۰۲۱۷۴۶۳۴
همه چیز درباره اجاره خودرو در کیش

همه چیز درباره اجاره خودرو در کیش

تور کیش و اجاره خودرو های برتر دنیا!

یکی از علایق متداول مسافران  تور کیش  اجاره خودرو در این جزیره است. علت این امر نیز وجود خودروهای لوکس، مدل بالا و روز دنیا در جزیره کیش است. حتما می‌دانید که جزیره کیش منطقه آزاد تجاری محسوب می‌شود. به همین دلیل هم واردات خودرو (و البته هر محصولی) به این جزیره شامل تعرفه گمرکی نمی‌شود. در نتیجه قیمت خودروهای خارجی در جزیره کیش برعکس سایر نقاط کشور پایین بوده؛ و تبدیل به یکی از جاذبه‌های گردشگری کیش برای گردشگران تور کیش شده است.

در واقع برای افرادی که در شهر خودشان به این خودروهای لوکس دسترسی ندارند؛ استفاده از این امکان می‌تواند بسیار هیجان‌انگیز و جالب باشد. از سویی برای خانواده‌ها و با توجه به تعداد اعضای خانواده، اجاره خودرو برای رفت و آمد در کیشرایده خوب و به صرفه‌ای است.

اما اگر قصد دارید در تور کیش و برای رفت و آمد، خودرویی را اجاره کنید؛ پیشنهاد می‌کنم با ادامه این مقاله وب‌سایت آژانس مسافرتی و گردشگری زیما سفر پارس، همراه ما باشید.

در این مقاله موارد مهمی را در زمینه اجاره خودرو در تور  کیش مطرح می‌کنیم که بهتر از قبل از سفر به جزیره در نظر داشته باشید.

هزینه‌های اجاره خودرو در کیش

به دلیل تنوع بالای خودروها در جزیره کیش، هزینه اجاره خودرو نیز دارای بازه بسیار وسیعی است. به عنوان مثال اجاره یک خودرو در حد و حدود رنو داتسر با پرداخت مبلغی حدود 150 هزار تومان ممکن می‌شود؛ در حالی که اجاره یک خودروی مازراتی دست کم نیاز به 2 و نیم میلیون تومان هزینه دارد. دقت کنید که هزینه‌های گفته شده برای 24 ساعت در نظر گرفته شده است.

اما این عدد تنها هزینه اجاره خودرو در کیش نیست. بجز این مبلغ، شما باید مبلغی را به عنوان تضمین عدم وارد آوردن خسارت به خودرو (البته همه خودروها بیمه هستند و از این بابت تقریبا نگرانی زیادی وجود ندارد.) و جریمه رانندگی، در رهن اجاره دهنده به امانت بگذارید. توجه کنید که این مبلغ معمولا چند روز پس از تحویل خودرو و گرفتن استعلام از راهنمایی و رانندگی کیش، به شما برگردانده می‌شود. پس این هزینه را نیز در نظر داشته باشید. البته این مبلغ را می‌توانید به صورت چک نیز در اختیار اجاره دهنده خودرو بگذارید.

همچنین فراموش نکنید که هزینه اجاره خودرو در کیش بر اساس افزایش تعداد روزهای اجاره کاهش می‌یابد.

تجربه رانندگی در جزیره کیش

حداکثر سرعت مجاز در معابر جزیره کیش، 80 کیلومتر بر ساعت است. پس اگر تصور می‌کنید با خودروی اجاره‌ای می‌توانید تجربه سرعت‌های بسیار بالا را داشته باشید و اگر هدف شما از اجاره خودرو چنین کاری است؛ بهتر است همین حالا فکر این موضوع را از ذهن خود خارج کنید.

کیش شهری خلوت، آرام و بی سر و صداست. رانندگی در کیش نیز به همین منوال است و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی به نسبت سایر شهرهای ایران با شدت بیشتری از سوی پلیس راهنمایی و رانندگی کنترل می‌شود. در نتیجه می‌توانید اطمینان داشته باشید که با انجام این کار قطعا جریمه خواهید شد.

همچنین انجام این کار در جاده‌های خلوت‌تر و ساحلی نیز به دلایل مختلف به صلاح نیست. مهم‌ترین دلیل این موضوع هم کیفیت آسفالت جاده‌ها در جزیره کیش است. در واقع به دلیل طولانی بودن و شدت تابش مستقیم نور خورشید، آسفالت جاده‌های کیش خیلی زود دچار فرسایش می‌شوند. در نتیجه جاده‌های کیش نیز کم و بیش دارای چاله‌ها و خرابی‌های زیادی است. موارد متعددی گزارش موجود است؛ که این چاله‌ها و ناآشنایی مسافران با معابر کیش، در صورت همراه شدن با چاشنی سرعت زیاد، منجر به اتفاقات ناگواری شده است. پس بهتر است با رعایت نکات ایمنی سفری خوب را برای خود بسازید.

در نهایت امیدواریم در صورت اجاره خودرو در کیش از رانندگی در این جزیره لذت ببرید.

 آژانس مسافرتی زیما سفر پارس مجری تور کیش  ،  تور کیش ارزان  و البته باکیفیت و  تور کیش لحظه آخری

۱۷ مهر ۱۳۹۷