۰۲۱۷۴۶۳۴
بهترین مکان ها برای بازدید از چین در تابستان - قسمت اول

بهترین مکان ها برای بازدید از چین در تابستان - قسمت اول

بهترین مکان ها برای عکاسی در چین در تابستان: تابستان یک زمان عالی برای بازدید از کشور چین است. چین احتمالا در فصل تابستان بسیار شلوغ است چرا که مردم از زندگی در هوای گرم تر پس از زمستان سرد لذت می برند. در رستوران ها مردم مشغول خوردن ماهی هستند، آتش بازی های زیادی برگزار می شود، اما اکثر مردم محلی و گردشگران از برخی از سایت های عالی کشور لذت می برند. ادامه مطلب را بخوانید چرا که ما چند مورد از بهترین مکان ها را برای بازدید در تابستان معرفی خواهیم کرد.


آب و هوای چین در طول تابستان


چین یک کشور پهناور است، در واقع یکی از بزرگترین کشورهای جهان است و به همین دلیل دمای هوا در مناطق مختلف آن متفاوت است. بعضی مناطق در چین کوهستانی هستند و برخی مناطق را بیابان های خشک تشکیل می دهند، در حالی که بعضی نقاط آن گرم و مرطوب است. در اغلب مواقع تابستان در چین، درجه حرارت بین 25 تا 35 درجه سانتیگراد است و برخی مناطق دارای آب و هوای خشک هستند، در حالی که سایر مناطق گرم و مرطوب می باشند.
در مناطق کوهستانی درجه حرارت حدود 25 تا 30 درجه سانتیگراد است. از آنجایی که اکثر مناطق کوهستانی دارای بادهای قوی و خنک کننده هستند، بسیاری از مردم برای فرار از گرمای شدید دیگر نقاط به این مناطق سفر می کنند. این مناطق شامل تبت، مغولستان داخلی، شانگری لا ، جوی ژایگوو و هوانگ لونگ می شوند.
به طور کلی اگر شما از یکی از سه منطقه چونگینگ، ووهان و نانجینگ در اطراف چین بازدید کنید، درجه حرارت بسیار بالا و هوا کاملا مرطوب است. درجه حرارت در هر یک از سه منطقه چین به راحتی می تواند به 35 درجه سانتیگراد برسد که هنگامیکه با رطوبت بالا همراه می شود می تواند برای هر فردی طاقت فرسا باشد. هنگام برنامه ریزی سفر، همیشه بهتر است که دمای ماهانه را به همراه آب و هوا بررسی کنید تا بتوانید براساس آن برنامه ریزی کرده و چمدان های خود را ببندید.

گیلین


کوه های کاروستی گیلین نه تنها یکی از بهترین مکان ها برای بازدید در تابستان است، بلکه در طول سال نیز کاملا شگفت انگیز است. شما قطعا از بازدید از مناظر شگفت انگیز گیلین پشیمان نخواهید شد. اگرچه قبلا نیز گفته شده است، اگر بتوانید گرمای شدید را تحمل کنید، قطعا گیلین در فصل تابستان در بهترین حالت خود است.
در طول تابستان، درختان و کوهستان ها در سرسبزترین و پر انرژی ترین حالت خود خواهند بود. اگر هدف اصلی شما عکاسی از مناظر چین است، از این بخش زیبای چین در تابستان دیدن کنید.


Zhangjiajie، هونان


 نام مستعار این منطقه "کوه های آواتار" است چرا که این کوه به عنوان یک عامل تاثیرگذار برای مناظر معروف در فیلم Avatar مورد استفاده قرار گرفت. کوه های Zhangjiajie واقعا باور نکردنی هستند و به شما این احساس را انتقال می دهند که به جهان دیگری منتقل شده اید. جاذبه های طبیعی این منطقه، یکی از مناطقی است که توسط مردمی که به چین سفر می کنند نادیده گرفته می شود، زیرا بسیاری از گردشگران فقط از شهرهای اصلی پکن، شانگهای و شیان دیدن می کنند.
Zhangjiajie باید توسط هر عکاس منظره و یا به سادگی توسط هر فردی که به دنبال زیبایی های طبیعی است بازدید شود. Zhangjiajie نفس شما را در سینه حبس می کند، به ویژه هنگامیکه می خواهید نام این جاذبه طبیعی را به زبان بیاورید. این مکان در تمام طول سال دیدنی است، هر چند بازدید از آن در تابستان چشم اندازهای فوق العاده ای از غروب آفتاب در اختیار شما قرار می دهد.


هونگ لونگ


این منطقه در استان سیچوان واقع شده است، این امکان وجود دارد که از هر دو منطقه Huanglong و Jiuzhaigou در یک زمان دیدن کنید. هونگ لونگ معروف به خاطر آب های فیروزه ای خود معروف است که مشابه یک اثر هنری صنایع دستی به نظر می رسد. پارک ملی هونگ لونگ پر از سنگ تراورتن - ساختارهای مبتنی بر کربنات کلسیم است که لایه بندی شده اند و به شکل فلات به نظر می رسند. هر بخش از فلات، یا تراورتن، به طور طبیعی از طریق فرایندهای طبیعی سوراخ شده و پر از آب های آبی شفاف  و زلال است.
در خارج از چین بسیاری از مردم هونگ لونگ را نمی شناسند، با این حال در داخل چین هر چند که بزرگترین منطقه نیست، اما کاملا شناخته شده است. این به این معنی است که هونگ لونگ معمولا توسط گردشگران غربی بازدید نمی شود، بنابراین در این رابطه احساس می کنید که یک الماس درخشان پیدا کرده اید. تنها نکته ای که وجود دارد این است که شما باید این الماس کوچک را با توریست های چینی تقسیم کنید.
بازدید از هونگ لونگ در تمام طول سال یک فعالیت عالی است. دلیل ما برای معرفی آن به عنوان یکی از بهترین مکان های چین در تابستان، دمای هوای متعادل آن است. به هنگام بازدید از هونگ لونگ در تابستان می توانید یک تجربه خنک داشته باشید چرا که آب و هوا در کوهستان های آن کاملا سرد است. با این حال در زمستان آب و هوای آن خیلی سرد است.


جیوژایگو


اکثر مردم هنگامی که از استان سیچوان دیدن می کنند، حتما یکی از دو مورد زیر را انجام می دهند: بازدید از پانداها یا بازدید از پارک ملی جیوژایگو. اگر می خواهید یک پاندا را در زمان اقامت خود در سیچوان مشاهده کنید، بهترین مکان برای این کار چنگدو در حوالی مرکز حفاظت و تحقیقات چین برای پانداهای غول پیکر (CCRCGP) است.

با تشکر از مطالعه این مقاله از  تور چین  ، پیشنهاد می کنیم در قسمت بعدی حتما همراه زیما سفر پارس باشید تا با سایر موارد آشنا شوید.

آژانس گردشگری و مسافرتی زیما سفر پارس ارائه کننده   تور چین   ،  تور ارزان چین  و  تور لحظه آخری چین  با قیمت مناسب و کیفیت بسیار عالی

۱۵ مرداد ۱۳۹۷