۰۲۱۷۴۶۳۴
همه چیز در مورد فستیوال بین المللی موزیک بلغارستان شهر وارنا

همه چیز در مورد فستیوال بین المللی موزیک بلغارستان شهر وارنا

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

همه چیز در مورد فستیوال بین المللی موزیک بلغارستان شهر وارنا

 

فستیوال بین المللی موزیک تابستان وارنا اولین فستیوال موسیقی است که در بلغارستان برگزار شد و قدمت آن به سال 1926 باز می گردد. حدودا 100 سال پیش، برای اولین بار یک فستیوال تابستانی موزیک در شهر وارنا توسط شخصیت های سرشناس آن روزگار مانند پانچو ولادیگروف (Pancho Vladigerov) و دوبری هیستروف (Dobri Hristov) که بنام ترین آهنگسازان بلغارستان بودند، برگزار شد. این فستیوال ساده تابستانی در وارنا کم کم به یکی از بزرگترین فستیوال های موزیک بین المللی در  تور بلغارستان  تبدیل شد و توجه توریستان زیادی چه از داخل بلغارستان و چه از کشورهای دیگر جهان به آن جلب شد. امروزه فستیوال تابستان وارنا به قدری محبوب شده است که افراد زیادی در آن شرکت می کنند و هنرمندان و نوازندگان جهانی روی استیج های آن هنرنمایی می کنند.
شعار فستیوال تابستان وارنا در اولین سال های برگزاریش، "متحد کردن بهترین سلبریتی ها و افراد مشهور دنیای موسیقی بلغارستان" بود و کم کم به حقیقت پیوست. نه تنها فستیوال تابستان وارنا به این هدفش رسید، بلکه این فستیوال رنگ و بوی جهانی نیز گرفت و منجر به برگزاری یک فستیوال مهیج توسط هنرمندان بین المللی هم شد.

 

 

جالب است که بدانید فستیوال بین المللی موزیک تابستان وارنا ژانرهای مختلفی دارد و همه نوع موسیقی از موسیقی باروکی و رونسانسی تا اپرا و باله و همین طور سمفونی های کلاسیک در آن اجرا می شود.از طرفی برنامه های دیگری مثل نمایشگاه های جالب، برنامه های مربوط به فیلم و کنفرانس های جالب نیز در طول فستیوال تابستان وارنا برگزار می شود که در نوع خودشان جالب هستند.

در طول این سال ها، فستیوال بین المللی موزیک تابستان وارنا مورد توجه هنرمندان تک نواز، آهنگ سازان، ارکستراهای سمفونی، گروه های کر، گروه های اپرا و کمپانی های باله سراسر جهان قرار گرفته است و در طول این همه سال، تعداد زیادی شاهکار هنری در آن اجرا شده است که برای همیشه در تاریخ ماندگار شده اند. امروزه سیاست برگزاری فستیوال بین المللی موزیک تابستان وارنا این است که هر سال هم میزبان هنرمندان جهانی باشد و هم اینکه هنرمندان جدید و جوان و در واقع ستاره های آینده را نیز به دنیای موسیقی معرفی کند. گذشته از همه این ها، جالب است که بدانید در سال 1987 فستیوال بین المللی موزیک تابستان وارنا به عنوان عضوی از انجمن فستیوال های اروپایی قرار گرفت و محبوبیت آن بین هنرمندان و هنردوستان سراسر جهان دوچندان شد و همین مسئله نشان از اعتبار جهانی و کیفیت بالای برگزاری این فستیوال تابستانی در وارنا دارد.

 

 

فستیوال بین المللی موزیک تابستان وارنا در سال 2019 در چه زمانی برگزار می شود؟

 

این فستیوال جذاب و مهیج در  تور ارزان وارنا  و در تاریخ 10 فوریه تا 13 سپتامبر اجرا می شود و در طول این مدت می توانید با سفر به وارنا با  تور لحظه آخری وارنا  در روزهای مورد نظر خودتان در این فستیوال جذاب شرکت کنید.

 

 

فستیوال بین المللی موزیک تابستان وارنا در کجا برگزار می شود؟

 

فستیوال تابستان وارنا در استیج های مختلفی در سراسر شهر و در ساختمان های تاریخی مثل تئاتر اپرا و گالری هنری شهر و همین طور در ساختمان های مدرنی مثل مرکز فستیوال و کنگره وارنا و تئاتر بدون سقف باغ دریایی اجرا می شود.

 

 

شرکت در فستیوال بین المللی موزیک تابستان وارنا برای چه کسانی مناسب است؟

 

اگر شما هم به هنر و موسیقی علاقه دارید و دوست دارید که در یک محیط کاملا هنری در سطح جهانی قرار بگرید، اگر دلتان می خواهد که چند روزی را به موسیقی با کیفیت گوش دهید و اگر علاقه به دیدن زیبایی های وارنا در کنار شرکت در یک فستیوال مهیج، جذاب و به یادماندنی دارید و می خواهید با یک تیر دو نشان بزنید و از مدت زمان اقامتتان در آفر تور وارنا به بهترین شکل ممکن استفاده کنید، قطعا فستیوال بین المللی موزیک تابستان وارنا برای شما مناسب خواهد بود. همان طور که گفته شد در فستیوال تابستان وارنا انواع و اقسام ژانرهای موسیقی اجرا می شود و به همین دلیل معمولا همه توریستان از گوش دادن به موسیقی های بی نظیر اجرا شده در این فستیوال، لذت می برند و مطمئنا شما هم از حسن انتخاب خود برای سفر به وارنا در زمان برگزاری فستیوال تابستان وارنا پشیمان نخواهید شد. بدون شک در فستیوال بین المللی موزیک تابستان وارنا گوشتان با بهترین اصوات موسیقی نوازش داده خواهد شد و دوستان بسیار زیادی از کشورهای مختلف با علایق مشابه خود پیدا خواهید کرد. فستیوال موزیک تابستان وارنا مانند پلی نسل ها و سلایق مختلف را به هم متصل می کند و همه نوع سلیقه ای را پوشش می دهد.

 

 

برای رزرو  تور ارزان تابستانی وارنا  می توانید با همکاران ما در  آژانس مسافرتی زیما سفر تماس بگیرید تا بتوانید با کمترین قیمت ممکن به وارنا سفر کنید و علاوه بر این، شانس شرکت در یکی از بهترین فستیوال های موسیقی دنیا را از دست ندهید.

۱۹ تیر ۱۳۹۸

نظرات کاربران