ارائه شده در تور متغیر خواهد بود.آژانس زیما سفر پارس مجری مستقیم و تخصصی تور روسیه است و از این جهت میتوانید مطمئن باشید که همراه با تور ارزان روسیه به سفری خواهید رفت که با هزینه مناسبی برای شما تمام خواهد شد. با توجه به تخصص ما در برگزاری تور روسیه و اینکه آژانس  زیما سفر مجری مستقیم تور سنت پترزبورگ است و می توانید مطمئن باشید که همراه با تورهای ما سفر خوبی را به مسکو و سن پترزبورگ و شهر کازان تجربه خواهید کرد و آفر تور روسیه پیشنهادی ما رضایت شما را جلب میکند.

نظرات کاربران