۰۲۱۷۴۶۳۴
بهترین رستوران های کازان

بهترین رستوران های کازان

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

 بهترین رستوران های کازان

 

یکی از بهترین و جذاب ترین ویژگی های هر شهری در دنیا،نوع غذاهایی است که در آن سرو می شود. کازان از این نظر جایگاه بسیار بالایی دارد. چراکه انواع غذاهای تاتاری، اروپایی، روسی و شرقی در آن طبخ می شوند و تنوع غذایی آن بسیار بالا است. در کازان این فرصت را دارید که از بین غذاهای سنتی آن و یا انواع غذاهای بین المللی، غذایی که باب میلتان است را انتخاب کنید و آن را در رستورانی که با سبکتان همخوانی دارد، میل کنید.در ادامه بهترین رستوران های کازان را به شما معرفی می کنیم تا انتخاب تان برای خوردن غذا در تور کازان آسان تر باشد.

 

 

 

رستوران مالابار  در  تور کازان

 

در رستوران مالابار، انواع غذاهای هندی سرو می شود،خدمه دوست داشتنی دارد و محیط بسیار جذابی دارد. از هر نظر می توان گفت که رستوران مالابار یکی از بهترین رستوران های کازان است.رستوران مالابار دکوراسیون جالبی هم دارد که در آن از تزئینات رنگارنگ استفاده شده است و محیط رستورانش به همان اندازه غذاهای خوشمزه اش جالب است.در منوی رستوران مالابار غذاهای گیاهی زیادی نیز وجود دارد و به همین دلیل گیاه خواران عزیز نیز می توانند برای خوردن غذایشان به این رستوران در کازان مراجعه کنند. از طرفی منوی رستوران مالابار یک ویژگی مثبت دیگر نیز دارد و آن ویژگی این است که نام غذاهای آن به دو زبان روسی و انگلیسی نوشته شده است و به همین دلیل توریستان به راحتی می توانند غذای منتخب خودشان را در منو پیدا کنند و با آسودگی کامل آن را سفارش دهند.

 

 

رستوران پریوت خولوستیاکا  در  تور کازان

 

غذاهای این رستوران ارزان نیستند، اما خدمات خوب و غذاهای متنوعی که در آن به مهمانان آفر داده می شود، باعث محبوبیت هر چه بیشتر این رستوران شده است. رستوران پریوت خولوستیاکا در یکی از جذاب ترین خیابان های کازان واقع شده است و در یک عمارت مربوط به دهه اول 1800 میلادی واقع شده است و فضای آن حس و حال جالبی دارد. در این رستوران می توانید انواع غذاهای مدرن اروپایی را سفارش دهید و در فضای دل انگیز رستوران با آرامش تمام غذایتان را میل کنید.

 

 

رستوران پاشمیر  در  تور کازان

 

برای تجربه خوردن یک غذای مدرن می توانید به رستوران پاشمیر در کازان بروید. در این رستوران انواع غذاهای لذیذ شرقی با یک ظاهر شیک و جالب سرو می شوند. این رستوران جزء بهترین رستوران های لوکس کازان است و در آن یک تراس تابستانی وجود دارد که می توانید در آن ریلکس کنید و شامتان را به همراه تماشای چشم انداز دریاچه کابان میل کنید.آشپزان این رستوران همگی جزء آشپزان ماهر کازان هستند و بهترین غذاهای ازبکی و تاتاری را با بهترین طعم و مزه ممکن سرو می کنند و در طبخ آن ها کمی از دستورالعمل های تهیه غذاهای اروپایی نیز الهام می گیرند. به هر حال غذاهای ترکیبی شرقی و غربی که در این رستوران سرو می شوند، از بهترین غذاهای کازان به حساب می آیند و حیف است که فرصت چشیدن طعم این غذاها را در تور ارزان کازان از دست بدهید.

 

 

رستوران خلب  در  تور کازان

 

این رستوران شعبه یک رستوران زنجیره ای در کازان است که در آن نان خانگی درست می شود و به عنوان نان سیر و یا در کنار پنیرهای متنوع سرو می شود. از طرفی یک منوی صبحانه حرفه ای نیز در رستوران خلب به مهمانان آفر داده می شود که در آن صبحانه های متنوع و نیمروهای اروپایی سرو می شود.

 

 

رستوران دوم تاتارسکوی کولیناری  در  تور کازان

 

این رستوران که نامش به "خانه آشپزی تاتار" ترجمه می شود، خدمه ای دارد که همیشه دستکش های سفید به دست دارند و انواع غذهای کلاسیک را برای مهمانان سرو می کنند. این رستوران یکی از بهترین رستوران های کازان است که می توانید انواع غذاهایی که با گوشت اسب درست می شوند را در آن میل کنید. البته اگر هم از چنین غذاهایی خوشتان نمی آید هم جای نگرانی برای شما وجود ندارد. چراکه در این رستوران یک عالمه غذا، خوراکی و شیرینی های خوشمزه دیگر هم سرو می شوند که طعم و مزه بی نظیری دارند و حتما نظرتان را به خودشان جلب می کنند.

 

 

 رستوران روبای  در  تور کازان

 

رستوران روبای یک رستوران آسیایی در تور کازان است که برای همه مهمانان با هر هدفی که قصد ترتیب دادن یک ضیافت شام را دارند، مناسب است. چه شما بخواهید که یک قرار کاری را در یک رستوران شیک تدارک ببینید، چه بخواهید یک شام دونفره به یادماندنی میل کنید و یا حتی بخواهید یک شب را همراه با خانواده و دوستانتان در یک رستوران خوب سپری کنید؛ در هر صورت خوردن غذا در رستوران روبای یکی از بهترین انتخاب هایی است که پیش رو دارید. هر سه رستوران زنجیره ای روبای در کازان با تم ازبکی دیزاین شده اند و خدمه آن پوشش مناسب و شیکی به تن دارند. به شما توصیه می کنیم که حتما شیشلیک ها و خورش های بی نظیر آن را امتحان کنید. اگر به اندازه کافی خوش شانس باشید هم می توانید در حین غذا خوردنتان، یک نمایش باله حرفه ای را در این رستوران تماشا کنید. توصیه ما به شما این است که برای تجربه یک شام دوستانه تا دیروقت به شعبه پلاک 16 در خیابان اولتیسا پروفسویوزنایا بروید، برای قرارهای دو نفره به همان خیابان و پلاک 12/23 سر بزنید و برای جشن گرفتن و قرارهای خانوادگی به شعبه اولیتسا امیرخان بروید.

 

 

رستوران سرنووار  در  تور کازان

 

این رستوران با موسیقی زنده ای که در آن اجرا می شود، یکی از بهترین رستوران های کازان به حساب می آید. در این رستوران از رستوران های جمهوری چک الهام گرفته شده است و انواع غذاهای دریایی و غذاهای کبابی جمهوری چک در آن سرو می شود. با اینکه منوی این رستوران بسیار گسترده است، غذاهای کمی برای گیاهخواران دارد و بیشتر مناسب توریستانی است که از خوردن غذاهای گوشتی استقبال می کنند.

 

 

رستوران تاتارسکایا اوسادبا  در  تور کازان

 

این رستوران جزئی از یک مجموعه هتل رستوران شیک است. در تراس تابستانی این رستوران نورپردازی های جالبی کار شده است و صندلی های راحتی در آن گذاشته شده است و چشم انداز جالبی به دریاچه های کابان دارد. در آشپزخانه رستوران تاتارسکایا اوسادبا انواع غذاهای تاتاری و اروپایی طبخ می شود و به همین دلیل شما انتخاب های زیادی برای خوردن غذا در این رستوران به عنوان یکی از بهترین رستوران های کازان دارید.

 

 

برای رزرو  تور لحظه آخری روسیه  می توانید با همکاران ما در  آژانس مسافرتی زیما سفر  تماس بگیرید و از آفرهای بی نظیر ما در تور کازان لحظه آخری استفاده کنید.

۱۵ تیر ۱۳۹۸

نظرات کاربران