۰۲۱۷۴۶۳۴
بهترین هتل های تور کیش - قسمت اول

بهترین هتل های تور کیش - قسمت اول

همراه شما هستیم با سه مقاله درباره هتل های کیش. برای داشتن  تور کیش  مخصوصا در ایام نوروز، لازم هست تا هتل ها رو بخوبی بشناسید و انتخاب نمایید.

در این سری مقاله سه قسمتی، با این هتل ها آشنا می شود و با توجه به نوع نگارش، می توانید خود را در هتل های کیش تصور نمایید.

بهترین هتل ها برای اقامت و تور کیش - قسمت اول

 من در زمان اقامت در کیش در یکی از لوکس ترین مکان ها اقامت داشتم، دوست خانوادگی ما مالک یک آپارتمان در یکی از آپارتمان های شیک کیش است. ما در برج های طلایی کیش اقامت داشتیم؛ من می دانم حتی نام آن بسیار لوکس به نظر می رسد اما من همیشه در دفعات قبلی بازدید از کیش در هتل اقامت می یافتم، بنابراین من کاملا با تمام هتل های کیش آشنا هستم. به علاوه چند هتل جدید و خوب نیز ساخته شده است که فوق العاده شیک می باشند. آنها بسیار لوکس والبته گران هستند.
(برجهای طلایی کیش، جایی که من در آنجا اقامت یافتم)

به طور صادقانه، اگر محدودیت های اسلامی وجود نداشت، که عمدتا محدودیت های دولتی هستند، ایران یکی از پرطرفدارترین مناطق برای گذراندن تعطیلات در سراسر خاورمیانه خواهد بود، حتی با محدودیت ها نیز این مکان یک بهشت واقعی است. این را به این دلیل نمی گویم چون که یک ایرانی هستم، بلکه به این دلیل که تجربه کافی برای تمایز قائل شدن را دارم. به هر حال، بیایید با بهترین هتل های کیش و برخی از توضیحات کوتاه در مورد آنها دسترسی آشنا شویم.

تفریحگاه دریایی و هتل ترنج

تعداد ستاره ها: 5 ستاره
جدیدترین و محبوب ترین هتل کیش به نام ترنج، در حدود چند ماه اخیر، بر سر زبان ها افتاده است. همه به طور مداوم در مورد چشم انداز فوق العاده و احساس شناور بر روی آب به هنگام اقامت در آن صحبت می کنند که من اعتراف می کنم، هر دو در نوع خود فوق العاده منحصر به فرد و یک تجربه فراموش نشدنی هستند. ترنج عمدتا یک هتل دریایی است چرا که چشم انداز اتاق ها رو به دریا و آب است اما صادقانه می گویم که قیمت ها نیز فوق العاده بالا هستند؛ اقامت در آن باعث می شود میزان زیادی از پول موجود در حساب شما در یک دقیقه ناپدید شود.

(هتل دریایی ترنج در کیش)

ترنج در شمال غربی این جزیره واقع شده است، غرب این جزیره در مقایسه با شرق آن بسیار خالی و خلوت تر است. حدود 100 اتاق در این تفریحگاه وجود دارد (من باید این را دوباره به صورت آنلاین بررسی کنم). تمام اتاق ها دارای کف های شیشه ای هستند تا مهمانان بتوانند در اقیانوس اطراف را ببینند. همه آنها نیز دارای یک بالکن خصوصی می باشند تا مهمانان بتوانند از مناظر زیبا مخصوصا به هنگام غروب خورشید لذت ببرند.

(کف شیشه ای و بالکن خصوصی)

هتل کاملا یک گزینه ایده آل است، من حدس می زنم، این یکی از هتل هایی است که شما واقعا نیاز به ترک هتل برای دسترسی به تمام گزینه های سرگرمی ندارید. این هتل خدمات دوچرخه رایگان ارائه می دهد، مهمانان می توانند دوچرخه سواری را تا زمانی که خسته شوند ادامه دهند. در خارج از هتل، شما باید برای اجاره یک دوچرخه به صورت ساعتی هزینه بپردازید، که البته مزایای خاص خود را نیز دارد، اما هزینه اجاره دوچرخه در سطح شهر حدود 2 یورو می باشد. به هر حال سایر سرویس های رایگان ارائه شده توسط این هتل، والیبال ساحلی، سالن بدنسازی است که دارای کف شیشه ای است، سفرهای روزانه رایگان به مرکز خرید، انتقال به فرودگاه، صبحانه سلف سرویس که بسیار خوب است و من یکبار تجربه خوردن صبحانه در آنجا را داشتم که بسیار لوکس و مجلل بود. آنها همچنین یک سلف سرویس برای ناهار دارند اما حدس می زنم شما باید برای آن پول اضافی بپردازید و من واقعا آن را امتحان نکردم اما حدس می زنم خوب باشد چرا که صبحانه آنها فوق العاده بود. این هتل همچنین دارای یک اتاق ماساژ و جکوزی می باشد که خدمات آبگرم خوب را با هزینه ای فوق العاده ارائه می دهند.

این استراحتگاه دارای تعداد زیادی از کافی شاپ ها و رستوران ها است، بنابراین فکر می کنم شما واقعا نیازی به رفتن به شهر برای دریافت غذا ندارید، یک رستوران در آب نیز وجود دارد. حال می توانیم به بحث در خصوص قیمت ها بپردازیم که مهمترین فاکتور در اینجاست. قیمت ها از 1,300,000 تومان برای یک شب که تقریبا معادل 350 یورو در هر شب است شروع می شود. بله، من می دانم که آنها خیلی گران هستند و این تنها قیمت پایه برای دو نفر در اتاق های هتل ترنج است که حتی رو به دریا نمی باشد . گران ترین اتاق مجموعه امپریالیستی است که برای چهار نفر است و هزینۀ آن 900 یورو در هر شب است؛ این قیمت نیاز به شدت بالا می باشد، اما من فکر می کنم به عنوان یکی از بهترین هتل های ایران، ارزشش را دارد اما در نهایت تصمیم با شماست.

به صفحه  تور کیش  بیایید و از نزدیک با این تور های کیش آشنا شوید.

زیما سفر پارس ارائه  تور کیش  با پرواز ها و هتل های متنوع.

۲۳ بهمن ۱۳۹۶