۰۲۱۷۴۶۳۴
همه چیز در مورد جزایر ناز در تور قشم

همه چیز در مورد جزایر ناز در تور قشم

 همه چیز در مورد جزایر ناز در تور قشم

 

چگونه در تور قشم روی آب ها قدم بزنیم؟!

 

تا به حال به قدم زدن روی آب فکر کرده اید؟ اگر جوابتان مثبت است، باید به شما بگوییم که می توانید این تجربه متفاوت را در جزایر ناز در جزیره قشم کسب کنید! باورتان نمی شود؟ با زیما سفر همراه باشید!

 

درباره جزایر ناز تور قشم

 

جزایر ناز در بخش شرقی جزیره قشم واقع شده است. وقتی که جزر و مد دریا پایین می رود، یک جاده باریک شنی از میان آب نمایان می شود که جزایر ناز را به جزیره قشم پیوند می دهد. در این زمان مختصر شما می توانید از روی آب عبور کنید و به جزایر ناز دسترسی داشته باشید. عبور از میان آب این احساس را به شما می دهد که آب دریا شکافته شده است و شما در حال قدم زدن روی دریا هستید! از هر دو سمت دریا موج هایی از دریا به سمت شما می آیند و شما می توانید از این جاده جذاب و موقتی برای رسیدن به جزایر ناز استفاده کنید.

 

 

تفریحات جذاب در جزایر ناز در تور قشم

 

همان طور که گفته شد، شما در جزایر ناز می توانید روی آب قدم بزنید و خوشبختانه این تفریح مهیج کاملا رایگان است!خوشبختانه اصلا نیازی نیست که برای عبور از این جاده آبی بترسید، چراکه آب در این جاده شنی تنها به مچ پایتان می رسد.

گذشته از این شما می توانید انواع ورزش های آبی نظیر جت اسکی، قایق سواری و غواصی را در جزایر ناز در  تور قشم  تجربه کنید و روز خود را به هیجانی ترین شکل ممکن سپری کنید.

یکی دیگر از تفریحات مهیج در جزایر ناز آف رود است. به شما توصیه می کنیم که بر ترس خود غلبه کنید و سوار ماشین های آف رود شوید و آدرنالین خونتان را بالا ببرید. شما می توانید ماشین های آف رود را از نزدیکی جزایر ناز اجاره کنید و لحظات هیجان انگیزی را در طبیعت زیبای قشم سپری کنید. اگر هم خیلی اهل تفریحات هیجانی نیستید، می توایند سوار اسب یا شتر شوید و یک تفریح سنتی جذاب را تجربه کنید و یک عالمه عکس های جذاب روی شتر بگیرید.

یک سری ورزش هوایی مهیج نظیر پاراگلایدر، موج سواری با کایت و پاراموتور را نیز میتوانید در جزایر ناز تجربه کنید. مهمتر از همه اینکه یک سری مربی ماهر در جزایر ناز وجود دارند که آموزش های لازم را برای امتحان کردن این ورزش های هیجان انگیز به شما ارائه می دهند و از این بابت نیز نیازی به نگرانی نیست.

 

 

 

جاذبه های گردشگری قشم در نزدیکی جزایر ناز

 

علاوه بر تنوع امکانات تفریحی جزایر ناز، یک سری جاذبه گردشگری نیز در نزدیکی آن ها قرار گرفته است که شما می توانید بازدید از آن ها را با بازدیدتان از جزایر ناز تلفیق کنید. دره ستارگان فقط 13 دقیقه با جزایر ناز فاصله دارد. از طرفی قلعه پرتقالی ها، جزیره هنگام و جنگل حرا نیز از دیگر  جاذبه های توریستی قشم  هستند که در نزدیکی جزایر ناز واقع شده اند.

 

 

رستوران های نزدیک به جزایر ناز

 

نزدیک ترین رستوران به جزایر ناز رستوران سنتی ریگو است که به اندازه 10 دقیقه رانندگی با جزایر ناز فاصله دارد. البته رستوران شب های دفاری و رستوران شب های طلایی نیز در نزدیکی جزایر ناز واقع شده اند که در صورت تمایل می توانید آن ها را در قسمت شمالی جزایر ناز پیدا کنید. گذشته از این رستوران ها، یک سری چادر در اطراف جزایر ناز برپا می شوند که در آن ها انواع غذاهای سنتی و محلی قشم به فروش رسانده می شود. توصیه ما به شما این است که در صورت سفر به قشم و بازدید از جزایر ناز یک غذای سنتی را از یکی از چادرهای ساحلی سفارش دهید و غذای خود را به سبک سنتی میل کنید تا خاطره به یادماندنی تری از جزایر ناز داشته باشید.

 

 

هتل های قشم نزدیک به جزایر ناز در تور قشم

 

نزدیک ترین اقامتگاه های نزدیک به جزایر ناز، اقامتگاه بوم گردی ناخدا امینی و هتل المپیک قشم هستند که از  هتل های ارزان قشم  محسوب می شوند. اما اگر شما می خواهید اقامت لوکس تری را در جزیره قشم تجربه کنید، بهتر است که هتل ایرمان و هتل فولتون را برای اقامت چند روزه تان رزرو کنید. هتل ساحل طلایی نیز یکی دیگر از انتخاب هایی است که برای اقامت در تور جزیره قشم دارید که اتفاقا در فاصله نه چندان دوری از جزایر ناز واقع شده است.

 

 

 دسترسی به جزایر ناز در تور قشم

 

اگر یکی از هتل های قشم را برای اقامت رزرو کردید، می توانید به بلوار آزادگان بروید و آن بلوار را به سمت جنوب بروید تا به ساحل قشم برسید. اگر این ساحل را ادامه دهید به جزایر ناز دسترسی پیدا می کنید. البته برای طی کردن این مسیر نیاز به گرفتن تاکسی دارید.

اگر یکی از هتل های درگهان قشم را برای اقامت رزرو کردید نیز باید برای دسترسی به جزایر ناز یک تاکسی بگیرید. کافی است که از درگهان به روستای رامچاه بروید و از آن جا جاده را ادامه دهید تا به دریا و جزایر ناز برسید.

 

 

با همه این صحبت ها، اگر شما هم دوست دارید که از جزایر ناز بازدید کنید و روی آب ها قدم بزنید؛ می توانید برای رزرو  تور لحظه آخری قشم  با همکاران ما در  آژانس مسافرتی زیما سفر  تماس بگیرید.

۰۲ خرداد ۱۳۹۸