۰۲۱۷۴۶۳۴
48 ساعت تفریح و گردش در ازمیر

48 ساعت تفریح و گردش در ازمیر

48 ساعت تفریح و گردش در ازمیر

 

به طور حتم دو روز برای بازدید از همه اماکن دیدنی و  جاذبه های گردشگری ازمیر  کم است، اما در این 48 ساعت می توان از مهمترین  اماکن توریستی ازمیر  دیدن کرد. با آژانس مسافرتی زیما سفر همراه باشید تا مهمترین اماکن دیدنی ازمیر از بازارهای پر جنب و جوش گرفته تا آثار تاریخی آن را به شما برای شناخت بهتر شهر زیبای ازمیر معرفی کنیم.

 

 

 در تفرجگاه کوردون گشت و گذار کنید

اسکله و تفرجگاه مشهور ازمیر  کوردون  است که یک مسیر 6 کیلومتری از بندر کناک تا ایستگاه قطار آلسانکاک امتداد دارد و یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری ازمیر به حساب می آید.  به آب شفاف آن نگاه کنید، عکس های زیبا بگیرید و از برج ساعت مشهور ازمیر در میدان کوناک بازدید کنید و در یکی از چندین کافه و رستوران ماهی این تفرجگاه توقف کنید و چند دقیقه ای را با آرامش کامل با یک وعده غذایی خوش طعم سپری کنید.

 

 

 

به بازار کمرالتی پازاری بروید

یکی از خاص ترین تجاربی که در ازمیر و  تور ارزان ازمیر  می توانید کسب کنید رفتن به  بازار کمرالتی پازاری  است که قدمت آن به قرن 16 بر می گردد. این بازار پر از فروشگاه های رنگارنگ و جذاب است و از طرفی تعداد زیادی حیاط مخفی و خیابان های سنگ فرش شده باریک و تاریخی دارد که کشف آن ها اوقاتی فراموش نشدنی را برایتان به ارمغان می آورد. یادتان باشد که حتما از کاروانسرای کیزلاراگاسی هان نیز در بازار دیدن کنید. این کاروانسرا به قدری زیباست که گویی در گذر زمان فریز شده است و به همان حالت باقی مانده است. همچنین می توانید از مسجد هیسار و در خیابان گازی کادینلار سوکاگی غذای خوش طعم میل کنید این خیابان که در منطقه مشهور آلساناک ازمیر واقع شده است، به نام گازی کادینلار مشهور است اما نام آن روی تابلو، خیابان 1453 نام گزاری شده. یک ردیف از رستوران ماهی فروش ها با صندلی های رنگارنگ در کنار خیابان در این خیابان وجود دارد و از طرفی سرزنده ترین کافه های ازمیر نیز در همان محدوده واقع شده است.

 

 

از موزه بدون سقف آگورا بازدید کنید

یکی از جذاب ترین آثار باستانی ازمیر در  تور لحظه آخری ازمیر  آگورا است که قدمت آن به 4 قرن قبل از میلاد مسیح بر می گردد، زمانی که نام شهر سمیرنا بوده است.آگورا بعد از زلزله مهیبی که در منطقه رخ داد، ویران شد و بعدها توسط امپراطوری روم، مارسوس آرلیوس بازسازی شد. شما هم می توانید از ستون های باستانی و سالن های طاقی شکل، باسیلیکاها و آب انبارهای زیبای آن درست در قلب شهر دیدن کنید.

 

 

از آسانسور چشم انداز زیبای شهر و دریا را تماشا کنید

آسانسور ازمیر بالا بری است که در سال 1907 برای متصل کردن منطقه کاراتاش به تپه های بالایی آن ساخته شد و امروزه به یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری ازمیر تبدیل شده است که از بالای آن می توانید چشم انداز زیبای شهر و دریا را تماشا کنید. امروزه این آسانسور به جای وسایل، بازدیدکنندگان و توریستان را جا به جا می کند و یکی از مشهورترین رستوران های شهر ازمیر در بالای آن واقع شده است.خیابان پشتی آسانسور نیز خیلی زیباست و به نام خواننده مشهور ترکی، داریو مورنو نامگذاری شده است.

 

 

از موزه هنر و مجسمه ازمیر بازدید کنید

یکی از اماکن دیدنی مشهور ازمیر که بسیار محبوب دوستداران تاریخ است، بدون شک موزه هنر و مجسمه است. این موزه 3 سالن مختلف دارد که در آن ها اثرات هنری بسیار زیبا نگهداری می شود. جدا از کاشی کاری ها، جواهرات، سکه ها و کوزه های زیبا، مجسمه هایی نیز در این موزه نگهداری می شود که ارزش فوق العاده زیادی دارند و از دیدنشان شگفت زده خواهید شد.

 

برای اطلاع از بهترین  تورهای لحظه آخری  با همکاران ما در زیما سفر در تماس باشید.

ازمیر , ترکیه , جاذبه های ازمیر , تور ارزان ازمیر , آفر تور ازمیر , تور لحظه آخری ازمیر , تور ارزان ترکیه , آفر تور ترکیه , تور لحظه آخری ترکیه , hcldv , j,v hvchk hcldv , Htv j,v hcldv

۱۷ دی ۱۳۹۷