۰۲۱۷۴۶۳۴
ماه عسل رویایی در جزایر و مکان‌های صحرایی هند

ماه عسل رویایی در جزایر و مکان‌های صحرایی هند

در ادامه مقاله قبلی برای افرادی که به تازگی ازدواج کرده اند و برای ماه عسل خود به دنبال سفری خاطره انگیز و یک مکان زیبا هستند توصیه ما به شما  تور هند  و بازدید از جزایر رویایی هند است. سفر به جزایر زیبای هند،  قدم زدن در طبیعت زیبا، شنا کردن و قایقرانی، بازدید از جنگل های سرسبز مطمئنا یک سفر بینظیر در زندگی شما خواهد بود.

جزایر زیبا برای عاشقان آب و محیط‌های خلوت

1. جزیره دیوباغ، کارناتاکا، یک زیبایی شگفت انگیز در دل طبیعت

این جزیره کوچک و هیجان انگیز که از درخت‌های کاجوارین پوشیده شده در خط ساحلی دریای عرب قرار دارد. جزیره دیوباغ مکانی عالی برای قدم زدن‌های بی پایان و رمانتیک، غروب و طلوع‌های محسور کننده، غذای دریایی تازه و زیبایی‌های بکر می‌باشد. جذابیت ساده، کوه‌های کوچک و تفریحگاه‌های لوکس این جزیره را به یکی از زیباترین و بهترین مکان‌های ماه عسل رویایی تبدیل می‌کند.

ماه عسل درهند

کارهایی که می‌توانید در ماه عسل خود در دیوباغ انجام دهید:
 • در طول ساحل به شیوه‌ای رمانتیک قدم بزنید.
 • در زیر نور آفتاب صبحگاهی شنا کنید.
 • یک قایقرانی رمانتیک را تجربه کنید.
 • غذاهایی دریایی خوشمزه را امتحان کنید.

2. لاکشادویپ، دریاچه‌های مرجانی فیروزه‌ای 

چنان به نظر می‌رسد که طبیعت لاکشادویپ را در بهترین حالت خود، به وجود آورده است. اینجا یکی از زیباترین جزیره‌های هند بوده و البته در میان بهترین مکان‌های ماه عسل در  تور هند  برای ماه دسامبر قرار دارد. این جزیره در قسمت بیرونی ساحل کرالا قرار گرفته و توسط 4200 کیلومتر مربع دریاچه مرجانی و غنی از زندگی دریایی احاطه شده است. ده جزیره دارای سکنه که زوج‌ها می‌توانند در آنها اقامت کنند، شامل  آگاتی، آمینی، آندروت، بیترا، چتلات، کادمات، کالپنی، کاواراتی، کیلتان و مینیکوی می‌شود.

 

ماه عسل در هند

چیزهایی که می‌توانید در ماه عسل خود در لاکشادویپ به آنها بپردازید:
 • موج سواری، شنا، قایقرانی، غواصی، اسکی روی آب، کایاک سواری برای زوج‌هایی که به هیجان علاقه دارند.
 • بر روی آب‌های عمیق و نیلگون دریای غرب مسافرت کنید و غروب آفتاب زیبا را تماشا کنید.
 • شب هنگام درآب‌های مواج دریا بازی کنید.

جاهایی که می‌توانید در بیسنار از آنها دیدن کنید: جزیره کادمات، جزیره کالپنی، جزیره مرجانی بانگارام و جزیره مینیکوی.

3. جزیره‌های آندامان و نیکوبار، خط ساحلی خارق العاده و جنگل‌های سرسبز

آندامان یک بهشت جهانی بوده و ماه عسل در آن می‌تواند زندگی‌تان را برای همیشه تغییر دهد. با خط ساحلی محشر، جنگل‌های سرسبز و انبوه، کرناها و آب نیلگون آن، این مکان زوج‌های تازه ازدواج کرده را نه تنها از هند بلکه از سراسر دنیا به سمت خود کشانده است. آندامان همیشه یکی از بهترین مقاصد برای ماه عسلرویایی در ماه دسامبر بوده و هست.

کارهایی که می‌توانید در آندامان انجام دهید:
 • غواصی، شنای زیر آب با دستگاه هواکش، قدم زدن در ساحل، موج سواری، راندن قایق‌های موزی شکل، چتربازی با کمک قایق برای دوستداران ماجراجویی.
 • به همراه عشق زندگی‌تان جزیره‌های متنوع را بر روی قایق تفریحی کاوش کنید.
 • وقت غروب به سراغ قایقرانی بروید تا غروب خورشید را تماشا کنید و لحظه‌هایی شگفت انگیز داشته باشید.

جاهایی که می‌توانید در آندامان از آنها دیدن کنید: تعدادی از زیباترین مکان‌های آندامان شامل اینها می‌شوند: ساحل رادهاناگار، جزیره جولی بوی، جزیره راس، ساحل کالا پاتار، چیدیا تاپو، غارهای آهکی، ساحل فیل.

مکان‌های صحرایی برای ماه عسل زوج‌ها

ماه عسل در هند

1. جایسالمر، راجستان، یک سرزمین خارق العاده در صحرای بزرگ هند

آیا شما هم از آن نوع زوج‌هایی هستید که زیبایی صحرا را دوست دارند؟ اگر اینطور است، پس صحرای تار منتظر شماست. جایسالمر آخرین شهر بزرگ موجود در راجستان است و در قلب صحرای بزرگ هند جای دارد که مانند یک تکه جواهر می‌درخشد و در میان بهترین مکان‌های ماه عسل در دسامبر قرار دارد. گرمای خورشید در دسامبر، بازدهای لذت بخش در طول روز، یک آسمان تاریک به همراه ستاره‌های بیشمار و همسرتان در کنارتان، همه اینها چگونه به نظر می‌رسند؟ رمانتیک است، مگر نه؟! جایسالمر از آن دسته زیبایی‌هایی است که بلافاصله عاشقش خواهید شد و هر چه که برای یک ماه عسل تجملی نیاز داشته باشید در آن پیدا می‌شود.

کارهایی که می‌توانید در ماه عسل خود در جایسالمر انجام دهید:
 • به همراه شریک خود با جیپ و شتر سفر کنید.
 • خیره شدن به ستارگان در وسط بیابان می‌تواند تجربه‌ای بسیار رمانتیک باشد.
 • تاخت و تاز در تپه‌های شنی با استفاده از ماشین‌های غول پیکر و راندن موتورهای چهارچرخ می‌توانند هیجان بیشتری به سفرتان ببخشند.
 • چتربازی برای دیدن تار از نمایی دیگر.

جاهایی که در جایسالمر می‌توانید از آنها دیدن کنید: قلعه جایسالمر، باغ بادا، تپه‌های شنی سم، موزه میراث تار، دریاچه گادیسر، قلعه سلیم سینگ.

2. پوشکار، راجستان، شهری با شن‌های طلایی

پوشکار زمانی به عنوان یک شهر مقدس معروف بود و اکنون به عنوان یکی از بهترین مکان‌های ماه عسل در ماه دسامبر شناخته می‌شود. زیبایی خیره کننده پوشکار می‌تواند برای چشم و روحتان ضیافتی دل انگیر باشد. این شهر شگفت انگیز اصالت و زیبایی کهن خود را علی رغم بازرگانی شدن حفظ کرده است. شما می‌توانید در جشنواره‌های فرهنگی شرکت کنید و با شریک زندگی‌تان از یک قرار شام عاشقانه در قلب بیابان لذت ببرید. پوشکار نه تنها یکی از بهترین مکان‌های ماه عسل در دسامبر، بلکه انتخابی منحصر به فرد نیز هست.

ماه عسل در هند

کارهایی که می‌توانید در ماه عسل خود در پوشکار انجام دهید:
 • سفر با جیپ و شتر در بیابان
 • به همراه شریکتان با استفاده از بالون به اوج آسمان‌ها بروید.
 • برای دیدن مناظر زیبا تا راتناگیری پیاده روی کنید.
 • از رقص‌های کالبلیا لذت ببرید.
جاهایی که می‌توانید در پوشکار از آنها دیدن کنید:

دریچه پوشکار، نگا پاهار، باغ رزها، بازار سارافا، کیشانگار و من محل.

3. کوتچ، گوجارات، حتی نمی دانم چگونه آن را وصف کنم

کوتچ یک مکان خارق العاده بوده و احتمالا در بین بهترین مقاصد ماه عسل در ماه دسامبر قرار دارد. سرزمین ران بزرگ صحرایی سفید می‌باشد و زوج‌هایی که به دنبال سفرهای غیرعادی و در عین حال عاشقانه هستند باید به آنجا بروند. می‌توانید صحنه هیجان انگیز صحرای بی پایان را در زیر نور ماه تماشا کنید که امکان چنین چیزی در هیچ جای دیگری در هند وجود ندارد.

کارهایی که می‌توانید در کوتچ انجام دهید:

 • تماشایی‌ترین صحنه ممکن را در زیر نور سوسو زدن ماه تماشا کنید.
 • به یک تور حیات وحش بروید تا گونه‌هایی مانند باز، عقاب صحرایی و عقاب شاهی را از نزدیک ببینید.

جاهایی که می‌توانید در کوتچ از آنها دیدن کنید: چندین مکان بسیار محسور کننده در کوتچ وجود دارند مانند کالو دونگار، دریچه توپانسر، بندرگاه کاندلا، ساحل مندوی، موزه کوتچ، معبد بادرشوار جین، منطقه حفاظت شده بزرگ کوتچ، پارک آبی که می‌توانید در تور هند  بروید. امیدواریم که این ترکیب منحصر به فرد از بهترین مکان‌های ماه عسل  باعث هیجان شما شده و از همین حالا شما را به فکر  قیمت تور هند  و خرید بلیط و رزرو انداخته باشد. به قلبتان آزادی عمل داده و اجازه دهید ماجرایی عاشقانه را در یکی از این مکان‌های ماه عسل در هند شروع کند.

" نگران هزینه سفر نباشید، می‌توانید با  تور هند ارزان   و  تور هند لحظه آخری  آژانس گردشگری و مسافرتی زیما سفر پارس ماه عسل خود را در این مکان های فوق العاده سپری کنید "

۲۲ مهر ۱۳۹۷