۰۲۱۷۴۶۳۴
فستیوال های هیجان انگیز هنگ کنگ در سال 2019

فستیوال های هیجان انگیز هنگ کنگ در سال 2019

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

فستیوال  های هیجان انگیز هنگ کنگ در سال 2019

 

فستیوال های هیجان انگیز در هنگ کنگ که به بهترین شکل فرهنگ شهر را به نمایش می گذارد!

 

هنگ کنگ هم از نظر اقتصادی و هم از نظر فرهنگی یکی از پویاترین شهرهای آسیا است.از آنجایی که هنگ کنگ سال ها تحت حمایت انگلستان بوده است، به زیبایی به سنت های چینی، چاشنی فرهنگ غربی داده است و نتیجه آن فرهنگ جذابی است که در صورت سفر به هنگ کنگ با  تور هنگ کنگ ارزان قیمت  با آن مواجه خواهید شد. از همین رو فستیوال های بسیار شگفت انگیزی در هنگ کنگ برگزار می شود که شما هم می توانید در آن ها شرکت کنید و با این فرهنگ متفاوت آشنا شوید. در واقع بهترین راه برای کشف ریزه کاری های فرهنگ هنگ کنگ همین است که در یکی از این فستیوال های مهیج هنگ کنگ شرکت کنید. در ادامه بیشتر در مورد این فستیوال ها صحبت خواهیم کرد!

 

فستیوال چئونگ چائو بون

 

در واقع فستیوال چئونگ چائو بون متعلق به جزیره چئونگ چائو در هنگ کنگ است که یکی از  جاذبه های گردشگری هنگ کنگ  محسوب میشود  و در آن تولد بودا جشن گرفته می شود و اهالی جزیره هنگ کنگ هر ساله به شدت از آن استقبال می کنند. البته هر ساله هزاران توریست از سراسر جهان برای شرکت در این فستیوال به هنگ کنگ سفر می کنند. جالب است که بدانید خوردن کیک بخش مهم این فستیوال است. تا جایی که در سال 2017 تخمین زده شد که حدود 60،000 کیک توسط شرکت کنندگان فستیوال خورده شده است! بخشی از این کیک ها هم برای تزئین به کار می روند و در کل فضایی رنگارنگ برای گذراندن یک روز ایده آل در هنگ کنگ مهیا می شود.

زمان برگزاری فستیوال چئونگ چائو بون در سال 2019: 12 می مصادف با 22 اردیبهشت 1398.

 

 

فستیوال هنر هنگ کنگ


این فستیوال گرد همایی سالانه هنرمندان هنگ کنگ، هنرمندان کل کشور چین و البته هنرمندان سراسر جهان است. ژانر اصلی فستیوال به موزیک های جهانی، موزیک های کلاسیک چینی و غربی و اپرای چینی تعلق دارد. جالب است که بدانید کمپانی های موفقی مثل کیون اسپیسی، باواریان استیت اپرا، رویال شکسپیر و باله اپرای پاریس در فستیوال هنر هنگ کنگ اجرا می کنند.

 

 

فستیوال ارواح!


فستیوال ارواح یا فستیوال ارواح گرسنه یک فستیوال چینی است که اصلیت آن هم به بودا و تائو باز می گردد. مردم چین معتقدند که در این روز ارواح سرگردان آبا و اجدادشان به زمین باز می گردند و روح ها در سطح شهر سرگردان می شوند! آن ها فکر می کنند که در روز فستیوال ارواح دروازه های جهنم و بهشت باز می شود که ارواح به خانه هایشان باز می گردند و سعی می کنند که ارواح را به دام بیندازند! البته در این روز مسابقات هیجان انگیزی نیز در همین راستا برگزار می شود که در آن شرکت کنندگان با هم رقابت می کنند و خنده و شادی چاشنی روز ارواح می شود!
زمان برگزاری فستیوال ارواح در سال 2019: 15 آگست مصادف با 24 مرداد1398

 

 

فستیوال لو فرنچ می


فستیوال لو فرنچ می هر ساله توسط سفارتخانه فرانسه در هنگ کنگ برگزار می شود تا هنر و فرهنگ فرانسه را ارتقا دهند و بین مردم جهان مشهورش کنند. هنرهای بصری، اپرا، موسیقی کلاسیک و معاصر و حتی سینما بخش های متفاوتی از این فستیوال جذاب در هنگ کنگ هستند. در سال 2012 بعضی از نقاشی های پیکاسو در این فستیوال به نمایش گذاشته شد و بیش از 300،000 نفر از آن ها بازدید کردند. به هر حال دیدن هنر فرانسوی آن هم در شهر زیبای هنگ کنگ از آن اتفاق هاییست که حیف است در طول زندگیتان از دستش بدهید.
زمان برگزاری فستیوال لو فرنچ می در سال 2019: 1 می تا 30 ژوئن مصادف با 11 اردیبهشت تا 9 تیر 1398

 

 

فستیوال فانوس هنگ کنگ


فستیوال فانوس در هنگ هنگ یکی از زیباترین فستیوال های جهان است. این فستیوال در روز آخر جشن سال نو چینی برگزار می شود و نقش مهمی در فرهنگ چینی دارد و قدمت آن به 2000 سال قبل باز می گردد. یکی از اصلی ترین سنت های فستیوال فانوس هنگ هنگ این است که شرکت کنندگان در آن فانوس هایی را روشن می کنند و آن ها را راهی آسمان می کنند. معمولا کودکان این کار را بعد از حل کردن یک معما و یا چیستان انجام می دهند. شما هم می توانید در فستیوال فانوس هنگ کنگ شرکت کنید و شهر هنگ کنگ را زیباتر از همیشه با هزاران فانوس در آسمان تماشا کنید و یکی از به یادماندنی ترین خاطرات زندگیتان را رقم بزنید.
زمان برگزرای فستیوال فانوس هنگ کنگ در سال 2019: 19 فوریه مصادف با 30 بهمن 1397

 

 

شرکت کردن در یکی از این فستیوال های رنگارنگ و هیجان انگیز هنگ کنگ یکی از کارهاییست که باید در کل زندگیتان حداقل یک بار تجربه شان کنید. اگر قصد سفر به هنگ کنگ را دارید، با همکاران ما در آژانس مسافرتی زیما سفر تماس بگیرید تا یک  تور هنگ کنگ نوروز 98  رزرو کنید.

چین , هنگ کنگ , جاذبه های هنگ کنگ , فستیوال هنگ کنگ , تور هنگ کنگ , تور چین , تور ارزان هنگ کنگ , آفر تور هنگ کنگ , تور لحظه آخری هنگ کنگ , تور ارزان چین , آفر تور چین , تور لحظه آخری چین , hong kong , j,v hvchk ik' ;k' j,v gpzi Hovd ik' ;k'

۰۶ بهمن ۱۳۹۷

نظرات کاربران