۰۲۱۷۴۶۳۴
آنچه باید درباره آب و هوای مالزی بدانید

آنچه باید درباره آب و هوای مالزی بدانید

در مقاله آب و هوا در تور مالزی تا ماه سپتامبر پیشروی کردیم. از ماه های مناسب آفتاب گرفتن و سواحل مالزی گفتیم. همچنین بهترین فصل برای غواصی در آب های آرام را بررسی کردیم. زمان تور شما با توجه به سلیقه شما می تواند تاثیر بسیاری در کیفیت تور داشته باشد. به ادامه مطلب رجوع می نماییم و به سراغ ماه های اکتبر، نوامبرو دسامبر می رویم. تا بتوانیم برای شما در طول سفرتان برنامه ریزی درستی انجام دهیم تا از وقتتان بهترین استفاده را بکنید. آژانس هواپیمایی زیما با داشتن خدمات رفاهی در مالزی شما را همراهی میکند.

 

اکتبر و جشنواره زیبای بادبادک ها در مالزی

با اینکه اکثر فعالیت ها در سواحل غربی برای در امان ماندن از باران در فضای بسته برگزار می شود، در ساراواک بادبادک ها پرواز می کنند. جشنواره بین المللی بادبادک ها در بورنئو بادبادک هایی با شکل، رنگ و اندازه های مختلف را به نمایش می گذارد و شما حتی می توانید یاد بگیرید که چگونه یک بادبادک درست کنید که برای مسافرین  تور مالزی  بسیار جذاب و خاطره انگیز می باشد. دوستداران پرنده همچنین از جشنواره پرنده در بورنئو لذت خواهند برد، جشنی پرشور از موجوداتی که پر دارند و پرواز می کنند. قدم زدن و حرف زدن با پرندگان (نه به معنای واقعی کلمه) بخش دیگری از این مراسم است، و شما می توانید در مسابقه پرنده شرکت کنید که بسیار هیجان انگیز است که باید در عرض 24 ساعت باید بیشترین گونه پرندگان را شناسایی و نام گذاری کنید. 

بارش: 22 روز

درجه حرارت: 81 درجه فارنهایت (27 درجه سانتیگراد)

نوامبر

با عرض پوزش از علاقه مندان به شنا در زیر آب، این ماه زمانی است که سواحل شرقی بسته می شود. بازدید کنندگان عزیز تور مالزی ترجیح می دهند در این زمان به پنانگ و لانگ کاوی سفر کنند، زمانی که بارش با شدت کمی ادامه دارد، اما هنوز هوا به قدری خنک است که بتوانید با یک کلاه در فضای باز قدم بزنید. شعر و نثر رمانتیک در جشنواره ادبی جورج تاون برگزار می شود، جشنواره ای سالیانه از تمام مسائل مربوط به ادبیات که اغلب با داستان های اساطیری و افسانه ای همراه می شود.

بارش: 25 روز

درجه حرارت: 81 درجه فارنهایت (27 درجه سانتیگراد)

دسامبر و تعطیلات سال جدید

در این ماه سواحل غربی روزهای آفتابی و طولانی را تجربه می کند و آماده تعطیلات سال جدید می شود. صباح و ساراواک همچنان برای بازدیدکنندگان مکانی ایده آل هستند اما شرایط سواحل شرقی کمی متقاوت است. این مقطع از سال آرام ترین زمان برای مناطق Kelantan و Terengguan است که بسیار مناسب  تور مالزی  است. اگر اهل ماجراجویی هستید، حتما به چالش جنگل های بارانی RFC سر بزنید که باران فقط بخشی از هیجان مربوط به آن است. مرداب های گل آلود، زمین های ناهموار و حشرات وحشی بخشی از این ماجراجویی هستند که به شما کمک می کنند با چالش های زندگی بیشتر روبرو شوید.

بارش: 20 روز

درجه حرارت: 81 درجه فارنهایت (27 درجه سانتیگراد)

چه زمانی به مالزی سفر نکنید

اگر فقط میخواهید در سواحل شرقی به شنا در زیر آب بپردازید، بین ماه های اکتبر تا ماه مارس به این منطقه سفر نکنید. در بقیه موارد، تمام ماه های دیگر زمان مناسبی برای سفر شما خواهند بود.

زیما سفر پارس مجری  تور مالزی با کیفیت مطلوب و مناسب.

کافیست با تماس با شماره تلفن 02174634 با کارشناسان مجرب ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان  تور مالزی  بهرمند شوید.

۱۲ تیر ۱۳۹۷