۰۲۱۷۴۶۳۴
بهترین رستوران های جزیره کیش را بشناسید

بهترین رستوران های جزیره کیش را بشناسید

 بهترین رستوران های جزیره کیش را بشناسید

 

جزیره کیش یک جزیره زیبا با 92 کیلومتر مربع مساحت است که در خلیج همیشگی فارس واقع شده است و یکی از جزیره های استان هرمزگان محسوب می شود. این جزیره که جزء منطقه آزاد ایران به شمار می آید، هر ساله 1 میلیون توریست را از هموطنان عزیزمان و البته سراسر جهان به خودش جذب می کند. به دلیل توریستی بودن جزیره کیش، رستوران های متعددی در کیش واقع شده اند که از کیفیت بالایی برخوردارند. اگر شما هم قصد سفر به کیش با  تور لحظه آخری کیش  را دارید و دوست دارید که بهترین رستوران های کیش را بشناسید، با زیما سفر همراه باشید.

 

رستوران سنتی پوریا در تور جزیره کیش

 

این رستوران که در کنار مرکز خرید پردیس 2 در جزیره کیش واقع شده است، انواع غذاهای ایرانی و خاورمیانه ای را سرو می کند. این رستوران درست زیر هتل پارمیس واقع شده است و فضای سنتی آن برای خوردن یک دیزی سنتی بسیار فضای ایده آلی است. دیزی ها و بریونی های این رستوران بی نظیر هستند و به هیچ عنوان نباید از دستشان بدهید. به هر حال این رستوران اصلا ناامیدتان نمی کند و به شما توصیه می کنیم که یکی از وعده های خوراکیتان در  تور جزیره کیش  را در آن میل کنید.

 

 

رستوران شاندیز صفدری در تور جزیره کیش

 

این رستوران نیز انواع غذاهای ایرانی را سرو می کند و معمولا شب ها تا دیروقت باز است. غذاهای این رستوران بسیار با کیفیت و لذیذ هستند و با اجرای موسیقی زنده شبی خاطره انگیز را برایتان می سازند. این رستوران به خاطر منوی خوب و طعم بی نظیر غذاهایش در جزیره کیش شهرت خاصی پیدا کرده است.

 

 

رستوران فودلند در تور جزیره کیش

 

رستوران فودلند در ساحل مرجان جزیره کیش واقع شده است و انواع غذاهای فست فودی، خاورمیانه ای و ایرانی را سرو می کند. پیتزاها و ساندویچ های رستوران فودلند معرکه هستند و یکی از بهترین فست فودهای کیش به شمار می آید. اگر به دنبال یک غذای با کیفیت، ولی با قیمت مناسب در  تور ارزان کیش  بودید، حتما نام رستوران فودلند را در خاطر داشته باشید.

 

 

رستوران کوه نور در تور جزیره کیش

 

این رستوران در هتل صدف جزیره کیش واقع شده است و دیزاین فضای داخلی آن بسیار جذاب و چشمگیر است. البته که غذاهای رستوران کوه نور نیز در جزیره کیش حرف اول را می زند و تنوع آن ها ممکن است کمی کار سفارش را برایتان سخت کند. به هر حال ارزشش را دارد که خوردن یک شام بی نظیر را در رستوران کوه نور تجربه کنید.

 

 

رستوران رویال استار در تور جزیره کیش

 

این رستوران انواع غذهای ایتالیایی، دریایی، خاورمیانه ای، ایرانی و همچنین استیک و غذاهای سبزیجاتی را سرو می کند. اگر دوست داشتید که یک شام یا ناهار درجه 1 و شیک را در  تور کیش ارزان  میل کنید، رستوران رویال استار بهترین انتخابی است که پیش رو خواهید داشت. این رستوران به عنوان بهترین رستوران کیش شناخته می شود و شما با هر ذائقه ای که داشته باشید، از غذاهایشان راضی خواهید بود. استیک های رستوران رویال استار بسیار لذیذ هستند و غذاهای ایرانیش نیز به قدری خوشمزه هستند که طعم و مزه اش تا مدت ها در ذهنتان باقی خواهد ماند. البته به شما توصیه می کنیم که یک فنجان چای تازه نیز در پایان غذایتان میل کنید تا ضیافتتان در رستوران رویال استار کامل شود.

 

 

رستوران میر مهنا در تور جزیره کیش

 

رستوران میر مهنا در خیابان پروین اعتصامی در جزیره کیش واقع شده است و شما می توانید غذاهای با کیفیت خاورمیانه ای و ایرانی را در آن میل کنید. البته توصیه ما به شما این است که غذاهای دریایی این رستوران را امتحان کنید. گفتنی است که خدمه این رستوران بسیار خوشرو و خوش برخورد هستند و یکی از نکات مثبت این رستوران تلقی می شوند.

 

 

رستوران پدیده در تور جزیره کیش

 

این رستوران در خیابان جهان در بخش جنوبی جزیره کیش واقع شده است و غذای اصلیشان کباب است. بهترین کبابی که این رستوران به خاطر آن معروف شده است، کباب شیشلیک است. البته این نکته را هم در نظر داشته باشید که قیمت های رستوران پدیده کمی بالاتر از حد معمول است.

 

 

رستوران توتی فروتی در تور جزیره کیش

 

این رستوران در خیابان دریا واقع شده است و فاصله نزدیکی به ساحل دارد. بعضی از بهترین  مراکز خرید کیش  نیز در فاصله نزدیک به این رستوران واقع شده اند و به همین دلیل برای صرف یک ناهار خوشمزه بین خریدتان گزینه مناسبی به نظر می رسد. قیمت های این رستوران نیز نه خیلی پایین است و نه خیلی بالا و در مقایسه با سرویس خوب و غذاهای لذیذش، به نظر مناسب می رسد.

 

 

رستوران خوشمزه در تور جزیره کیش

 

این رستوران نیز یکی از رستوران های خوب کیش به شمار می آید و انواع غذهای ایرانی و خاورمیانه ای را سرو می کند. اما قیمت های این رستوران به نسبت دیگر رستوران های کیش کمی بالا است. جالب است که بدانید برای خوردن برنج باید در این رستوران هزینه مضاعفی پرداخت کنید که در منو به آن اشاره ای نشده است.

 

 

اگر شما هم قصد سفر به جزیره کیش را دارید، برای رزرو ارزانترین  تور کیش نوروز 98  با همکاران ما در آژانس مسافرتی زیما سفر  تماس بگیرید.

کیش , جزیره کیش , تور کیش , تور نوروز 98 جزیره کیش , تور نوروزی جزیره کیش , تور ارزان جزیره کیش , آفر تور جزیره کیش , تور لحظه آخری جزیره کیش , جاذبه های گردشگری جزیره کیش , رستوران های جزیره کیش , KISH , j,v hvchk [cdvi ;da

۲۴ اسفند ۱۳۹۷