۰۲۱۷۴۶۳۴
راهنمای سفر و تور به چین - قسمت اول

راهنمای سفر و تور به چین - قسمت اول

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

راهنمای سفر و تور به چین 

یک راهنمای داخلی برای چین، از جمله زمان مناسب برای رفتن، جایی برای اقامت، بهترین اپراتورهای تور چین ، اقلام موردنیاز، توسط متخصص ما، میشل جانا چان گردآوری شده است.

درخدمت شما هستیم با یک مقاله دو قسمتی برای تور چین . 

همراه ما باشید و از مطالب زیما سفر پارس لذت ببرید.

چرا باید به چین بروید؟

چین به دلیل انرژی فوق العاده مردمان خود، جمعیت زیاد و زبان چالش برانگیز آنها ممکن است یک مقصد خسته کننده برای بازدیدکنندگان در دیدار اول باشد. شکایات مشترکی که از گردشگران شنیده می شود عبارتند از: "اینجا خیلی شلوغ است - همه در حال فشار دادن و تکان دادن یکدیگر هستند "؛ " ما نمیتوانیم آنها را درک کنیم "؛ و "ما بعد از آن سفر به چین، به تعطیلات دیگری نیاز داشتیم".

بهترین توصیه ای که می توانم انجام دهم اجتناب از تلاش زیاد برای جبران وقت تلف شده است. مسافران زیادی به ایالات متحده سفر می کنند و از منهتن، Disneyworld، Grand Canyon و هالیوود، در یک سفر بازدید می کنند اما چنین سفری در چین قابل تصور نیست. برنامه های معمول اغلب بازدیدکنندگان معطوف به بازدید از شهر ممنوعه، دیوار بزرگ، ارتش سرخ ، پناهگاه های پاندا چنگدو و کروز Three Gorges و در نهایت شهر مدرن و فوق العاده شانگهای می شود.

 

تور چین

 

بیست سال پیش، پیمودن چنین مسیری راحت تر بود. در آن روزگار، توریست های کمی وجود داشتند. اما اکنون به نظر می رسد مردم در سراسر کشور در حال حرکت و مشتاق به کشف زیبایی های سرزمین مادری خود هستند. بازدیدکنندگان بین المللی در صف های طولانی برای بازدید از جاذبه های توریستی قرار می گیرند. اما چاره ای جز بازدید از چشم اندازهای این کشور نیست چرا که چین یک مقصد جالب توجه است. این کشور همچنین برای هر کسی است که امیدوار است بیشتر در مورد آینده ای که جهان در قرن حاضر در حال حرکت به سمت آن است یاد بگیرد، یک مقصد مناسب به حساب می آید.

بعضی ها به چین سفر می کنند تا به بررسی آسمان خراش ها، طرح های معماری نوآورانه و تلاش های هنری کشور بپردازند. آنها باید به مرکز مالی و تجاری شانگهای، و همچنین روستای المپیک پکن و منطقه هنر معاصر پایتخت، که در یک کارخانه سلاح های هسته ای قرار دارند و تحت عنوان 798 شناخته می شود، سر بزنند.

دیگران مشتاق خواهند بود تا بیشتر درباره تمدن 5000 ساله چین یاد بگیرند. بهترین نمایش در این خصوص از طریق موزه ها و آثار تاریخی کشور امکان پذیر است که شامل اولین رزمندگان ارتش سرخ امپراتور در شیان تا شهر ممنوعه پکن است که به عنوان قصر امپراتوری از سلسله مینگ تا انتهای سلسله چینگ خدمت می کرد. با این حال، آگاه باشید که این جاذبه ها را باید ببینید، از جمله کاخ تابستانی پکن و بخش هایی از دیوار بزرگ نزدیک به پایتخت (به ویژه Badaling)، اغلب شلوغ ترین جاذبه های توریستی هستند.

برای ماجراجویی، سایت های کمتر شناخته شده - و خلوت - مانند غارهای بودایی در Dunhuang، پایتخت های سابق لوئیانگ و Kaifeng و صحرای بزرگ Taklamakan در شمال غرب وجود دارند. برخی از موزه های استثنایی چین شامل موزه تاریخ Shaanxi، موزه Xi'an و موزه Han Yangling (هر سه در نزدیکی Xi'an) و همچنین موزه استان ژجیانگ هستند.

کسانی که به دنبال درک چشم انداز زندگی روزمره در چین می باشند، باید زمان سفر را به گونه ای برنامه ریزی کنند که به آرامی از شهرها عبور کنند و از پارک های عمومی، چایخانه های سنتی یا معابد دیدن کنند. این به طور طبیعی به شما اجازه می دهد تا علاوه بر استراحت و لذت بردن از تعطیلات خود، بیشتر با سبک زندگی مردم در چین آشنا شوید.

یکی دیگر از گزینه ها این است که مسافرت های خود را به جای استفاده از پروازهای داخلی با قطار انجام دهید، با این هدف که بیشتر با اقوام محلی و طرز فکر آنها آشنا شوید و با نگاه کردن به خارج از پنجره، از مناظر طبیعی موجود لذت ببرید. این موارد باعث می شوند یک سفر خاطره انگیز از همه جهات داشته باشید که در تمام طول عمر خود به یاد خواهید داشت.

با تشکر از مطالعه این مقاله از  تور چین  ، پیشنهاد می کنیم در قسمت بعدی حتما همراه زیما سفر پارس باشید تا با سایر موارد آشنا شوید.

آژانس گردشگری و مسافرتی زیما سفر پارس ارائه کننده   تور چین   ،  تور ارزان چین  و  تور لحظه آخری چین  با قیمت مناسب و کیفیت بسیار عالی

 

۱۱ بهمن ۱۳۹۶

نظرات کاربران