۰۲۱۷۴۶۳۴
تور مثلث طلایی هند

تور مثلث طلایی هند

اگر هنوز هم تصمیمی راجع به سفر نگرفته اید، پیشنهاد می کنیم با زیما سفر در این مقاله همراه شوید تا یک سفر جذاب را برایتان برنامه ریزی کنیم، سفری نه چندان گران ولی در عین حال لاکچری، لوکس و به یاد ماندنی! منظور ما سفر به هندوستان و تور مثلث طلایی هند است که مطمئنیم پس از بازگشت به کشور خاطرات آن تا همیشه در ذهن شما باقی خواهد ماند. در وهله ی اول باید بدانید که مثلث طلایی کدام شهرهای هند هستند که در ادامه مطلب متوجه این موضوع خواهید شد.

 

 

راهنمای سفر با تور ترکیبی هند مثلث طلایی

 

سفر با تور ترکیبی هند یکی از جذاب ترین برنامه های سفریست که توریستان از سراسر جهان از آن استقبال زیادی می کنند.  تور ترکیبی هند  شامل سفر ترکیبی به دهلی، آگرا و جیپور می شود و این سه شهر در کل جهان به نام مثلث طلایی هند  مشهور شده اند. این سه شهر تقریبا در فاصله مشابهی از هم (حدود 200 تا 250 کیلومتر) واقع شده اند. با بازدید از این سه شهر زیبای هند با  تور ترکیبی هند  می توانید تجربه ای فراموش نشدنی را در هندوستان کسب کنید و یک آشنایی جامع با کشور هند و  جاذبه های گردشگری هند  داشته باشید. موضوع دیگری که  تور ترکیبی هند را در جهان پر طرفدار کرده است، این است که این سه شهر زیبای هند به خوبی با جاده و شبکه ریلی هند با قطارهای پر سرعت به هم متصل شده اند و شما با استفاده از تور خیلی راحت و بی دردسر می توانید به صورت همزمان از این سه شهر زیبا در هند دیدن کنید.

 

 

 

دهلی

دهلی، پایتخت هند جایی است که سفر مهیج با تور ترکیبی هند از آن جا شروع می شود. دهلی به دو بخش مختلف دهلی قدیمی و دهلی جدید تقسیم شده است که درست در جوار همدیگر قرار گرفته اند، اما دنیاهایشان زمین تا آسمان با هم فرق دارد و گویی از دو جهان مختلف هستند. با سفر به دهلی با تور هند ارزان می توانید از مسجدها، قلعه ها و آثار باستانی به جا مانده از دوران مغول بازدید کنید.بعضی از  جاذبه های گردشگری دهلی  درون یک باغ بزرگ و سرسبز واقع شده اند و برای شما این فرصت را فراهم می کنند تا در حین بازدید از اماکن دیدنی دهلی ، بتوانید آرامش بی نظیری را نیز کسب کنید و از آرامش فضای آن ها استفاده کنید.

 

 

 

آگرا

 

خیلی از جاذبه های گردشگری هند و همچنین یکی از عجایب هفت گانه جهان، بنای زیبای تاج محل، در شهر آگرا واقع شده اند.به هر حال هر کسی که به هند با  تور لحظه آخری هند  سفر می کند، باید از این بنای زیبای شگفت انگیز در آگرا دیدن کند.کلمات نمی توانند گویای زیبایی، ظرافت و جذابیت این بنای جذاب و دیدنی باشند و شما با سفر با تور هند این فرصت را دارید که از مهمترین  اماکن توریستی هند  در یک سفر دیدن کنید.از دهلی خیلی ساده می توانید در طول 3 ساعت به آگرا دسترسی داشته باشید.

 

 

 

جیپور

 

شما با  تور مثلث طلایی هند از آگرا مستقیما به جیپور می روید. سفر به جیپور از آگرا 4 تا 5 ساعت به طول می انجامد. جیپور با نام شهر صورتی مشهور شده است و دلیل آن هم دیوارها و ساختمان های صورتی رنگ شهر قدیمی است.  جاذبه های گردشگری جیپور به قدری زیبا هستند که بازدید کنندگان از دیدن آن ها شگفت زده می شوند و خستگی راه کاملا از وجودشان خارج می شود. مهمترین  جاذبه گردشگری جیپور که حتما باید از آن دیدن کنید،هوا محل یا قصر بادها است که در خیابان اصلی شهر قدیمی جیپور واقع شده است. جیپور علاوه بر این بنای ارزشمند، اماکن دیدنی، مناطق توریستی، قلعه های دیدنی و قصرهای سلطنتی زیادی را در خود جای داده است که هر کدام جذابیت خاص خودشان را دارند. جیپور با امکانات تفریحی فوق العاده اش این شانس را به توریستان می دهد تا بیشترین استفاده را از زمان خود ببرند و از سفر خود به هند با خشنودی کامل به خانه برگردند.

 

 

۲۹ بهمن ۱۳۹۷