۰۲۱۷۴۶۳۴
تفریحات جذاب و هیجان انگیز که فقط در مالدیو می توانید تجربه شان کنید

تفریحات جذاب و هیجان انگیز که فقط در مالدیو می توانید تجربه شان کنید

تفریحات جذاب و هیجان انگیز که فقط در مالدیو می توانید تجربه شان کنید

مالدیو مثل یک بهشت زمینی است و از همان لحظه که هواپیمایتان به مالدیو نزدیک می شود، جزایر زیبای مرجانی آن را می بینید و سفر رویاییتان آغاز می شود. خودتان را در این جزایر بهشت مانند تصور کنید، در حالی که یک پیشخدمت شخصی در آرامش مطلق در ویلای شخصیتان، یک غذای خوش طعم و بی نظیر سرو می کند. در حالی که از این ضیافت دلپذیر لذت می برید، می توانید ماهی های رنگارنگ را در آب بسیار تمیز و شفاف سواحل تماشا کنید. روح و جانتان در مالدیو آرامش می گیرد و می توانید آرام ترین و دل انگیزترین روزهای زندگیتان را در مالدیو سپری کنید.

با زیما سفر همراه باشید تا بهترین و جذاب ترین تفریحات مالدیو بیشتر آشنا شوید:

  • اسنورکلینگ (غواصی در سطح آب)

بیشتر اقامتگاه های مالدیو امکانات اسنورکلینگ را برای توریستان فراهم کرده اند، بدین معنی که شما به راحتی می توانید از ویلای شخصیتان شنا کنید و روی آب شناور شوید و از دیدن حیات باورنکردنی زیر آب شگفت زده شوید. بعضی از اقامتگاه ها نیز شما را به نزدیک ترین اماکن اسنورکلینگ می برند تا این تفریح را تجربه کنید. فرقی ندارد شما در کدام جزیره و یا کدام اقامتگاه این تفریح بی نظیر را تجربه کنید، به هر حال تنوع ماهی های رنگارنگ، مرجان های زیبا و دیگر موجودات دریایی به قدری زیبا هستند که نمی توانید تصورشان کنید. از طرفی آب های مالدیو به قدری تمیز و شفاف هستند، که ممکن است تصور کنید که می توانید در آن نفس بکشید!

 

  • در مالدیو مدرک غواصی خود را بگیرید و از این تفریح لذت ببرید

بیشتر اقامتگاه های مالدیو غواص های بسیار ماهر دارند که می توانند به شما به طور کامل غواصی را آموزش دهند و به شما مدرک غواصی دهند. آب های مالدیو حتی در عمق 30 متری گرم و دل انگیز هستند و غارها و مرجان های درون آب به طرز غیر قابل باوری شگفت انگیز هستند. ده ها هزار ماهی های رنگارنگ اطراف شما چرخ می زنند و اوقاتی فراموش نشدنی را در اعماق آب برایتان به ارمغان می آورند.

 

  • در یک هتل بی نظیر با ویژگی های منحصر به فرد اقامت کنید

مالدیو اقامتگاه های بسیار لوکس با نام های مشهوری دارد. هر کدام از این اقامتگاه ها ویژگی ها و امکانات منحصر به فرد خود را دارند. از صخره های مرجانی درون اتاق هایتان تا رستوران های زیر آب گرفته و اسپاهای بی نظیر. اقامت در بعضی از این هتل های لوکس گران است، اما ارزشش را دارد که امتحانشان کنید.

 

  • از ماله بازدید کنید

ماله پایتخت مالدیو است و در این شهر زیبا می توانید از کاخ سلطان و بازار ماهی بازدید کنید. فروشندگان این بازار، ماهی ها را برایتان تمیز می کنند و فیله شده تحویلتان می دهند.همچنین می توانید از فروشگاه های ماله، سس سویا و دیگر محصولات خوش طعم را خریداری کنید و در برگشت به اقامتگاهتان یک خوراک ماهی خوش طعم میل کنید.

 

  • از یک جزیره محلی بازدید کنید

شما در طول اقامتتان می توانید از جزایر پر جمعیت و محلی مالدیو دیدن کنید. بعضی از اقامتگاه ها در قالب تور یک روزه شما را به یکی از این جزایر مالدیو برای بازدید می برند. در این جزایر محلی می توانید سبک زندگی مردم مالدیو را از نزدیک ببینید. جالب است که بدانید خیلی از این جزیره ها به سبک و روشی زندگی می کنند که اجدادشان  صدها سال پیش زندگی می کرده اند! البته اگر استفاده از تلویزیون و گوشی های موبایل را نادیده بگیریم!

شما  در این جزایر محلی می توانید فرهنگ و غذای واقعی مردم مالدیو را از نزدیک تجربه کنید. همچنین می توانید مردم را در حال کار و درست کردن قایق ببینید که در نوع خود تجربه ای بی نظیر است.

 

  • سوار قایق های سنتی مالدیو شوید

در مالدیو نوعی قایق وجود دارد که در واقع وسیله حمل و نقل سنتی آن هاست. بعضی از اقامتگاه های مالدیو این قایق های سنتی را دارند و شما می توانید با سوار شدن در آنها تجربه ای متفاوت را برای خودتان رقم بزنید. این قایق ها از فرودگاه تا شهر ماله هم رفت و آمد می کنند. زمان قایق سواری در این مسیر فقط 10 دقیقه طول می کشد، اما یک تجربه جدید به شما اضافه می کند و ارزش امتحان کردنش را دارد. البته امروزه بیشتر این قایق ها موتور دیزل دارند، اما باز هم حال و هوای سنتی را در آن ها می توان احساس کرد. این قایق ها به طور سنتی با چوب درخت نارگیل درست می شده اند، اما امروزه با چوب وارداتی ساخته می شوند و استقامت بیشتری دارند.

 

  • ماهی گیری کنید

ماهی گیری در مالدیو تجربه ای متفاوت و هیجان انگیز است. اگر بتوانید یک ماهی برای خودتان بگیرید، تجربه خوردن شامتان در مالدیو بسیار لذت بخش تر و رضایت بخش تر خواهد بود. شما می توانید با خود مالدیوی ها به ماهی گیری بروید تا به سبک آن ها ماهی گیری کنید.

 

در مالدیو موج سواری را تجربه کنید

اگر در ماه های آپریل تا نوامبر به مالدیو سفر کردید، باید موج سواری را امتحان کنید. شما موج های مالدیو را در هیچ کجای دیگر جهان نمی توانید پیدا کنید، پس بهتر است دل را به دریا بزنید و از موج سواری در مالدیو لذت ببرید.

 

اگر شما هم قصد سفر به جزایر زیبای مالدیو را دارید، با همکاران ما در زیما سفر تماس بگیرید تا بهترین  تورهای گردشگری مالدیو  را به شما معرفی کنیم.

۰۶ دی ۱۳۹۷