۰۲۱۷۴۶۳۴
جای شما در جشن قرص کامل ماه تایلند در سال 2019 خالی است!

جای شما در جشن قرص کامل ماه تایلند در سال 2019 خالی است!

جشن قرص کامل ماه تایلند یا همان جشن فول مون تایلند جشنی است که هر ماهه در جزیره کو فانگان برگزار می شود، اما هربار به گونه ای با شور و حرارت زیاد برگزار می شود که فکرش را هم نمی توانید بکنید که این جشن قرار است ماه دیگر باز هم تکرار شود و بیشتر شبیه به جشن های سالیانه به نظر می رسد. اگر خیلی اطلاعات کاملی در مورد این جشن جذاب و شاد ندارید، این مطلب زیما سفر به شما کمک می کند تا با ریز و بم جشن قرص کامل ماه تایلند آشنا شوید. اما قبل از این که ادامه مطلب را بخوانید، بهتر است که لباس مهمانیتان را بردارید و ساکتان را جمع کنید! چراکه احتمالا بعد از خواندن این مطلب طاقت نیاورید و بخواهید که همین الان به تایلند سفر کنید!

 

 

 درباره جشن قرص کامل ماه یا جشن فول مون تایلند

 

شاید باورتان نشود، اما در گذشته جشن قرص کامل ماه یک جشن کوچک بوده است، اما امروزه کلمه بزرگ برای این جشن کافی نیست! جشن قرص کامل ماه یک جشن عظیم و بسیار بزرگ است که هر ماه در تور تایلند برگزار می شود و یک فستیوال به تمام معنا است که عظمت و شکوه آن هر توریستی را شگفت زده می کند. در این جشن دی جی های متعددی تا طلوع صبح موزیک Play می کنند و توریستان تا خود صبح در جشن حضور دارند و از دیدن آتش بازی های جذاب، شرکت در برنامه های شاد و شنیدن بهترین موزیک های دنیا استفاده می کنند.

 

 

محل برگزاری جشن قرص کامل ماه تایلند

 

ساحل هاد رین در جزیره پانگان همان جایی است که این جشن هیجان انگیز و جذاب به بهترین شکلش برپا می شود. جزیره پانگان در 15 کیلومتری شمال جزیره سامویی واقع شده است و شما می توانید با یک قایق از جزیره سامویی به آن دسترسی پیدا کنید.سواحل این جزیره در روزهای جشن بسیار جذاب و هیجان انگیز می شوند و هر بار به بهترین  شکل میزبان این جشن مفرح می شوند. در روزهای برگزاری جشن قرص کامل ماه تایلند توریستان زیادی از سراسر دنیا به تایلند سفر می کنند تا بتوانند به یادماندنی ترین شب های زندگیشان را تجربه کنند.

 

 

تاریخ های برگزاری جشن قرص کامل ماه در سال 2019

 

جشن فول مون تایلند سال 2019 در 19 آپریل، 19 می، 17 ژوئن، 18 جولای، 15 آگست، 13 سپتامبر، 14 اکتبر، 11 نوامبر و 11 دسامبر برگزار می شود. البته شما می توانند در کریسمس و سال نو میلادی نیز در این جشن جذاب در تور ارزان تایلند شرکت کنید.اما حتی اگر امکان سفر به تایلند را در این تاریخ ها ندارید، باز هم جای ناراحتی و نگرانی نیست! چراکه جشن های دیگری در روزهایی که ماه نیمه می شود و روزهایی که ماه به ربع شکلش می رسد، برگزار می شود. یعنی در هر ماه دو بار، درست بین دو جشن قرص کامل ماه یک جشن دیگر نیز برگزار می شود که به آن جشن نیمه ماه می گویند و در آن دی جی های مطرحی موزیک اجرا می کنند و مثل همیشه جشن و پایکوبی در تایلند به راه می شود!

تاریخ های برگزاری جشن نیمه ماه: 9 و 24 اکتبر، 7 و 22 نوامبر، 7 و 22 دسامبر

 

 

برای شرکت در جشن قرص کامل ماه در کجا اقامت کنیم؟

 

خوب! فرض را بر این می گیریم که شما تصمیم خود را گرفته اید و می خواهید که امسال در یکی از جشن های فول مون تایلند شرکت کنید. سوال این است که بهتر است در کدام قسمت تایلند اقامت داشته باشید؟ اگر شما هم می خواهید که به تایلند سفر کنید و در یکی از جشن های فول مون تایلند شرکت کنید، بهتر است که در مرکز هیاهو و جشن اقامت داشته باشید تا هرچه بیشتر از فضای شاد آن استفاده کنید. پس بهتر است که هتل خود را در محدوده ساحل هاد رین انتخاب و رزرو کنید. برای کاهش هزینه ها و تجربه یک سفر ارزان به تایلند به شما توصیه می کنیم که هتل خود را در زودترین حالت ممکن رزرو کنید، چراکه در تاریخ های نزدیک به جشن قیمت هتل ها به خاطر درخواست بالای مسافران زیاد می شوند و به ناچار مجبور می شوید که هزینه گزافی را برای اقامت در تور لحظه آخری تایلند  بپردازید. همکاران ما در آژانس مسافرتی زیما سفر به شما کمک می کنند تا متناسب با بودجه خود، هتل مناسبی را در تایلند رزرو کنید.

 

 

 چرا باید در جشن فول مون تایلند یا همان جشن قرص کامل ماه تایلند شرکت کنیم؟

 

هر ماه نزدیک به 30،000 نفر از سراسر دنیا در این فستیوال جذاب شرکت می کنند که همین آمار نشان از جذابیت همیشگی جشن فول مون تایلند دارد. در تاریخ های برگزاری جشن قرص کامل ماه تایلند صدها لامپ در ساحل جزیره پانگان روشن می شود و میزهای کوچکی در سرتاسر ساحل تعبیه می شود و از همان لحظه ای که نور مهتاب به شن های ساحل برخورد می کند، مهمانی شروع می شود! همه نوع سبک موسیقی از تکنو گرفته تا سبک بلوز در ساحل اجرا می شود و هر توریستی با هر سلیقه ای که داشته باشد، احساس رضایت در چشمانش به خاطر شرکت در چنین جشن جذابی دیده می شود. با همه این ها، هنوز برای سفر به تایلند و شرکت در جشن فول مون تایلند به دنبال دلیل می گردید؟

 

 

بایدها و نبایدها برای شرکت در جشن قرص کامل ماه تایلند

 

  • کفش مناسب به پا داشته باشید تا شیشه های شکسته ساحل به پاهایتان آسیب وارد نکند.
  • پول نقد کافی به همراه داشته باشید، اما آن ها را در جیب های مختلفتان قرار دهید.
  • حتما برای بعد از ظهر عینک آفتابی و کلاه همراهتان داشته باشید تا قبل از شروع جشن آفتاب اذیتتان نکند.
  • از روی طناب های آتشین نپرید! این تفریح شاید به نظرتان خیلی جذاب باشد، اما به خاطر همین تفریح به ظاهر جذاب به تعداد زیادی از شرکت کنندگان آسیب جدی وارد می شود.
  • حتما هتلتان را از قبل رزرو کنید و برای رزرو آفر ارزان تایلند با زیما سفر تماس بگیرید تا بتوانید با کمترین قیمت و بیشترین کیفیت به تایلند سفر کنید.

 

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸