۰۲۱۷۴۶۳۴
آشنایی با جزیره کیش - قسمت دوم

آشنایی با جزیره کیش - قسمت دوم

آشنایی با جزیره کیش - قسمت دوم

در قسمت دوم مقاله آشنایی با  تور کیش  به مقدمه ای در باره جزیره کیش پرداختیم. همچنین از جاذبه های گردشگری  تور کیش  مانند پارک دلفین ها ، پارک کروکودیل ها ، پارک درخت سبز کیش و ... گفتیم.

در این قسمت به نحوه ورود به جزیره کیش با تور کیش و بدون  تور کیش  ، سفر های داخلی در کیش و خرید در کیش می پردازیم.

همراه آژانس مسافرتی زیما سفر پارس به  تور مجازی در کیش  می رویم.

چگونه می توانید به جزیره کیش وارد شوید، البته بدون تور کیش 

ویزای ورودی برای کیش و  تور کیش  لازم نیست. اتباع خارجی نیازی به ویزای ورود در نقاط ورودی و خروجی جزیره کیش ندارند. در فرودگاه بین المللی کیش، افسرهای پلیس عکس و اثر انگشت شما را می گیرند و ویزا را درون گذرنامه شما ثبت می کنند، که به شما اجازه می دهد تا 14 روز در این جزیره اقامت داشته باشید.

مراقب باشید؛ اگر شما غربی هستید، ممکن است از شما در مورد هدف از بازدیدتان سوالاتی پرسیده شود. اطمینان حاصل کنید که تمام مدارک شامل رزرو هتل با شماره تلفن و غیره را به همراه داشته باشید. در هنگام ورود به فرودگاه کیش، همه مسافران زن بلافاصله به یک اتاق راهنمایی می شوند و از آنه خواسته می شود موی سر و کل بخش های بدن خود را بپوشانند. لباس هایی در فرودگاه موجود می باشد که می توانند از آنها استفاده کنند و به هنگام ترک این جزیره آنها را تحویل دهند.

مسافران زن  تور کیش  می توانند برای یک مدت کوتاه راهنمایی های ویژه دریافت کنند تا با فضای جزیره آشنا شوند. با این حال، کارکنان بسیار مودب هستند، اما فقط برخی از آنها انگلیسی صحبت می کنند.

در حال حاضر تعدادی از خطوط هوایی بین المللی پرواز به فرودگاه بین المللی کیش (یاتا و KIH) ارائه می دهند. Kish Air دارای محبوب ترین پروازهای داخلی و بین المللی به کیش است. Kish Air همچنین پروازهای داخلی را به شهرهای اصلی ایران، از جمله تهران، اصفهان، شیراز و مشهد ارائه می دهد.

فرودگاه کیش؛ 4422100 ، 4422460. دفتر گذرنامه فرودگاه؛ 422.40. این اطلاعات از  تور کیش  مهم هستند . بخاطر بسپارید

اگر قصد رانندگی از تهران به سمت کیش دارید، از بزرگراه ها استفاد کرده و مراقبت باشید. در مسیر برای افراد غریبه توقف نکنید. در صورت امکان در روشنایی روز حرکت کنید و برای صرف وعده های غذایی یا خرید، استراحت گاه های مناسب با رستوران های با کیفیت در جاده تعبیه شده که می توانید از آن نیز استفاده نمایید. 

اگر مورد مشکوکی در راه دیدید با شمار 110 تماس بگیرید. حتی اگر وسیله نقلیه شما خراب شد از همین شماره استفاده نمایید. تلفن اورژانس و خدمات درمانی 115 می باشد.

اتوبوس های ویژه ای نیز از تهران و سایر شهرهای اصلی به جزیره کیش سفر می کنند. این امن ترین راه سفر و  تور کیش   در ایران است.

اتوبوس های خصوصی در ایران ارزان تر از دیگر کشورها در خاورمیانه هستند و کیفیت بالایی دارند. قایق هایی نیز وجود دارند که شما را از شهرستانهای بندری مانند بندر عباس و بوشهر و چابهار به کیش منتقل می کنند. از ژوئن 2009 این روش مسافربری به حالت تعلیق درآمده است.

اگر در تهران هستید می توانید از خدمات  تور کیش  آژانس مسافرتی و گردشگری زیما سفر پارس استفاده نمایید. کیفیت این آژانس بسیار مناسب بوده و خدمات قابل توجهی ارائه می نماید.

سفرهای داخلی در جزیره کیش

اگر پر انرژی هستید، راه رفتن بهترین گزینه است. با این حال، مانند سایر نقاط ایران، تاکسی های زیادی وجود دارند - اما بدون دستگاه اندازه گیری مسافت و بهتر است قبل از سوار شدن درباره قیمت به توافق برسید و مطمئن شوید راننده تاکسی دقیقا مقصد شما را متوجه شده است. اکثر تاکسی های جزیره تویوتا کمری هستند و دارای سیستم تهویه هوای مناسب می باشند. کرایه ها معمولا بین 2 دلار تا 5 دلار بسته به فاصله متغیر است. (از آنجا که جزیره کوچک است اغلب مجبور به پرداخت مبالغ بالاتر نخواهید بود) بقیه پول دریافتی را به دقت بشمارید چرا که برخی از رانندگان تاکسی در این مورد سوء استفاده هایی انجام می دهند. اگر از  تور کیش  استفاده می نمایید از لیدر خود راهنمایی بگیرید.لیدر های زیما سفر بسیار مجرب و به زبان انگلیسی مسلط هستند.

سرویس تاکسی در حریره +98 764 445 1700. خدمات تاکسی پائیز +98 764 445 1670. خدمات تاکسی توسان +98 764 442 2400. خدمات تاکسی دالاهو +98 764 445 1577.

چه اقلامی در تور کیش خریداری کنید

کیش یک منطقه آزاد تجاری است که آن را به محل مناسبی برای خرید و تجارت سودآور تبدیل کرده است. قیمت کالاها در کیش اغلب ارزان تر از سایر مناطق در سرزمین اصلی ایران است. بسیاری از ایرانیان و گردشگران به کیش سفر می کنند و یا از  تور کیش  استفاده می کنند تا کالاهای بدون مالیات خریداری کنند. کالاهایی از قبیل: لباس، محصولات الکترونیکی، لوازم آرایشی و بهداشتی، و غیره.

مراکز خرید بزرگ اغلب در بخش شرقی جزیره واقع شده اند. به دلیل گرمای هوا در طول روز، اکثر مغازه ها از ساعت 13.00 تا 17.30 بسته می باشند و در این ساعات بهتر است از جاذبه های گردشگری در  تور کیش  استفاده کنید. برخی دیگر تا اواخر شب باز هستند. مراکز خرید در کیش متناسب با همه سلیقه ها می باشند.

با این حال، آماده دیدن مارک های تقلبی آمریکایی و اروپایی متعدد مانند گوچی، پرادا، دیزل، گپ، ایکیا و استارباکس باشید. میزان اندکی از فروشگاه ها کالاها دارای برند معتبر هستند.

همواره سعی کنید برای خرید نیز از لیدر  تور کیش  خود راهنمایی بگیرید و از خرید بدون راهنمایی بپرهیزید.

آژانس مسافرتی زیما سفر پارس مجری  تور کیش  ، تور کیش ارزان و البته باکیفیت و تور کیش لحظه آخری

۲۷ تیر ۱۳۹۷