۰۲۱۷۴۶۳۴
تفریحات جذاب و مهیج در آنتالیا همراه با فرزندان خردسال تان!

تفریحات جذاب و مهیج در آنتالیا همراه با فرزندان خردسال تان!

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

آنتالیا با جاذبه های گردشگری و امکانات تفریحی که دارد، یک مقصد مسافرتی مناسب برای سفر خانواده ها همراه با کودکانشان است.اما اگر شما هم این جمله را تا به حال چندین بار از زبان افراد مختلف شنیده اید. اما در مجموع نمی دانید که اگر به آنتالیا همراه با کودکانتان سفر کردید، برای تفریح به چه اماکنی مراجعه کنید و بالاخره با همه این صحبت ها کدام  جاذبه های گردشگری آنتالیا  مناسب تفریح کودکان است؛ این مطلب برای شماست! در این مطلب زیما سفر یک به یک به شما توضیح می دهد که چگونه و کجا همراه با کودکانتان در آنتالیا تفریح کنید.

 

 

سواحل آنتالیا

مطمئنا برای تفریح در آنتالیا همراه با کودکان اولین جایی که به ذهن هر کسی می رسد، سواحل آنتالیا است! تعداد زیادی فروشگاه در اطراف سواحل آنتالیا وجود دارد که می توانید از آن ها تجهیزاتی برای بازی کودکان مثل سطل ماسه و بیل و ... تهیه کنید و یک روز بسیار خوب را هم برای خودتان و هم برای کودکانتان رقم بزنید. چراکه با این روش کودکانتان سرگرم می شوند و شما هم می توانید کمی زمان را به تفریح خودتان اختصاص دهید و یا خیلی راحت و ریلکس روی تخت های آفتابگیری سواحل آنتالیا در تور لحظه آخری آنتالیا دراز بکشید و کمی آفتاب بگیرید و چند ساعت آرامش بخش را تجربه کنید. توصیه ما به شما این است که برای تفریح در تور آنتالیا به یکی از دو ساحل اصلی آنتالیا یعنی ساحل لارا یا ساحل کنیالتی مراجعه کنید. در این دو ساحل امکانات تفریحی بیشتری برای کودکان تعبیه شده است و مطمئنا تفریح در آن ها از تفریح در دیگر سواحل آنتالیا برایتان جذاب تر خواهد بود.

 

 

پارک های آبی آنتالیا

 

در آنتالیا 3 پارک آبی مشهور وجود دارد. بهترین پارک آبی آنتالیا، پارک آبی نزدیک به ساحل کنیالتی یعنی پارک آبی آکوالند است و طرفداران بیشتری دارد. در این پارک آبی تعداد زیادی سرسره آبی،استخرهای بزرگ، فواره های آب، استخرهای موج، یک عالمه رستوران و کافه و البته موزیک خوب وجود دارد و همان طور که می بینید در آن همه چیز برای یک تفریح خانوادگی تمام عیار آماده شده است! به شما قول می دهیم که نه تنها کودکانتان بلکه خودتان نیز نتوانید به سادگی از این پارک آبی دل بکنید و ساعات زیادی را در آن با هیجانی وصف نشدنی تجربه کنید و در انتها با یک لبخند بزرگ روی صورتتان این پارک آبی جذاب را ترک کنید.

 

 

پارک پروانه ها

 

اگر کودک کم سن و سالی دارید و به دنبال یک تفریح آرام تر هستید، می توانید از پارک پروانه ها در آفر تور آنتالیا دیدن کنید. پارک پروانه ها در نزدیکی فرودگاه آنتالیا و ساحل لارا واقع شده است. این پارک به تازگی تاسیس شده است و بسیار نوین و جذاب است. در این پارک 150 گونه مختلف پروانه از 30 کشور مختلف در جهان نگهداری می شود و مطمئنا کودکانتان از دیدن آن ها ذوق زده می شوند.

 

 

آکواریوم آنتالیا

 

اگر کودکانتان از دیدن موجودات زنده استقبال می کنند،یکی از بهترین ایده ها برای تفریح در آنتالیا این است که از آکواریوم آنتالیا دیدن کنید! آکواریوم آنتالیا یکی از بزرگترین مجموعه های آکواریومی کل جهان است که از 40 استخر و یک تونل عظیم آکواریومی تشکیل شده است. در کنار ماهی ها، کوسه ها و موجودات رنگارنگ دریایی، یک سری امکانات تفریحی نیز برای کودکان و خانواده هایشان تدارک دیده شده است که مطمئنا روز شما و خانواده تان را می سازند! برای مثال یک اسنو ورلد یا دنیای برفی وجود دارد که در آن می توانید همراه با کودکانتان برف بازی کنید! از طرفی یک سینمای سه بعدی مهیج وجود دارد که حتما کودکانتان از دیدن فیلم های مهیج آن ها استقبال خواهند کرد و البته یک بخش جالب دیگر وجود دارد که مختص به خزنده ها است و طرفداران خاص خودش را دارد. به هر حال با همه این امکانات تفریحی متنوع، به شما توصیه می کنیم که حتما زمانی را به بازدید از آکواریوم آنتالیا اختصاص دهید و این تجربه مفرح و هیجان انگیز را از دست ندهید.

 

 

خیابان طلا (گلد استریت)

 

خیابان طلا در آنتالیا به خودی خود یک جاذبه گردشگری محسوب نمی شود. اما اگر شما بخواهید در تور آنتالیا از شهر قدیمی آنتالیا دیدن کنید، باید از آن عبور کنید. در این خیابان فروشگاه های زیادی طلاهای درخشان 22 یا 24 عیاری را به فروش می رسانند و قدم زدن در آن برای کودکان می تواند یادآور رویاهایشان از پیدا کردن گنج طلا باشد و برایشان گردش جذابی باشد. شما هم می توانید از این فرصت استفاده کنید و یک داستان این چنینی برایشان در حین قدم زدن روایت کنید و این تجربه را مهیج تر از حالت معمول خود کنید!

 

 

کوه الیمپوس

 

اگر کودکان ماجراجویی دارید و دوست دارید که یک تجربه متفاوت را کنار آن ها کسب کنید، به شما توصیه می کنیم که در تور آنتالیا ارزان از کوه الیمپوس بازدید کنید. البته اگر کودکانتان خیلی کم سن و سال هستند، این تجربه مناسب حال شما نیست! چراکه برای بازدید از کوه الیمپوس باید حدود 1 کیلومتر از کوه بالا بروید. اما خوبیش این است که به محض بالا رفتن از آن با یکی از جذاب ترین پدیده های جهان رو به رو می شوید. آتش هایی از بین صخره های کوه زبانه زده است و 2500 سال است که دائما در حال سوختن است و دلیلش گازهای نشت شده از زیر صخره ها است! علاوه بر این آتش های جذاب و افسانه ای، چشم انداز کوه نیز فوق العاده دیدنی است که حتما هم شما و هم کودکانتان را شگفت زده می کند.

 

 

پارک کارالی اوغلو

 

پارک کارالی اوغلو یکی از جاذبه های توریستی آنتالیا است که درست در میان شهر آنتالیا واقع شده است و محبوبیت بسیار زیادی بین اهالی آنتالیا دارد. این پارک زیبا با درختان بلند، گل های زیبا و دیدنی، فضاهای جذاب و نیمکت های زیبایش یکی از جالب ترین پارک های آنتالیا برای تفریح با کودکان است.در این پارک یک پیاده رو وجود دارد که به مکانی با چشم انداز خلیج آنتالیا ختم می شود. یک سری زمین بازی نیز در این پارک تعبیه شده است که حتما مورد توجه کودکانتان قرار خواهند گرفت. بعضی اوقات نیز یک سری برنامه های تفریحی نظیر کنسرت و تئاتر نیز در پارک کارالی اوغلو برگزار می شود که در نوع خودشان جالب هستند.

 

 

بازار قدیمی آنتالیا

 

گردش در بازار قدیمی آنتالیا هم برای کودکان و هم برای بزرگترها جالب است. این بازار رنگارنگ با صداها محیط جذاب و حال و هوای به خصوصی که دارد، احتمالا تنها جایی باشد که به عنوان خاطره از سفر به آنتالیا در زمان بزرگ شدن کودکانتان در ذهنشان باقی خواهد ماند! پس فرصت این تجربه جذاب را به هیچ عنوان در آفر آنتالیا از دست ندهید.

 

 

پارک آکتور آنتالیا

 

پارک آکتور آنتالیا درست رو به روی مرکز خرید میگروس قرار گرفته است و در آن یک عالمه وسیله بازی مهیج برای کودکان تعبیه شده است. در این پارک جذاب همه نوع بازی از چرخ و فلک گرفته تا ترن هوایی و دیگر بازی های مهیج وجود دارد و شما می توانید با صرف یک هزینه معقول یک دنیا شادی را در آن به کودکانتان هدیه دهید. توصیه ما به شما این است که در زمان شب به پارک آکتور آنتالیا مراجعه کنید تا از فضای جذاب آن که با نورهای رنگارنگ جذاب تر از همیشه می شود، استفاده کنید.

 

 

پارک آنتالیا کنت اورمانی

 

این پارک یک پارک محلی در آنتالیا است و توریستان کمی آن را می شناسند. این پارک باب میل اهالی آنتالیا برای تفریح است و محیط جذابی دارد. در این پارک معمولا اهالی آنتالیا پیک نیک می کنند یا صبحانه خود را در آن میل می کنند. پارک آنتالیا کنت اورمانی چشم انداز بسیار زیبا و خیره کننده ای دارد و علاوه بر این یک زمین بازی بزرگ برای کودکان در آن تعبیه شده است که موجبات تفریح کودکانتان را فراهم می کند. علاوه بر این یک پینت بال نیز در این پارک وجود دارد که احتمالا کودکانتان از بازی در آن استقبال خواهند کرد. این پارک به اندازه 15 دقیقه رانندگی خارج از شهر آنتالیا واقع شده است و هوای خنک تری به نسبت هوای داخل شهر آنتالیا دارد.

 

۰۹ خرداد ۱۳۹۸

نظرات کاربران