۰۲۱۷۴۶۳۴
بهترین سواحل موریس که تکه ای از بهشت روی زمین هستند

بهترین سواحل موریس که تکه ای از بهشت روی زمین هستند

بهترین سواحل موریس که تکه ای از بهشت روی زمین هستنداحتمالا شما هم تا به حال در مورد زیبایی های موریس شنیده باشید. کافی است که چشمانتان را لحظه ای ببندید و زیباترین سواحل را با آب های زلال و کریستالی، شن های سفید ساحلی، صخره های مرجانی رنگارنگ و وزش نسیم ملایم را در ذهن تصور کنید! جزیره موریس به واقع حتی از زیباترین تصورات هم جذاب تر و دلنشین تر است! باور نمی کنید؟ با زیما سفر همراه باشید تا بهترین سواحل موریس را به شما معرفی کنیم. تصاویر جزیره موریس قطعا متحیرتان خواهد کرد!

 

 

ساحل بل ماره

 

این ساحل زیبا با 10 کیلومتر شن پودری، با درختان نارگیل احاطه شده است و بسیار تماشایی است. این ساحل که به عنوان یکی از بهترین سواحل موریس و از  اماکن توریستی موریس  شناخته می شود، در شرق جزیره موریس واقع شده است. کافیست که قدم بر شن های تمیز آن بگذارید و گرمای دلچسب شن ها را با تمام وجود احساس کنید و ساعت ها به نظاره آب های کریستالی آن بنشینید. به هر حال با این همه زیبایی تعجب هم ندارد که بگوییم بعضی از بهترین هتل های موریس این جزیره را انتخاب کرده اند و اقامتگاه خود را در کنار این ساحل زیبا در موریس ساخته اند!

 

 

 

ساحل بلو بی

 

رنگ آب های ساحل بلو بی به قدری زیبا هستند که شما را یاد فیلم تایتانیک می اندازد! دلیل این رنگ دلنشین هم این است که در قسمت ساحلی آن، عمق آب به نسبت زیاد است. ساحل بلو بی از نگاهی دیگر درست مثل یک آکواریوم طبیعی است و گونه های رنگارنگ و عجیب و غریب دریایی را به راحتی می توانید در این ساحل زیبا در جزیره موریس تماشا کنید.

 

 

ساحل لو مورن

 

لوکیشن این ساحل زیبا در موریس بسیار تماشایی است. کوهستانی در پس زمینه ساحل لو مورن دیده می شود که جزء آثار میراث جهانی یونسکو نیز هست. این ساحل که در لبه جنوب غربی یک شبه جزیره در موریس واقع شده است، یک ساحل 4 کیلومتری است که همیشه افراد ثابت و مشخصی از آن دیدن می کنند و بسیار خلوت است. به نظر خلوتی ساحل به خاطر راه دسترسی باریک و به نسبت دشوار آن است. اگر شما هم آرامش ساحل برایتان مهم است و دوست دارید که کمی در   تور جزیره موریس  کمی تنها باشید، بهتر است که مستقیما به ساحل لو مورن بروید و زیبایی بی حد و حصر آن را در آرامش بی نهایت تماشا کنید.

 

 

 

ساحل ترو او بیچز

 

یک دهکده ماهیگیری به این نام در شمال جزیره موریس وجود دارد که ساحل 2 کیلومتری آن از جذاب ترین سواحل موریس محسوب می شود. جالب است که بدانید این جزیره به عنوان یکی از بهترین جزایر جهان نیز شناخته می شود و به خاطر آب های کم عمق و زلالش بین خانواده ها بسیار محبوب شده است.

 

 

 

سواحل ایل او سرفس

 

با اینکه این سواحل در سراسر سال مورد هجوم توریستان بی شماری از سراسر جهان هستند، اما این مسئله تاثیری در زیبایی های طبیعی این سواحل جذاب موریسی نداشته است. در واقع ایل او سرفس مجموع چند ساحل و مرداب است که بی اندازه به مشهور شدن جزیره موریس کمک کرده است. با 10 دقیقه قایق سواری می توانید به این سواحل دسترسی داشته باشید و کل روز خود را با بیشترین آرامش ممکن سپری کنید.

 

 

ساحل ریویر دگلتز

 

عجیب ترین ساحل لیست  آژانس مسافرتی زیما سفر  بدون شک ساحل ریوریر دگلتز است که سنگ ریزه های مشکی رنگ متعددی در ساحلش وجود دارد. اما جالب است که بدانید برخلاف نامش ریویر دگلتز ساحل رودخانه نیست! این ساحل به قدری خلوت و آرام است که ممکن است در بعضی از روزهای سال خودتان یکه و تنها در این ساحل باشید و توریست دیگری را در محدوده خود نبینید. این ساحل که در جنوب موریس واقع شده است، به قدری زیباست که با دیدن آن روح و جانتان تحت تاثیر قرار میگیرد و دلتان را بدون شک می برد! با عبور از آب های کم عمق این ساحل می توانید به یک جزیره کوچک و دورافتاده برسید. اگر قصد خواستگاری از عشق زندگیتان را دارید، به نظر ما لوکیشن این جزیره می تواند ایده آل ترین مکان برای به یادماندنی ترین لحظه زندگیتان باشد! به پیشنهادمان فکر کنید!

 

 

 

اگر شما هم قصد سفر به جزیره موریس را دارید، برای رزرو یک  تور ارزان موریس  با همکاران ما در آژانس مسافرتی زیما سفر تماس بگیرید.

موریس , جاذبه های موریس , جزیره موریس , تور موریس , تور نوروز 98 جزیره موریس , تور ارزان جزیره موریس , آفر تور جزیره موریس , تور لحظه آخری جزیره موریس , j,v hvchk [cdvi l,vds , Htv j,v [cdvi l,vds

۲۱ بهمن ۱۳۹۷