۰۲۱۷۴۶۳۴
همه چیز در مورد سفر ارزان به کوالالامپور

همه چیز در مورد سفر ارزان به کوالالامپور

همه چیز در مورد سفر ارزان به کوالالامپور

 

نکاتی که با دانستن آن ها هزینه های سفرتان به کوالالامپور به شدت کاهش پیدا می کند!

 

کوالالامپور از آن جاهایی است که می توان با هزینه های به نسبت کم و بودجه های محدود به آن سفر کرد. به همین دلیل همیشه سفر به کوالالامپور بین توریستان ایرانی محبوب بوده است.اما برای تجربه سفر ارزان با  تور کوالالامپور  باید از یک سری فوت و فن ها اطلاع داشت و با رعایت آن ها در هزینه ها صرفه جویی کرد. البته هیچ جای نگرانی نیست! چراکه ما می خواهیم فوت و فن های سفر ارزان به کوالالامپور را به شما یاد بدهیم!

 

 

در فصل بارانی به کوالالامپور سفر کنید

 

اگر بودجه محدودی برای سفر به کوالالامپور دارید، بهتر است که فصل بارانی سال را برای سفر انتخاب کنید. به خاطر اینکه در این فصل به دلیل کمبود توریستان، هزینه های سفر به شدت کاهش پیدا می کند و شما می توانید یک سفر به تمام معنا ارزان را به کوالالامپور تجربه کنید و در هزینه های پرواز، اقامت و تفریحات صرفه جویی کنید.

حتی اگر هم کمی باران ببارد، به سرسبزی مناظر و طبیعت بی نظیرش می ارزد! در طول این فصل آبشارها پر از آب می شوند و سرسبزی طبیعت بیشتر می شود و مالزی به قدری زیبا می شود که نفس های توریستان را در سینه حبس می کند!

پس اگر می خواهید که سفر ارزانی به کوالالامپور داشته باشید، رزرو  تور ارزان کوالالامپور  را در بین ماه های نوامبر تا مارچ ( آبان تا اسفند) را از خاطر نبرید.

 

 

از وسایل حمل و نقل عمومی برای تردد در کوالالامپور استفاده کنید

 

وقتی پایتان به فرودگاه کوالالامپور برسد، برای رسیدن به هتلتان چند انتخاب دارید. خیلی از مسافران برای تردد در شهر کوالالامپور از تاکسی های زرد رنگ استفاده می کنند. اما توصیه ما به شما این است که اگر انتخاب شما برای تردد در شهر تاکسی است، تاکسی خود را به صورت آنلاین از نرم افزار Grab بگیرید تا بتوانید با پرداخت هزینه کمتری به هتلتان برسید.

قطارهای سریع السیر کلیا نیز برای رسیدن به مرکز شهر کوالالامپور وجود دارد، اما به شما توصیه می کنیم که به جای آن ها از اتوبوس استفاده کنید. چراکه اتوبوس ها بسیار ارزان تر هستند و برای رسیدن به مرکز شهر کوالالامپور از فرودگاه تنها باید 10 رینگیت پرداخت کنید.

 

 

یکی از هتل های ارزان کوالالامپور را رزرو کنید

 

در کوالالامپور انواع و اقسام هتل ها و حتی مهمان خانه ها وجود دارد. اگر قصد سفر ارزان به کوالالامپور را دارید، بهتر است که کمی هوشمندانه عمل کنید و اتاقتان را در یکی از  هتل های ارزان کوالالامپور  رزرو کنید. همکاران ما در  آژانس مسافرتی زیما سفر  به شما کمک می کنند تا بهترین  هتل های کوالالامپور  را شناسایی کنید و با کمترین قیمت رزرو هتل خود را انجام دهید. این هتل های ارزان معمولا در مناطق چانگ کات در بوکیت بینتانگ و چاینا تاون نزدیک ایستگاه پسار سنی هستند. اولین منطقه نزدیک کافه های جذاب کوالالامپور است و دومی دسترسی بهتری به وسیله های حمل و نقل عمومی دارد. به هر حال با اقامت در یکی از هتل های این دو منطقه می توانید هزینه سفرتان به کوالالامپور را به شدت کاهش دهید و سفر ارزانی را تجربه کنید.

 

 

مثل محلی ها غذا بخورید

 

خیابان پتالینگ در چاینا تاون کوالالامپور خیابان بسیار جذابی است که همیشه مملوء از توریستانی است که برای خوردن غذا به آن مراجعه کرده اند. البته باید حواستان به قیمت های غذاهایشان باشد، چراکه گاهی اوقات در فصل های توریستی سال قیمت غذاهایشان به شدت رشد می کند. البته اگر در فصل بارانی سال به کوالالامپور سفر کنید، قیمت غذا در این خیابان هم به نسبت کمتر شده است. به هر حال به شما توصیه می کنیم که غذایتان را در رستوران هایی میل کنید که محلی ها برای خوردن غذا به آن ها مراجعه می کنند و حواستان به قیمت های غذاهای سفارشتیان باشد.

 

 

برای تفریح به مناطق توریستی کوالالامپور مراجعه نکنید

 

به شما توصیه می کنیم که تا زمانی که در  تور کوالالامپور ارزان  اقامت دارید، تا جای ممکن از مناطق توریستی دوری کنید. چراکه هر گونه تفریحی در مناطق توریستی کوالالامپور به نسبت دیگر محله ها گران تر هستند . به جای این مناطق، توصیه می کنیم که به منطقه پتالینگ جایا بروید. پتالینگ جایا یک منطقه بزرگ در کوالالامپور است که توریستان کمتری در محیط آن وجود دارند. در این منطقه فرصت این را خواهید داشت که یک عالمه تفریحات جذاب را داشته باشید و با محلی های کوالالامپوری بیشتر آشنا شوید و فرهنگشان را از نزدیک لمس کنید و علاوه بر این ها هزینه بسیار کمتری را برای تفریح در  تور لحظه آخری کوالالامپور  بپردازید.

در این منطقه تئاترهای جذابی نیز برگزار می شود که برای تماشای آن ها باید تنها 12 رینگیت بپردازید. البته جالب است که بدانید قیمت فیلم ها و تئاترها در روزهای چهارشنبه در کمترین حالت خود قرار دارند. 

 

 

به دامان طبیعت بروید

 

دور تا دور شهر کوالالامپور پر از مناظر طبیعی جذاب برای کوهنوردی و طبیعت گردی است. خوب! همان طور که می دانید نفس کشیدن در هر شهر و کشوری رایگان است و شما به راحتی می توانید با طبیعت گردی در کوالالامپور به ارزان ترین شکل ممکن تفریح کنید و خوش بگذرانید!

 

 

در فستیوال های رایگان کوالالامپور شرکت کنید

 

کوالالامپور به خاطر تنوع قومی، نژادی و فرهنگیش جذابیت بسیار زیادی پیدا کرده است و فستیوال ها و رویدادهای مختلفی در سراسر سال در آن برگزار می شود. شما هم به راحتی می توانید در فسیتوال های کوالالامپور شرکت کنید و تفریح کنید. این فستیوال ها شامل سال نو چینی و فستیوال نور می شوند که شرکت در آن ها رایگان است. از طرفی در کوالالامپور معابد و مسجدهای متعددی نیز وجود دارد که به رایگان می توانید از آن ها دیدن کنید.

 

 

از بناهای ارزشمند کوالالامپور دیدن کنید

 

معماری کوالالامپور بسیار جذاب و خیره کننده است. این معماری ترکیب هوشمندانه ای از معماری اسلامی، آسیایی و معماری مدرن است. ساختمان های جذاب کوالالامپور روایات جذابی از امپراتوری ها و سلسله های مختلف در طول تاریخ را زمزمه می کنند و با بازدید از هر کدام از آن ها می توانید دنیایی از اطلاعات جدید کسب کنید و قسمت خوب ماجرا هم این است که بازدید از معماری کوالالامپور کاملا رایگان است.

 

 

اگر شما هم قصد سفر ارزان به کوالالامپور را دارید، می توانید برای رزرو  تور ارزان مالزی  با همکاران ما در  آژانس مسافرتی زیما سفر  تماس بگیرید.

مالزی , کوالالامپور , تور مالزی , تور کوالالامپور , جاذبه های گردشگری مالزی , تور ارزان مالزی , آفر تور مالزی , تور لحظه آخری مالزی , تور ارزان کوالالامپور , آفر تور کوالالامپور , تور لحظه آخری کوالالامپور , malaysia , j,v hvchk lhgcd , Htv j,v lhgcd

۲۶ فروردین ۱۳۹۸