۰۲۱۷۴۶۳۴
پیشنهادات تفریحی برای سفر ماه عسل در آنتالیا

پیشنهادات تفریحی برای سفر ماه عسل در آنتالیا

آنتالیا یکی از بزرگ‌ترین شهرهای ساحلی ترکیه در کنار دریای مدیترانه است. این شهر پر مسافر، یکی از زیباترین شهرها برای سفر ماه عسل محسوب می‌شود. تلفیقی از امکانات تفریحی متنوع و هتل‌ها و سواحل زیبا، آن چیزی است که می‌تواند اولین سفر هر زوج جوانی را خاطره‌انگیز و به یاد ماندنی کند. پس اگر قصد انتخاب تور ترکیه برای ماه عسل خود را دارید؛ پیشنهاد ما رفتن به  تور آنتالیا  و بازدید از این بندر تاریخی و سواحل خیره‌کننده آن است.

آب و هوا در آنتالیا عمدتا در تمام طول سال آفتابی است؛ اما بهترین ماه برای بازدید در حدود ماه آوریل و زمانی است که هوا خیلی گرم نیست و خورشید قابل تحمل است.

تفریحاتی که در آنتالیا می‌توان انجام داد بی‌پایان است. بازدید از سایت‌های تاریخی و گردشگری، سواحل نفس‌گیر، رستوران‌های عالی و هتل‌ها و استراحتگاه‌های شگفت‌انگیز، آماده است که سفری رویایی را برای شما رغم بزند.

 سفر ماه عسل در آنتالیا

اما اگر به دنبال بهترین و محبوب‌ترین کارهایی هستید که در تور ترکیه و ماه عسل در آنتالیا می‌توانید انجام بدهید؛ با ادامه این مطلب وب‌سایت آژانس مسافرتی و گردشگری زیما سفر پارس همراه ما باشید.

 سفر ماه عسل در آنتالیا ، زیما سفر

معبد آپولو

معبد آپولو بخشی از یک شهر باستانی است؛ که در قرن هفتم پیش از میلاد توسط یونانیان ساخته شده است. این شهر در کنار دریا و محل رفت و آمد بسیاری بوده است. معبد آپولو در یک سایت باستانی که آثار بسیار دیگری نیز در آن قرار دارد، جای گرفته است؛ و بازدید و کشف معماری و طراحی زیبای این بناهای یونانی و رومی را برای داشتن ساعاتی آرامش‌بخش به شما پیشنهاد می‌کنیم. برای بازدید از معبد آپولو باید به منطقه سیده آنتالیا بروید.

دروازه هادریان

دروازه هادریان را می‌توان زیباترین و مشهورترین بنای تاریخی آنتالیا دانست. برای دیدن این بنا باید به منطقه کالیچی در آنتالیا بروید. تاریخچه این دروازه نیز به قرن دوم میلادی و زمان امپراتوری روم باستان باز می‌گردد. فراموش نکنید برای بازدید از این دروازه تاریخی بهترین راه استفاده از تراموا و توقف در ایستگاه فیتینگلی است.

دروازه هادریان ، زیما سفر

مناره ییولی

بازدید از مناره‌های مسجد ییولی حسی آرامش‌بخش را برای شما به ارمغان می‌آورد. جالب است بدانید این مسجد و مناره در قرن چهاردهم میلادی و توسط سلطان سلسله سلجوقیان بنا شده است؛ و امروزه به دلیل ارتفاعش به عنوان یکی از نمادهای تاریخی شهر آنتالیا شناخته می‌شود.

ساحل لارا در آنتالیا

ساحل لارا در منطقه‌ای تفریحی به همین نام و در فاصله 6 کیلومتری شهر آنتالیا واقع شده است. اگر می‌خواهید مجموعه‌ای کامل از تفریحات ساحلی و آبی را تجربه کنید؛ سواحل لارا را فراموش نکنید. تعداد زیادی رستوران، کافه، باشگاه‌های ورزشی و تفریحی، پارک و... امکاناتی است که می‌تواند دست کم چند روز شما را خوشحال و سرگرم کند.

ساحل لارا در آنتالیا ، زیما سفر

منطقه قدیمی شهر آنتالیا

این منطقه قدیمی که به نام کالیچی شناخته می‌شود؛ محیطی آرام، دلنشین و پر از کافه‌ها و رستوران‌های کوچک و بزرگ است. قدم زدن در کوچه و پس‌کوچه‌های این منطقه زیبا می‌تواند ساعاتی دلنشین و عاشقانه برای شما و همسرتان فراهم کند.

آکواریوم آنتالیا

آکواریوم آنتالیا در نزدیکی ساحل کنیالتی در آنتالیا واقع شده است. این آکواریوم یکی از بزرگ‌ترین مجتمع‌های آکواریوم در جهان است.

آکواریوم آنتالیا ، زیما سفر

آسپندوس

این سایت باستان شناسی در واقع یک خانه تئاتر رومی است؛ که معمولا به عنوان بهترین نمونه آن در جهان و یکی از جاذبه‌های توریستی برتر ترکیه شناخته می‌شود.

 

ساحل مرمرلی

مرملی یکی از مهم‌ترین سواحل باستانی آنتالیا است. قطعا دیدن شکوه آثار و بناهای باستانی در مجاورت سواحل سخره‌ای این منطقه می‌تواند بسیار جذاب باشد.

ساحل کاپوتاس

ساحل کاپوتاس یک ساحل کوچک بین کاس و کالکان در جنوب غربی ترکیه است. این ساحل نزد مسافران  تور آنتالیا  به دلیل زیبایی طبیعت دست نخورده و بکر آن بسیار محبوب است.

ساحل کاپوتاس ، زیما سفر

۲۵ شهریور ۱۳۹۷