۰۲۱۷۴۶۳۴
راهنمای کامل تور تایلند برای شما - قسمت اول

راهنمای کامل تور تایلند برای شما - قسمت اول

راهنمای کامل و سفر به تایلند، قسمت اول

تایلند یک مرکز سفر واقع در آسیای جنوب شرقی است. اکثر افرادی که به این منطقه می آیند در ابتدا به Bangkok پرواز می کنند و آنجا را به عنوان پایگاهی برای آغاز گردش خود در آسیای جنوب شرقی در نظر می گیرند. با جنگل های انبوه، سواحل مشهور، غواصی در سطح جهانی، مواد غذایی شگفت انگیز، قیمت های پایین، تایلند به شدت کشور مورد علاقه من در جهان است!

این کشور مقصد خوبی برای شروع یک پیاده روی است و همه چیز در آن راحت و آسان است. به طور کلی، این کشور برای خودش  زندگی می کند. هنگامی که نام آن را می شنوید، به سواحل، زیبایی، جنگل ها و غذای آن فکر می کنید. و افکار شما بر روی آنها متمرکز می شود.

راهنمای کامل و سفر به تایلند ، زیما سفر

هزینه های معمول در تور تایلند

اقامتگاه - تایلند بسیار ارزان است، اگرچه جزایر شمالی بسیار ارزانتر از بانکوک و جزایر جنوبی می باشد. شما می توانید مهمانسرا های ارزان قیمت را با قیمت 300 بات تایلند برای هر شب در شهرها و 200 بات برای هر شب در حومه شهر پیدا کنید، اما در شهرهای بزرگ مانند چیانگ مای و بانکوک، قیمت اتاق ها از حدود 400 بات در هر شب شروع می شوند. در جزایر یا برای اتاق هایی با امکانات بیشتر مانند تهویه مطبوع، انتظار می رود 600 بات در شب هزینه کنید.

غذا - غذا واقعا در تایلند ارزان است. غذاهای خیابانی حدوداً 20 بات تایلند قیمت دارند، اگر چه اگر می خواهید غذایی سیرکننده میل کنید به طور متوسط باید ​​حدود 35-50 بات برای هر وعده غذایی هزینه کنید. اگر علاقه مند به میل کردن غذای محلی خیابانی باشید، باید در حدود 120-170 بات در روز هزینه کنید. بیشتر غذاهای غربی (همبرگر، پیتزا، ماکارونی و غیره) بین 170-340 بات قیمت دارند، گرچه ممکن است در رستوران های لوکس تر این قیمت افزایش یابد. از آنجا که غذا خیلی ارزان است، در خرید مواد غذایی هیچ مشکلی وجود ندارد مگر اینکه شما به دنبال خرید سالاد یا میوه های آماده باشید. راهنمای هر شهر را به طور جداگانه مطالعه کنید تا با توصیه های غذایی خاص هر مکان آشنا شوید!

هزینه های معمول در تور تایلند ، زیما سفر

حمل و نقل - مانند همه چیز در تایلند، حمل و نقل نیز ارزان است. اتوبوس های محلی هزینه ای کمتر از 8 بات به ازای هر سفر را دارند. قیمت مترو و ترن هوایی در بانکوک در حدود 15-50 بات و تاکسی معمولا 60-100 برای هر سفر، می باشد. Tuk-tuks به طور نامحدود بوده و به طور کلی گران تر است، هزینه آن 100-235 بات به ازای هر سواری است. تاکسی های موتورسیکلت (با جلیقه های نارنجی) در سراسر کشور برای سفرهای کوتاه با قیمتی در حدود 35 بات در دسترس هستند (شما باید با آنها مذاکره کنید). خدمات ریلی در سراسر کشور ارزان است - قطارهای روزانه قیمتی در حدود 50 بات را دارا می باشند. قیمت قطارهای شبانه کلاس دوم بدون تهویه مطبوع از 575 بات شروع می شود. قایق ها به / از جزایر قیمتی در حدود 250-475 بات را دارا می باشند.

فعالیت ها - تورهای روزانه قیمتی در حدود 500 تا 1200 بات بسته به نوع فعالیت دارند. پیاده روی جنگلی نیز هزینه ای معادل 1000-1،685 بات در روز را به شما تحمیل می کند. به خاطر داشته باشید اگر با یک گروه بروید قدرت چانه زنی بیشتری خواهید داشت. اکثر پارک ها و موزه های ملی بین 50 تا 100 بات بابت ورودی از شما دریافت می کنند (به عنوان غیر تایلندی، شما همیشه نرخ بالاتری را باید پرداخت کنید). یک دوره صدور گواهینامه شیرجه PADI (بسیار محبوب در تایلند) هزینه ای در حدود 10،000 بات (اما اغلب همراه با اقامتگاه می باشد) را دارا می باشد.

این مقاله در چند بخش تقدیم شما می شود و می تواند  تور تایلند  را بخوبی به شما معرفی نماید.

از صفحه های  تور تایلند  زیما سفر پارس دیدن فرمایید.

هزینه های معمول در تور تایلند ، زیما سفر

۲۵ بهمن ۱۳۹۶