۰۲۱۷۴۶۳۴
بهترین فستیوال های تابستانی لبنان

بهترین فستیوال های تابستانی لبنان

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

 بهترین فستیوال های تابستانی لبنان

 

دوباره فصل تابستان شروع شده است و شادی و هیجان به لبنان برگشته است! بعضی از بهترین فستیوال های لبنان دوباره قرار است که در این تابستان هم اجرا شوند و دوباره این کشور زیبا را از نو متولد کنند!انواع فستیوال های بین المللی، نمایش های محلی و کنسرت های متعددی که قرار است در سراسر لبنان در این سه ماه تابستانی سال اجرا شوند، تفریح همیشگی اهالی لبنان و البته توریستان آن را تضمین می کنند! اگر شما هم عاشق شرکت کردن در فستیوال های مهیج و شاد هستید، این مطلب را بخوانید تا با بهترین فستیوال های تابستانی لبنان آشنا شوید و همین الان برنامه سفر به لبنان را برای خود تدارک ببینید.

 

 

 

فستیوال بین المللی بعلبک

 

بعلبک قدیمی ترین و جذاب ترین رویداد فرهنگی است که در خاورمیانه برگزار می شود و قدمت برگزاری آن به 6 دهه پیش باز می گردد. فستیوال بین المللی بعلبک در این مدت، هر سال با جذابیت و هیجان بیشتری در لبنان برگزار می شود و به همین دلیل همیشه یکی از محبوب ترین فستیوال های تابستانی لبنان بوده است. این فستیوال فرهنگی در آثار باستانی به جا مانده از معبد باخوس و ژوپیتر برگزار می شود و نمایش های جذاب در سطح جهانی،برنامه های اپرا و کنسرت های موسیقی در آن به روی صحنه می روند و همه چیز برای گذران چند روز عالی در لبنان مهیا می شود. این فستیوال از 5 جولای 2019 شروع می شود و تا 3 آگست ادامه پیدا می کند.

 

 

فستیوال هنری بیت الدین

 

فستیوال هنری بیت الدین یکی از مهمترین فستیوال های خاورمیانه است که در یک کاخ بزرگ و جذاب 200 ساله در کوهستان های چوف در استان جبل لبنان برگزار می شود. شرکت کردن در این فستیوال برای همه افراد با هر سن و سالی که داشته باشند، جذاب است. چراکه خوانندگان و هنرمندان بین المللی متعددی در آن اجراهای سطح بالا برگزار می کنند. این کاخ در فاصله 40 کیلومتری از شهر بیروت واقع شده است و شما به راحتی با سفر با  تور بیروت  می توانید در آن شرکت کنید. این فستیوال جذاب هنری نیز از 18 جولای تا 10 آگست در این کاخ زیبا و تاریخی برگزار می شود و شما هم می توانید در چند روز آن به دلخواه شرکت کنید.

 

 

 فستیوال بین المللی بیبلوس

 

بیبلوس که محلی ها به آن جبیل می گویند، یکی از قدیمی ترین شهرهای مسکونی جهان است و این شهر همیشه میزبان یک فستیوال بین المللی است که بیش از 100 هنرمند از سراسر جهان در آن هنرنمایی می کنند. شرکت در فستیوال بین المللی بیبلوس بهترین فرصت را برای شما فراهم می کند تا از این شهر مدرن با قلب باستانی و قدیمیش دیدن کنید. چرا که در فستیوال بین المللی بیبلوس می توانید به صدای بهترین خوانندگان بین المللی گوش دهید و در عین حال اجرای هنرمندان سرشناس جهانی را تماشا کنید. معطل چه هستید؟ این فستیوال همان فستیوالی است که حال شما را خوب می کند و روحیه شاد را به شما باز می گرداند! کافی است که در تاریخی بین 12 جولای تا 24 آگست 2019 با تور لبنان سفر کنید و خودتان را برای یک فستیوال جذاب و جهانی با برنامه هایش که یکی از دیگری بهترند، آماده کنید.

 

 

فستیوال بین المللی جونیه

 

جونیه یکی از مشهورترین شهرهای لبنان است که در طول تابستان از همیشه بیشتر می درخشد. امسال نیز مثل هر سال در ماه جولای، این شهر میزبان جشنواره بین المللی جونیه می شود که در آن انواع آتش بازی ها، برنامه های قایق سواری جذاب، انواع تئاترهای لبنانی و البته موسیقی های جذاب اجرا می شود. اگر دوست دارید که به موسیقی محلی عربی گوش دهید و در عین حال برنامه های هنرمندان بین المللی را نیز ببینید، بهتر است که از همین الان برنامه سفر به لبنان و شرکت در فستیوال بین المللی جونیه را تدارک ببینید. جونیه یک شهر ساحلی در فاصله 16 کیلومتری بیروت است و تفریح تابستانه در آن حتما برایتان خوشایند خواهد بود و مسلما اوقاتتان در جونیه با شرکت در فستیوال بین المللی جونیه به بهترین شکل ممکن خواهد گذشت. کافی است که بین تاریخ ها 1 تا 18 جولای 2019 همراه با تور ارزان بیروت به لبنان سفر کنید و چند روز عالی و مفرح را در لبنان سپری کنید.

 

 

دیگر تفریحات تابستانی در بیروت

 

پایتخت لبنان یعنی شهر بیروت، همیشه در طول تابستان ها غرق در هیجان و برنامه های تفریحی بوده است. امسال هم مثل هر سال، یک عالمه کنسرت و برنامه های تفریحی مهیج در  تور لحظه آخری بیروت  برگزار خواهد شد. مطمئنا شما هم با سفر به لبنان در فصل تابستان، هیچ کم و کاستی از نظر تفریح و خوشگذرانی احساس نخواهید کرد. در  تور ارزان لبنان  همه چیز برای حال خوب شما مهیا شده است. اگر شما هم از نظر روحی نیاز به تفریح دارید و به دنبال یک برنامه تابستانی شاد و مفرح می گردید، سفر به بیروت با تور لبنان ارزان ، بهترین انتخابی است که می توانید برای تابستان امسالتان داشته باشید. برای اطلاع از بهترین آفرهای  تور لحظه آخری لبنان  با همکاران ما در  آژانس مسافرتی زیما سفر  تماس بگیرید.

۱۸ تیر ۱۳۹۸

نظرات کاربران