۰۲۱۷۴۶۳۴
30 جاذبه گردشگری برتر در چین - قسمت پنجم

30 جاذبه گردشگری برتر در چین - قسمت پنجم

معرفی 30 جاذبه گردشگری برتر در چین در قسمت پنجم

در آخرین سری از مقاله 30 جاذبه گردشگری برتر  تور چین  به سراغ محل اقامت ارتش سرخ، اسکله ویکتوریا، شهر ممنوعه، کاخ پوتالا و دیوار بزرگ چین می رویم. جاذبه های گردشگری فوق العاده ای که هر ساله توریست ها را از سراسر جهان جذب می کند.

ارتش سرخ (محل اقامت)

این ارتش قدرتمند دارای جنگج  تور چین  ویانی سوار بر اسب های قرمز مایل به قهوه ای است، که در سه محل یافت می شود. این یکی از مشهورترین یافته های باستان شناسی در جهان است. این مکان محبوب ترین جاذبه توریستی در شهر شیان و یکی از پرطرفدارترین ها در  است. 8000 جنگجوی واقعی و 130 یا بیشتر ارابه بیش از دو هزاره در برابر امپراتوری جمهوری چین ساکت ایستاده اند. اگر چه سلاح های آنها به سرقت رفته و رنگ آنها تا حد زیادی از بین رفته است، اینکه هیچ دو سربازی چهره مشابه ندارند به وضوح بیانگر میزان نیروی کار و مهارت های به کار رفته در ساخت آنها می باشد.

اسکله ویکتوریا (محل اقامت)

اسکله ویکتوریا یکی از عمیق ترین بنادر کانتینری در جهان است. این بندر چشم انداز بی نظیری از آسمان خراش های هنگ کنگ را در یک طرف و خط ساحلی سیمشاتسوی را در سوی دیگر ارائه می دهد. این بندر همچنین یکی از پر جنب و جوش ترین بنادر با حدود صدها کشتی در حال تردد، قایق های تندرو در حال حرکت به بالا و پایین ساحل است. هر شب، با آسمان خراش ها در هر دو طرف بندر ویکتوریا به شکلی برنامه ریزی شده نورپردازی و روشن می شوند که به عنوان یک فستیوال دائمی از نور و صدا در جهان در  تور چین  شناخته می شود. یکی از بهترین راه ها برای بازدید از این بندر، سفر با Star Ferry است.

شهر ممنوعه (محل اقامت)

ساخته شده در اوایل قرن 15، شهر ممنوعه به عنوان خانه امپراطوران در سلسله های مینگ و چینگ تا پویی، آخرین امپراتور چین که در سال 1912 به کار خود پایان داد، استفاده شده است. یک مجتمع، احاطه شده توسط خندق، که بزرگترین مقر امپراطوری در جهان است. افسانه ها بر این باورند که 980 ساختمان آن شامل 9،999 اتاق می باشند، اگرچه تعداد واقعی آن حدودا هزار اتاق کمتر است. این شهر بدون شک محبوب ترین جاذبه  تور چین  در پکن است و افرادی زیادی نیز این حقیقت را تائید می کنند.

کاخ Potala (محل اقامت)

مشابه کاخ زمستانی دالایی لاما در قرن هفتم، کاخ Potala در لهاسا نماد بوداییسم در تبت و نقش مرکزی آن در اداره سنتی شهر است. با بیش از 1000 اتاق، کاخ پوتالا دارای اقامتگاه هایی برای زندگی دالایی لاما در زمان حیات وی می باشد و همچنین مقبره های طلایی عجیب و غریبی که در زمان مرگ او بنا شده اند. این مکان محل اقامت دالایی لاما تا قرن 14 بود که به هند فرار کرد. این اتفاق پس از حمله و تصرف چین در سال 1959 اتفاق افتاد. این کاخ خانه همچنین مقدار زیادی از آثار فرهنگی کمیاب از جمله متون مقدس طلا دست نوشته بودایی و هدیه از امپراطوران چین را در خود جای داده است. این کاخ دارای 14 طبقه است و به هنگام بازدید باید از تعداد زیادی از پله ها بالا و پایین بروید، بنابراین مطمئن شوید که از قبل تمرین کافی برای انجام این کار را دارید.

دیوار بزرگ چین

دیوار بزرگ چین یکی از بزرگترین شاهکارهای مهندسی انسان و طولانی ترین موزه در فضای باز است. این دیوار از استان گانسو در غرب تا شانگهایگوان در دریای بوهای در شرق امتداد می یابد. این بنا بین قرن 5 تا قرن 16 ساخته، بازسازی و نگهداری شده است که به منظور حفاظت از مرزهای شمالی امپراطوری چین از حملات قبایل کوچ نشین شمالی بوده است. اکثر مردم از بخش هایی از این دیوار در پکن دیدن می کنند که به راحتی قابل دسترس بوده و بر فراز کوه ها می باشد. این دیوار، جاذبه توریستی شماره 1 در  تور چین  است.

آژانس مسافرتی و گردشگری زیما سفر پارس، ارائه کننده تور چین ، تور چین ارزان ، تور چین لحظه آخری

از صفحه  تور چین  زیما سفر پارس دیدن کنید و از مشاوره رایگان ما بهرمند شوید.

۲۱ تیر ۱۳۹۷