۰۲۱۷۴۶۳۴
پنج شهر باستانی زیبا در تور چین

پنج شهر باستانی زیبا در تور چین

بازدید از پنج شهر باستانی زیبا در تور چین

دپارتمان تور چین تقدیم می کند.

تاریخ فرهنگی متنوع و شگفت انگیز چین در اکثر شهرهای باستانی چین به خوبی حفظ شده است. بعضی از این شهرها برای گردشگران  تور چین  مجددا توسعه یافته اند، و برخی دیگر همچنان به همان شکل گذشته باقی مانده و دست نخورده اند. با این اوصاف، این شهرها مناظری فوق العاده برای عکاسی دارند.

شهرهای باستانی معمولا مقصد محبوب گردشگران داخلی و بین المللی  تور چین  هستند، بنابراین لزوما انتظار نداشته باشید که بتوانید به تنهایی در میان خیابان های خلوت قدم بزنید. با این وجود، اگر سفر خود را با دقت برنامه ریزی کنید می توانید از جمعیت فاصله بگیرید. در راهنمایی زیر به شما می گوییم هنگام سفر به چین چطور از جمعیت دور بمانید.

شاکسی، یوننان

جمعیت دالی را به حال خود بگذارید و به ۱۲۰ کیلومتر آن طرف تر به شاکسی، یک شهر بازاری شلوغ در جاده باستانی «اسب چای» سفر کنید. شاکسی هنوز به عنوان یک مقصد گردشگری توسعه چندانی نیافته و بازسازی نشده است و یک شهر باستانی واقعی مانده است. با وجود بزرگراهی که به تازگی در دست احداث است، احتمال دارد گردشگران   تور چین   بیشتری در آینده به این شهر سفر کنند، اما در حال حاضر هنوز یک گنج پنهان در چین است. در سفر به شاکسی حتما از بازار روز جمعه دیدن کنید که مردم روستاهای اطراف برای خرید و فروش هرچیزی که فکرش را کنید در یک مکان دور هم جمع می شوند.

فِنگ هوآنگ، هونان

فِنگ هوآنگ یک شهر باستانی در مرز غربی استان هونان است که به طرز استثنایی حفظ شده است. فِنگ هوآنگ در چینی به معنی ققنوس است و طبق افسانه ها یکی از این دو پرنده اساطیری، زمانی به فِنگ هوآنگ پرواز کرد و آنقدر از زیبایی این شهر شگفت زده شد که دیگر تمایل نداشت آنجا را ترک کند. در طول صدها سال، جمعیت متنوع فِنگ هوآنگ، به دلیل موقعیت اقتصادی و استراتژیک این شهر رو به افزایش رفت، و از این شهر، یک شهر زیبا پر از خیابان های پر پیچ و تاب و خانه های چوبی ساخت. خانه های چوبی که در دو سوی رودخانه Tuo قرار دارند، یکی از جذاب ترین مناظر مسافران  تور چین   در فِنگ هوآنگ هستند. توصیه می کنیم یک شب را در این شهر بگذرانید؛ ساختمان ها در شب روشن می شوند و منظره ای جادویی ایجاد می کنند.

تور چین

ووژِن، ژِجیانگ

یکی از زیباترین شهرهای باستانی آبی در چین، ووژن است که دقیقا از دوران سلسله دیرین چینگ و دوره جمهوریخواه بوده دست نخورده باقی مانده است. این شهر با ماشین حدود دوازده ساعت تا شانگهای فاصله دارد. مسافران ت تور چین  می توانند مردم محلی را در حال چاپ و رنگرزی، ساخت کفش های پارچه ای و کاشت توتون و تنباکو تماشا کنند و از تجقدیمی استفاده کنند تا ببینند صدها سال پیش زندگی در این منطقه چطور بوده است.

وویوآن، جیانگشی

وویوآن واقع در شمال شرقی استان جیانگشی، لزوما یک شهر باستانی خاص نیست، بلکه بیشتر به خاطر منظر زیبای حومه شهر و معماری های باستانی که به خوبی محافظت شده اند شناخته شده است. بسیاری از ساختمان ها و روستاها از سلسله تانگ باقی مانده اند و به دلیل دور بودن این شهر و حمل و نقل نسبتا نامناسب آن، دست نخورده اند. این منطقه به ویژه برای زمینهای گل کانولا که در ماه های مارس و آوریل تمام روستاها را پر می کنند شناخته شده است، این مناظر یکی از زیباترین مناطق چین است و هرساله عکاسان زیادی را به خود جلب می کند. یکی از بهترین مکان ها برای دیدن گل ها، تپه هایی است که در اطراف روستای جیانگلینگ قرار دارند و مسافران زیادی از  تور چین   را به خود جذب می کند.

پینگ یائو، شانکسی

پینگ یائو در سال ۱۹۹۷ ثبت میراث جهانی یونسکو شده است و زندگی مانند صد سال پیش، همچنان در پشت دیوارها و میان خیابان های آن جریان دارد. این شهر مرکز مالی سلسله چینگ بوده است و اولین حواله بانکی چین، در این شهر بنا شده است. به لطف این همه ثروت، بازرگانان و بانکداران، خانه ها و ساختمان های لوکس خود را در این شهر ساختند که بازدید از اکثر آنها هنوز هم امکان پذیر است و گردشگران  تور چین  با لذت زیادی در میان این خانه ها قدم می گذارند.

آژانس مسافرتی و گردشگری زیما سفر پارس مجری   تور چین  ،  تور چین  لحظه آخری و  تور چین  با قیمت مناسب همراه شماست. با ما تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان ما بهرمند شوید - 02174634

۱۴ تیر ۱۳۹۷