۰۲۱۷۴۶۳۴
بهترین فستیوال های جذاب برزیل !

بهترین فستیوال های جذاب برزیل !

بهترین فستیوال های  جذاب برزیل  !

 

مردم برزیل عاشق جشن گرفتن و برگزاری فستیوال های متنوع هستند. فستیوال هایی که همه از کودکان گرفته تا بزرگترها می توانند با تمام وجود شاد باشند و از لحظات خود استفاده کنند.هر کدام از فستیوال های برزیل حال و هوای مخصوص به خودش را دارد، ولی از بین همه فستیوال هایشان ما برای شما لیستی از بهترین فستیوال های برزیل آماده کرده ایم. با زیما سفر همراه باشید!

 

 

فستا جونینا

 

فستا جونینا هر ساله در سراسر کشور بزیل در کل ماه ژوئن جشن گرفته می شود. در این فستیوال مردم لباس های نمادین به تن می کنند و غذاهای مخصوص می پزند و به جشن و پایکوبی می پردازند. این جشن معمولا در شهرهای کوچک در چادرهایی به نام آرایال برگزار می شود. اما در شهرهای بزرگ آرایال ها معمولا یک ساختمان بزرگ هستند که به زیبایی تزئین شده اند. لباس هایی که معمولا مردم برزیل در جشن فستا جونینا به تن می کنند، لباس هایی با طرح شطرنجی و کلاه های حصیری است. بیشتر بچه ها هم صورتشان را به صورت خال خالی نقاشی می کنند و آماده این فستیوال هیجان انگیز می شوند.

 

 

فستیوال فولکلور پارینتینز

 

این فستیوال هر ساله در پارینتینز در آمازوناس که یک ایالت شمالی در برزیل است، جشن گرفته می شود. این فستیوال دومین فستیوال بزرگ برزیل بعد از کارناوال است. فستیوال فولکلور پارینتینز هر سال در طول سه روز در اواخر ماه ژوئن جشن گرفته می شود و یکی از افسانه های این ایالت  محسوب میشود. یکی از جذاب ترین قسمت های این فستیوال مسابقه ای است که بین دو تیم برگزار می شود. در این مسابقه هر کدام از تیم ها سعی می کنند که با رقص، آواز و رژه به بهترین شکل این افسانه برزیلی را نقل کنند. این فستیوال در برزیل با نام های فستیوال دو بوی بومبا یا بومبا مئو بوی نیز شناخته می شود.

 

 

اوکتوبرفست

 

جالب است که بدانید بعضی از مردم جنوب برزیل اصل و نسب آلمانی دارند و به همین دلیل این فستیوال سنتی آلمانی به برزیل وارد شده است. امروزه این فستیوال به یکی از مشهورترین فستیوال های برزیل تبدیل شده است. در این فسیتوال مردم غذاهای سنتی آلمانی می پزند و لباس های مخصوص به تن می کنند و روزشان را به جشن، آواز و پایکوبی می گذرانند و در مهمانی های خیابانی شرکت می کنند.

 

 

جشن کارناوال

 

بدون شک بزرگترین فسیتوال برزیل و یکی از جاذبه های گردشگری برزیل، کارناوال است و آوازه آن به همه کشورهای جهان رسیده است، چراکه کارناوال جشنی است که برای یک هفته بدون وقفه و به صورت شبانه روزی در برزیل برگزار می شود. در هر خیابان رژه ها و مهمانی های مختلفی برگزار می شود. هر کدام از این مهمانی ها تم مخصوص خودش را دارد. این فستیوال در شهرهای بزرگ برزیل نظیر ریو دو ژانیرو، سالوادور و رسیف برگزار می شود و بزرگترین رژه ها و مهمانی های برزیل در آن ها ترتیب داده می شود. اگر دوست دارید که تک تک ثانیه های یک هفته را به جشن و شادی بپردازید، خودتان را برای  تور برزیل  و شرکت در کارناوال آماده کنید.

 

 

 

فستیوال کاچاکا

 

فستیوال کاچاکا که هر ساله در شهر پاراتی برزیل در جنوب ریو دو ژآنیرو برگزار می شود، با نام فسیتوال دو پینگا نیز شناخته می شود. در این فستیوال که در روزهای آخر یکی از هفته های ماه آگست برگزار می شود، نمایش های رقص سامبا اجرا می شود و غذاهای محلی و صنایع دستی به معرض نمایش عموم گذاشته می شود. شرکت در این فستیوال این شانس را به شما می دهد که با شهر زیبای پاراتی هم آشنا شوید. شاید در طول این فسیتوال شهر پاراتی خیلی شلوغ شود، اما این جمعیت و این شلوغی تنها باعث بهتر برگزار شدن جشن و بیشتر شدن شور و حرارت فستیوال می شود و اصلا باعث آزارتان نخواهد شد.

 

 

 

اگر شما هم قصد سفر به برزیل را دارید، با همکاران ما در آژانس مسافرتی زیما سفر تماس بگیرید و یک  تور ارزان برزیل  رزرو کنید و یکی از شادترین و مهیج ترین سفرهای زندگیتان را رقم بزنید.

برزیل , تور برزیل , جاذبه های برزیل , فستیوال برزیل , تور ارزان برزیل , آفر تور برزیل , تور لحظه آخری برزیل , brazil , j,v hvchk fvcdg , Htv j,v fvcdg

۱۷ بهمن ۱۳۹۷