۰۲۱۷۴۶۳۴
تفریحات هیجان انگیز پاتایا که مو را به تنتان سیخ می کنند!

تفریحات هیجان انگیز پاتایا که مو را به تنتان سیخ می کنند!

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

پاتایا مرکز بی چون و چرای سرگرمی و خوشگذرانی در  تور تایلند  است.در پاتایا برای توریستان همه نوع امکانات تفریحی برای تجربه یک اقامت جذاب و ایده آل مهیا شده است. می توانید انواع و اقسام تفریحات از تفریحات خیلی مهیج نظیر اسکای دایوینگ (پرش از هواپیما) و بانجی جامپینگ گرفته تا تفریحات ملایم تر نظیر زیپ لاین را تجربه کنید. پس اگر شما هم قصد سفر به پاتایا را دارید، بهتر است که خودتان را برای تپش های سریع قلبتان و ترشح آدرنالین در خونتان و تجربه یک دنیا هیجان آماده کنید. با زیما سفر همراه باشید.

 

اسکای دایوینگ

 

می توان گفت که اسکای دایوینگ یا پرش از هواپیما ترسناک ترین و مهیج ترین تفریح دنیا است و دقیقا همان تفریحی است که مو را به تن هر کسی سیخ می کند. هیچ تفریحی نمی تواند به هیجان انگیزی پریدن از یک هواپیما و از ارتفاع 4000 متری باشد. به شما قول می دهیم که 60 ثانیه ای که تا زمین طی می کنید، مهیج ترین 60 ثانیه کل زندگیتان و جذاب ترین 60 ثانیه سفرتان به پاتایا باشد. این را هم یادتان باشد که پاتایا تنها شهری در تایلند است که می توانید پرش از هواپیما را در آن تجربه کنید، پس بهتر است که این فرصت را غنیمت بشمارید و به استقبال مهیج ترین لحظات زندگیتان بروید. حتما هم در حین پرش فریاد بزنید تا فیلم پرش تان جذاب تر و مهیج تر به نظر برسد!

هزینه اسکای دایوینگ در پاتایا: 338 دلار

آدرس: تایلند، چونبوری، کمپانی تای اسکای ادونچر

 

 

 

بانجی جامپینگ

 

با بانجی جامپینگ در  تور پاتایا ارزان  می توانید از ارتفاعی حدود 60 متر، سقوط آزاد را تجربه کنید.لازم به ذکر است که بانجی جامپینگ تور ارزان پاتایا، بلندترین بانجی جامپینگ کشور تایلند است و واقعا نباید در تور پاتایا از کنار آن ساده بگذرید و فرصت تجربه آن را از دست بدهید.

هزینه بانجی جامپینگ در پاتایا: 78 دلار

آدرس: تایلند، پاتایا، جاده ترپاسیت

 

 

 تیر و کمان انسانی

 

تیر و کمان انسانی شباهت زیادی با بازی انگری بردز دارد و به همین دلیل مورد توجه علاقه مندان این بازی قرار گرفته است. شما با تیر و کمان انسانی به هوا فرستاده خواهید شد و بعد به صورت افقی در طبیعت زیبای پاتایا حرکت خواهید کرد. جالب است که بدانید در کل قاره آسیا، فقط در شهر پاتایا در تایلند امکان تجربه این تفریح مهیج وجود دارد. پس خودتان را به این تیر و کمان مهیج بسپارید و منتظر تجربه یکی از جذاب ترین لحظات زندگیتان باشید!

هزینه بانجی جامپینگ در پاتایا: 43 دلار

آدرس: تایلند، پاتایا، جاده تراپاسیت

 

 

زیپ لاین

 

اگر شما هم عاشق کارتون تارزان در کودکی بوده اید، این تفریح حتما برایتان جالب خواهد بود. شما می توانید با بازی جذاب زیپ لاین در جنگل های پاتایا از یک درخت به آن یکی درخت بروید و هیجان و شور و شعف تارزان را در زندگی واقعی تجربه کنید. در آخر هم می توانید روی یک پل چوبی که در بالای درختان ساخته شده است، قدم بزنید و با کمک طناب پایین بیایید.

هزینه زیپ لاین در پاتایا: 111 دلار

آدرس: تایلند، چونبوری، منطقه سی راچا، بانگ فرا

 

 

غواصی و اسنورکلینگ

 

اگر شما هم عاشق آب هستید و از تفریحات مهیج دریایی خوشتان می آید، باز هم پاتایا نا امیدتان نمی کند. پاتایا با سواحل زیادی که دارد، بهترین فضا را برای تجربه غواصی و اسنورکلینگ دارد. در پاتایا می توانید در کنار ماهی های زیبا و مرجان های رنگارنگ غواصی کنید و اگر هم خیلی خوش شانس باشید، می توانید یک لاکپشت دریایی بامزه را از نزدیک ببینید و در اعماق دریا غرق در هیجان شوید!

هزینه غواصی و اسنورکلینگ در پاتایا: 120 دلار

آدرس: تایلند، استان چونبوری، شهر پاتایا، مرکز غواصی جومتین

 

 

قدم زدن در زیر دریا

 

غواصان در پاتایا توریستان را به عمق 20 تا 25 متری آب می برند تا حیات زیر دریا را با تمام وجود لمس کنند. جالب است که بدانید این غواصان تکه های نان را به درون دریا می ریزند تا سیل عظیمی از ماهی ها را به خود جذب کنند و این تجربه برای توریستان مهیج تر از حالت معمول شود.

هزینه قدم زدن در زیر دریا در پاتایا: 46 دلار

آدرس: تایلند، پاتایا، جزیره مرجانی

 

 

فلای بوردینگ

 

فلای بوردینگ تفریحی است که به تازگی تا این حد باب شده است. با این تفریح مهیج می توانید با استفاده از نیروی آب از سطح دریا فاصله بگیرید و در ارتفاعات درست بالای آب پرواز کنید! کافی است که کمی خود را رها کنید، استرس را به خودتان راه ندهید و روی آب بچرخید، پشتک وارو بزنید و بعد در آب دریا شیرجه بزنید تا هیجان را به بیشترین میزان ممکن تجربه کنید و بتوانید درست مثل یک پرنده پرواز کنید و مثل یک دلفین در آب شیرجه بزنید!

هزینه فلای بوردینگ در پاتایا: 41 دلار

آدرس: تایلند، استان چونبوری، پاتایا، بانگلامونگ موانگ

 

 

سافاری کواد یا ماشین چهار چرخه

 

به شما توصیه می کنیم که در زمان اقامت در  تور لحظه آخری پاتایا ، زمانی را از هیاهوی شهر فاصله بگیرید و به اطراف پاتایا بروید تا بتوانید در طبیعت بکر پاتایا با ماشین چهار چرخه سافاری کنید. در این صورت این فرصت را خواهید داشت تا از زیباترین مسیرهای جنگلی عبور کنید و گوشه کنار جنگل ها را کشف کنید، از مسیرهای گلی و خاکی و حتی از میان آب ها عبور کنید! این تفریح شاید کمی باعث کثیفی لباستان شود، اما واقعا تفریح جذابی است و به کثیف شدن لباس ها می ارزد!

هزینه سافاری کواد در پاتایا: 86 دلار

آدرس: تایلند، چونبوری، بانگلامونگ، پونگ

 

 

 راکت بال

 

تفریح راکت بال شباهت زیادی با تیر و کمان انسانی دارد. راکت بال به این صورت است که شما باید داخل یک فضای آهنی شبیه به قفس کره ای شکل بنشینید تا 50 متر به صورت عمودی با سرعت 100 کیلومتر در ساعت پرتاب شوید. این توپ آهنی در طول حرکت چرخانده نیز می شود تا تجربه شما تا جای ممکن مهیج تر و جذاب تر شود!

هزینه راکت بال در پاتایا: 25 دلار برای یک نفر و 31 دلار برای دو نفر

آدرس: تایلند، پاتایا، رو به روی اسکله بالی های، واکینگ استریت

 

۱۸ خرداد ۱۳۹۸

نظرات کاربران