۰۲۱۷۴۶۳۴
جزایر شگفت انگیز در پوکت

جزایر شگفت انگیز در پوکت

پوکت دارای سواحل و تفریحگاه های فوق العاده ای می باشد، اما برای خاطره انگیز کردن تعطیلات خود درتور پوکت ، یک یا دو روز را صرف گشت و گذار در مناظر و سواحل دور و بر آن کنید. اگر از طبیعت بکر، جزایر زیبا و تفریحات آبی لذت می‌برید پوکت با جزایر زیبا و جذاب آن می‌تواند مقصد خوبی برای شما باشد.

جزایری که در پوکت می‌توانند شما را شگفت‌زده کنند

 

خلیج پانگ نگا و قایق سواری

 

تور پوکت

غارهای آهکی اطراف پانگ نگا را به همراه راهنماهای باتجربه بگردید و نکات زیادی را در مورد اکتشاف آنها توسط جان گری در سال 1989 یاد بگیرید. با استفاده از قایق‌های بادی مخصوص، ساحل را جستجو کرده و دنیای عجیبی را در این کنجکاوی شگفت انگیز تجربه کنید. از هتل خود در پوکت یک تاکسی کرایه کنید و مستقیما به سراغ بندرگاه بروید، جایی که می‌توانید به بوفه بروید و از غذاهای مخصوص تایلندی لذت ببرید. در حال غذا خوردن به گردش بپردازید و به سمت بندر بروید تا سوار یک کشتی مدرن شوید. زمانی که وارد اولین مکان دیدنی در تور پوکت می‌شوید، سوار قایق بادی شده و در عین لذت بردن از مناظر خارق العاده اطراف به راهنما اجازه دهید قایق را براند. به روند تراشیده شدن این پاره سنگ‌های آهکی توسط گذر زمان دقت کنید و سپس وارد غارهای پوشیده شوید که با نام هونگ شناخته می‌شوند. همچنین مواظب میمون‌ها و مرغ‌های ماهی خوار آبی باشید که در این مکان سکونت دارند. بر روی قایق، از غذای دریایی خوشمزه لذت برده و غروب آفتاب را قبل از سر زدن به آخرین غار در نور گرگ و میش تماشا کنید. عوض شدن حالت این عجایب جغرافیایی دورافتاده را در نور کم ببینید و سپس به قایق برگردید تا بتوانید به سمت بندر و پس از آن هتل خود حرکت کنید.

 جزایر مرجانی راکا

 

تور پوکت

جزایر شگفت انگیز راکا و صخره‌های مرجانی را در این سفر یک روزه از پوکت تجربه کنید. از دستگاه‌های هواکش استفاده کنید تا زندگی آبی خارق العاده این منطقه را ببینید یا بر روی سواحل سفید آن در زیر نور آفتاب دراز بکشید. بعد از این که با تاکسی به اسکله چالونگ رفتید که حدود 30 دقیقه از مرکز شهر پوکت فاصله دارد، سوار یک قایق مدرن شوید تا سفری آرام و خاطره انگیز را به جزیره راکا داشته باشید. به محض رسیدن، ماسک هواکش خود را بپوشید و آماده دیدن زندگی آبی و مرجان‌های زیبا و همچنین مناظری زیبا از ماهیان این ناحیه شوید، که در آب‌های نیلگون قرار دارند. عصر سوار قایق شوید و به سمت جزیره مرجانی حرکت کنید. سپس در رستوران Hey Island از غذاهای تایلندی لذت برده و انرژی خود را تقویت کنید تا بتوانید اوقاتی شگفت انگیز را بر روی شنزار ساحلی دست نخورده آن داشته باشید، یا اینکه ممکن است بخواهید ورزش‌های آبی این منطقه مانند غواصی، پاراسیلینگ و قایق سواری را امتحان کنید. بعد از یک روز شگفت انگیز، به سمت اسکله و سپس هتل برگردید.

 

جزایر سیمیلان

 

تور پوکت

در جزایر سیمیلان از مناظر نفس‌گیر و زندگی آبی متنوع لذت ببرید. یک روز را در یکی از بهترین اماکن غواصی دنیا تجربه کنید که دارای آب‌های نیلگون، مرجان‌های غنی، زندگی آبی رنگارنگ و سواحل شنی می‌باشد. از هتل خود سوار تاکسی شده و به سمت اسکله توپلامو در استان پانگ نگا حرکت کنید. وسایل غواصی خود را بردارید و به همراه راهنما سوار قایق تندرو شوید تا جزایر زیبای سیمیلان را ببینید. در راه رسیدن به مکان غواصی در کوه پایو از مناظر موجود لذت ببرید. کمی از وقت خود را در ساحل سپری کنید و دنیای زیر آب را بگردید، قبل از اینکه به سمت خلیج دست نخورده پرینسس حرکت کنید. در این خلیج می‌توانید غذاهای تایلندی خوشمزه‌ای را امتحان کنید. سفر روزانه خود را به سمت آب‌های آرام خلیخ دونالد داک در کوه سیمیلان ادامه دهید، که در آنجا می‌توانید در ساحل استراحت کرده یا اینکه به سمت بلندی‌های آن پیاده روی کنید. سپس قبل از برگشتن به هتل به کوه بانگو بروید تا برای آخرین بار در این منطقه به غواصی بپردازید.

 

 جزایر فی فی 

تور پوکت

از مناظر جزایر فی فی لذت ببرید، که در جنوب تایلند قرار دارند و به دلیل فیلم “The Beach” معروف شده‌اند. مناظر خارق العاده و آب‌های زلال خلیج مایا را تحسین کنید، از غذاهای این منطقه لذت ببرید، صخره‌های مرجانی را پیدا کنید و به غواصی بپردازید. بعد از ترک هتل در ساعت 7:30 تا 8 صبح، به سمت اسکله Sea Angel حرکت کنید تا سوار قایق تندرو شده و ماجراجویی خود را آغاز کنید. از فی فی لی دیدن کنید که از جزیره دیگر این مجموعه جزایر کوچکتر و در عین حال مشهورتر می‌باشد. در خلیج مایا، می‌توانید بر روی ساحل دراز بکشید، شنا کنید و مناظر زیبای تپه و کوه‌های اطراف را بگردید. بعد از خلیج مایا می‌توانید از خلیجک پی له دیدن کنید که مانند یک دریاچه مرجانی کوچک است، و همچنین می‌توانید خلیج وایکینگ را بگردید که مکان پرندگان بادقپک بوده و نقاشی روی دیوارها شما را به یاد کشتی‌های وایکینگی خواهند انداخت. سپس، در حال گذر از ساحل میمون‌ها، سعی کنید میمون‌های وحشی را از قایق تندرو خود تماشا کنید. به محض رسیدن به فی فی دون، از غذاهای بین المللی آن در بوفه لذت ببرید و در ساحل استراحت کنید. عصر را در جزیره خای نای سپری کنید، که یکی از سه جزیره کوچک و بسیار زیبا می‌باشد که توسط آب‌های زمردین احاطه شده است و برای غواصی، شنا کردن یا دراز کشیدن بر روی ساحل سفید آن بسیار عالی می‌باشد. آخرین مرحله این تور یک قایق سواری نیم ساعته به سمت پوکت خواهد بود و در حدود ساعت 4 بعد از ظهر به هتل خواهید رسید.  

" برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تور پوکت ارزان  و تور پوکت لحظه آخری  با شماره 02174634 تماس بگیرید "

۱۲ آبان ۱۳۹۷