۰۲۱۷۴۶۳۴
باغ دریایی وارنا و جاذبه های گردشگری زیبایش

باغ دریایی وارنا و جاذبه های گردشگری زیبایش

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

 باغ دریایی وارنا و جاذبه های گردشگری زیبایش

 

وارنا مثل جواهری در  تور بلغارستان  می درخشد و هر کسی باید برای یک بار هم که شده از آن بازدید کند. هر ساله، بیش از یک میلیون توریست به وارنا سفر می کنند و ما به شما دلیل سفرشان را می گوییم...

 

باغ دریایی وارنا


 در وارنا یک جاذبه گردشگری بسیار مشهور وجود دارد که نام آن باغ دریایی وارنا است. باغ دریایی وارنا باغ زیبا و بزرگی است که در کنار ساحل واقع شده است و قدمت آن به قرن 19 باز می گردد. در واقع اکثر توریستان برای گردش در همین باغ دریایی است که به وارنا سفر می کنند. در باغ دریایی وارنا جاذبه های گردشگری و امکانات تفریحی متعددی تعبیه شده است که مجموع آن ها با هم تفریح شما را در  تور ارزان وارنا  تضمین می کنند. در باغ دریایی وارنا می توانید از موزه ها دیدن کنید، از افلاک نما بازدید کنید، کودکانتان را به باغ وحش یا آکواریوم بگیرید، زمانی را در مجموعه کودکان باغ دریایی وارنا بگذرانید، در کافه های باغ دریایی وارنا وقت گذرانی کنید یا خیلی ساده در باغ دریایی وارنا قدم بزنید و از طبیعت استفاده کنید. اما اگر تصمیم اینکه در کدام قسمت از باغ دریایی وارنا تفریح کنید، برای شما هم سخت است و اصلا با جاذبه های گردشگری درون باغ دریایی وارنا آشنایی ندارید، بهتر است که این مطلب را قبل از سفر به وارنا و بازدید از باغ دریایی وارنا مطالعه کنید.

 

دلفیناریوم باغ دریایی در تور وارنا

 

بازدید از دلفیناریوم باغ دریایی وارنا از آن تفریحاتی است که برای یک بار در زندگیتان می توانید تجربه اش کنید. دلفیناریوم وارنا درون یک مجموعه مدرن در باغ دریایی وارنا قرار گرفته است و فاصله چندانی با دریا ندارد. در این دلفیناریوم میتوانید نمایشهای جذابی از دلفین ها را ببینید. مطمئنا همه اعضای خانواده و علی الخصوص کودکانتان از تماشای این نمایش استقبال خواهند کرد. هزینه بلیط بازدید از دلفیناریوم باغ دریایی وارنا 15 تا 25 لو است و فصل به فصل متغیر است.

 

 

باغ وحش وارنا در باغ دریایی وارنا

 

باغ وحش وارنا درست در مرکز باغ دریایی وارنا قرار گرفته است و بازدید از آن برای خانواده هایی که با کودکانشان به وارنا سفر می کنند و کلیه توریستانی که به حیوانات عشق می ورزند، جذاب است. بازدید از باغ وحش وارنا جزء تفریحات ارزان وارنا به حساب می آید و در داخل آن حیوانات زیادی وجود دارد. در باغ وحش وارنا می توانید نزدیک شیرها، ببرها، خرس ها، شترها، گرگ ها، روباه ها و حتی گوزن های سرخ ایرلندی را ببینید. یک کافه نیز درست کنار باغ وحش وارنا وجود دارد که جذابیت باغ وحش را دوچندان کرده است و در مجموع با هزینه ورودی کمی (1.5 تا 3 لو) که پرداخت می کنید، واقعا تفریح جذاب و به صرفه ای برایتان خواهد بود.

 

 

آکواریوم وارنا

 

یادتان باشد که حتما از آکواریوم وارنا در باغ دریایی وارنا نیز دیدن کنید. در این آکواریوم می توانید انواع ماهی ها را تماشا کنید و اطلاعات جالبی در مورد دریای سیاه دریافت کنید. بازدید از آکواریوم وارنا 1 ساعتی به طول می انجامد و برای کودکان تفریح بسیار جذابی است. در این آکواریوم حدود 140 گونه ماهی از دریای سیاه نگهداری می شوند و یک سری ماهی های عجیب و غریب مربوط به اقیانوس های دنیا نیز در آن دیده می شود.اگر وارنا کارت (کارت گردشگری وارنا) را تهیه کنید، بازدید از آکواریوم وارنا برایتان رایگان خواهد بود و گذشته از این برای بازدید از دیگر  جاذبه های گردشگری وارنا  نیز تخفیفاتی شامل حالتان خواهد شد.

 

 

افلاک نما در باغ دریایی وارنا

 

افلاک نمای باغ دریایی وارنا یکی از تاثیرگذارترین و جالب ترین جاذبه های گردشگری وارنا است. در این افلاک نما می توانید ستاره ها و سیاره های را با تلسکوپ ببینید و بیشتر با اسرار و رمز و رموز جهان بی کران هستی آشنایی پیدا کنید.

 

 

موزه ملی دریایی وارنا در باغ دریایی وارنا

 

یکی دیگر از جاذبه های گردشگری باغ دریایی وارنا، موزه ملی دریایی وارنا است که موزه کوچکی است، اما کلکسیون جالبی از وسایل حمل و نقل دریایی و تجهیزات جنگی دارد. بازدید از این موزه برای پسران نوجوان بسیار جالب است و معمولا از آن استقبال می کنند. تجهیزات دریایی که در موزه ملی دریایی وارنا نگهداری می شود به همراه نقشه ها، عکس ها و نقاشی هایی که در آن وجود دارد، به شما دید جالبی از 200 سال تاریخ دریایی بلغارستان می دهد که در نوع خودش جالب است.

 

 

موزه علوم طبیعی در باغ دریایی وارنا

 

اگر شما عاشق طبیعت و علم هستید، در این صورت بازدید از موزه علوم طبیعی وارنا برایتان جالب خواهد بود. این موزه در سال 1960 میلادی تاسیس شده است و در سال 2008 بازسازی شده است. در این موزه می توانید با موضوعاتی مثل زمین شناسی، گیاه شناسی و جانورشناسی و هر آنچه به دریای سیاه و دیگر مناطق بلغارستان مربوط باشد، آشنا شوید. در این موزه می توانید نمایشگاه هایی از گونه های نادر مثل لک لک سیاه یا خرس قهوه ای را ببینید و دندان های فسیل های اجداد فیل ها را تماشا کنید. بازدید از این موزه برای کودکان نیز جالب است، چراکه می توانند با حیوانات آشنایی بیشتری پیدا کنند.

 

 

خیابان نشنال ریوایول در باغ دریایی وارنا

 

این بخش از باغ دریایی وارنا به یادبود مردمان مشهور بلغارستان از شاعرانش گرفته تا کشیش ها و انقلابیونی که به حفظ روح و فرهنگ وارنا در طی 5 قرن حکمرانی عثمانی ها کمک کرده اند، اختصاص یافته است. اگر از باغ دریایی وارنا بازدید کردید، حتما سری هم به خیابان نشنال ریوایول بزنید و مجمسه های شاعران و افراد مشهور بلغارستان را ببینید و بیشتر با فرهنگ وارنا آشنایی پیدا کنید.

 

 

چشم اندازهای جالب از داخل باغ دریایی وارنا

 

بعضی از قسمت های باغ دریایی وارنا چشم اندازهای بسیار جالبی دارند که می توانید از آن ها دیدن کنید. برای مثال یک رستوران به نام هوریزونت وراندا در باغ دریایی وارنا و در مجموعه هوریزونت آن قرار دارد که چشم انداز بی نظیری به دریا دارد و خوردن غذا در محیط آن با چنین چشم اندازی عجیب می چسبد.

 

 

درخت خمیده در باغ دریایی وارنا

 

یک درخت خمیده در باغ دریایی وارنا وجود دارد که از زیباترین  جاذبه های گردشگری بلغارستان  آن به حساب می آید.این درخت به صورت طبیعی فرم های عجیب و غریبی گرفته است و کودکان همیشه از آن بالا می روند و بزرگترها در کنار آن عکس می گیرند و ساعتی را با حال خوب سپری می کنند! جالب است که بدانید به گفته محلی ها، درخت خمیده توسط انرژی های مثبت و خوب احاطه شده است و به همین دلیل است که همیشه افراد در کنار آن به تمرین هنرهای رزمی و تمرین های مدیتیشن می پردازند.

 

 

پل آرزوها در باغ دریایی وارنا

 

این پل کوچک و جذاب یکی از جالب ترین جاذبه های گردشگری باغ دریایی وارنا است که بر طبق افسانه ها، هر کس از روی آن عبور کند و یک آرزو کند، آرزویش حتما برآورده می شود. به هر حال شما هم می توانید امتحانش کنید!

 

 

ساحل مرکزی و خیابان ساحلی در باغ دریایی وارنا

 

باغ دریایی وارنا نزدیک به ساحل مرکزی واقع شده است.در خیابان ساحلی آن می توانید تعداد زیادی رستوران و کافه را ببینید که می توانید انواع و اقسام غذاهای دریایی خوشمزه را در آن ها میل کنید و غروب خورشید را هم تماشا کنید. منطقه مرکزی شهر وارنا نیز در نزدیکی همین ساحل واقع شده است و شما می توانید در صورت تمایل بعد از خوردن شام، به گشت و گذار در آن و بازدید از فروشگاه ها و اماکن تفریحی آن اختصاص دهید.

 

 

برای رزرو تور ارزان وارنا می توانید با همکاران ما در  آژانس مسافرتی زیما سفر  تماس بگیرید.

۲۲ تیر ۱۳۹۸

نظرات کاربران