۰۲۱۷۴۶۳۴
بازدید از برج های دوقلوی پتروناس

بازدید از برج های دوقلوی پتروناس

بازدید از مالزی و گشت و گذار در پایتخت آن یعنی شهر کوالالامپور، بدون سر زدن به برج های دوقلوی پتروناس قطعا کامل نخواهد شد. برج های دوقلوی پتروناس نمادی مدرن برای شهر کوالالامپور هستند. برج‌هایی که با 452 متر ارتفاع، تا سال 2004 بلندترین سازه ساخته شده به دست بشر نامیده می‌شدند؛ و هنوز هم بلندترین برج دوقلوی جهان هستند. جذابیت این برج ها تنها به دلیل ارتفاع آن نیست؛ و جاذبه‌های فراوانی در برج های دوقلوی پتروناس در انتظار شما است. در این نوشته وب‌سایت آژانس مسافرتی و گردشگری زیما سفر پارس می‌خواهیم شما را با ویژگی‌های این جاذبه شهری و مدرن مالزی آشنا کنیم؛ تا در صورت استفاده از  تور مالزی  بازدید از آن را فراموش نکنید.

قدم زدن در مرکز خرید برج های دوقلوی پتروناس

بازدید از یک مرکز خرید مدرن و شیک، حتی اگر به خرید منجر نشود؛ قطعا تجربه جذابی خواهد بود. مرکز خرید سویا در 5 طبقه، بخش عمومی برج های دوقلوی پتروناس را تشکیل می‌دهد. این مرکز خرید را می‌توان مانند خود برج‌های دوقلو، نماد توسعه یافتگی، مصرف‌گرایی و جهانی شدن کشور مالزی دانست. حضور متعدد انواع برندهای خارجی در این مرکز خرید این امکان را فراهم می‌کند؛ تا دسترسی خوبی به آخرین محصولات برندهای خاص داشته باشید. توجه کنید که به طور غالب محصولات موجود در این مرکز خرید حول محور پوشاک، زیورآلات، لوازم آرایش، اکسسوری و به طور کلی محصولات مرتبط با مد و لباس است. مرکز خرید سویا از ساعت ده صبح تا ده شب پذیرای مشتریان است؛ و پیشنهاد اکید می‌کنیم که حتما از آن بازدید کنید. همچنین فراموش نکنید که به طور معمول قیمت در این مرکز خرید بالاست؛ پس بهتر است اگر به دنبال اجناس ارزان‌قیمت‌تر هستید؛ از خیر خرید در آن بگذرید و با خیال راحت به تماشای مرکز خرید و ویترین‌گردی بپردازید.

 

آکواریوم برج های دوقلوی پتروناس

در همان طبقات پایین برج یکی دیگر از جاذبه‌های برج های دوقلوی پتروناس جا خوش کرده است. آکواریومی بزرگ و بی‌نهایت زیبا، که شما را با مناظری بدیع و زیبا روبرو می‌کند. این آکواریوم دارای مجموعه‌ای بزرگ و متنوع از انواع موجودات دریایی است؛ و می‌تواند برای ساعتی شما را سرگرم کند. همچنین وجود سینما، موزه و رستوران‌های متنوع، از دیگر جاذبه‌هایی است که دسترسی به آن نیازمند تهیه بلیت نیست.

 

سفر به ارتفاع نیم کیلومتری برج های دوقلوی پتروناس

اما اگر می‌خواهید به بالای برج های دوقلوی پتروناس بروید؛ باید بلیط آن را تهیه کنید. قیمت این بلیت در حال حاضر برای بزرگسالان 80 رینگیت و برای کودکان 33 رینگیت است. اگر تصور می‌کنید این قیمت برای بازدید از چنین برجی بالاست؛ توصیه می‌کنیم این ریسک را انجام داده و سپس درباره آن نظر دهید. تماشای شهر کوالالامپور از بالای این برج منظره‌ای بدیع است که هرگز فراموش نخواهید کرد. همچنین قدم زدن روی پل متصل‌کننده این دو برج به یکدیگر از هیجان‌انگیزترین بخش‌های  تور مالزی  برای شما خواهد بود. این پل با نام پل آسمان شناخته می‌شود و علاوه بر کارکردهای خاص، یه تنهایی یکی از جاذبه‌های مطرح گردشگری کوالالامپور است. این پل در ارتفاع 175 متری از سطح زمین قرار دارد و فاصله 56 متری دو برج را به یکدیگر متصل می‌کند. جالب است بدانید که این پل دو طبقه و متحرک است؛ و در مواقع ضروری قابلیت حرکت و رفتن به داخل برج را دارد. در نهایت توصیه می‌کنید هم در شب و هم در نور روز، زمانی را به بازدید از برج های دوقلو اختصاص دهید. چراکه جاذبه‌های بصری این برج در هر دو حالت بالاست و تنوع تفریحی آن باعث می‌شود با چند مرتبه جستجو در آن نیز، برای شما کسل کننده نشود.

 

۱۴ آبان ۱۳۹۷