۰۲۱۷۴۶۳۴
معرفی بهترین رستوران های کوش آداسی مناسب با ذائقه شما

معرفی بهترین رستوران های کوش آداسی مناسب با ذائقه شما

معرفی بهترین رستوران های کوش آداسی مناسب با ذائقه شما

 

راهنمای رستوران گردی در کوش آداسی

 

غذاهای ترکیه تاثیرات قابل توجهی از غذاهای آسیای مرکزی، خاورمیانه و همین طور شبه جزیره بالکان گرفته اند. اما طرز تهیه غذاها در هر کدام از بخش های ترکیه متفاوت است و این منحصر به فرد بودن غذاها شامل شهر کوش آداسی نیز می شود. غذاهای شهرهایی در ترکیه که در ساحل دریای اژه قرار گرفته اند، از جمله کوش آداسی به سبک غذاهای عثمانی طبخ می شوند و علاوه بر این، در طبخ آن ها از ادویه های کمتر استفاده می شود و معمولا برای تهیه آن ها به جای گندم و بلغور از برنج استفاده می کنند. همچنین به خاطر نزدیک بودن این شهر به دریا، غذاهای دریایی نیز در برنامه غذایی مردمان کوش آداسی جایگاه ویژه ای دارند.  اما با همه این صحبت ها، حتی اگر شما از غذاهای ترکی خوشتان نمی آید، باز هم برای خورد و خوراکتان در  تور کوش آداسی  انتخاب های زیادی پیش رو دارید. در کوش آداسی انواع غذهای مدیترانه ای و همین طور انواع غذاهای بین المللی نیز سرو می شود و به همین دلیل شما با هر ذائقه ای که داشته باشید، می توانید غذای باب میلتان را در رستوران های کوش آداسی پیدا کنید. در ادامه بهترین رستوران های کوش آداسی را در چند دسته مختلف غذایی به شما معرفی می کنیم تا بتوانید مطابق ذائقه خود در  تور ارزان کوش آداسی  رستوران گردی کنید.

 

 

بهترین رستوران های کوش آداسی در سرو غذاهای ترکی

 

اگر دوست دارید که در مدت زمان اقامتتان در  آفر تور کوش آداسی  انواع غذاهای ترکی را امتحان کنید، بهتر است که سری به رستوران آنتپیل در مرکز شهر کوش آداسی بزنید. این رستوران که در سال 1972 میلادی تاسیس شده است، یک منوی گسترده دارد و انواع غذاهای جنوب شرقی ترکیه مثل انواع کباب ها و کوفته خوشمزه در آن سرو می شود. یک رستوران دیگر نیز به نام رستوران ارزینجان در کوش آداسی وجود دارد که آن هم در مرکز شهر کوش آداسی است و انواع غذاهای آناتولی (ترکیه ای) در آن سرو می شود. در منوی این رستوران انواع غذاهای خوشمزه مثل صبحان، انواع کباب ها، انواع سوپ ها و غذاهای دریایی سرو می شود. این رستوران به اندازه 2 دقیقه پیاده روی از بندر کوش آداسی فاصله دارد و شما می توانید غذایتان را در آن میل کنید و بعد از آن به گشت و گذار در بندر کوش آداسی بروید و ساعتی را به تماشای قایق ها سپری کنید.

 

 

بهترین رستوران های کوش آداسی در سرو غذاهای مدیترانه ای

 

غذاهای مدیترانه ای اصالتا مربوط به سواحل جنوبی ترکیه می شوند و شبیه غذاهایی هستند که در یونان خورده می شوند. رستوران بلو فیش در مرکز شهر کوش اداسی یکی از بهترین رستوران های کوش آداسی است که همان طور که از نامش پیداست، انواع ماهی های تازه را سرو می کند که واقعا هم خوشمزه هستند. در این رستوران غذاهای خوشمزه با نگاهی به طرز پخت غذاهای یونانی درست می شود و غذاها در محیط جالب آن با موسیقی جذاب سرو می شوند. به خاطر شهرت زیادی که این رستوران دارد، توصیه ما به شما این است که برای خوردن غذا در این رستوران در روزهای جمعه و شنبه حتما میزتان را از قبل رزرو کنید.

 

 

بهترین رستوران های کوش آداسی با برنامه های تفریحی جالب

 

اگر شما هم به رستوران گردی به مثابه یک تفریح نگاه می کنید و دوست دارید که در حین خوردن غذایتان، سرگرمی خاصی نیز داشته باشید، بهتر است که به یکی از این رستوران ها بروید. رستوران اول ببوپ نام دارد که در تفرجگاه ساحلی شهر کوش آداسی واقع شده است و در واقع یک کافه رستوران است که در آن موسیقی جاز اجرا می شود. این رستوران چشم انداز جالبی به دریا دارد و به همین دلیل شما می توانید به هنگام غذا خوردن، از چشم انداز بی نظیر دریا نیز استفاده کنید و یا به کنار استخر در باغ رستوران بروید و در کمال آرامش غذایتان را میل کنید. یک رستوران دیگر به نام دجازار نیز در شهر کوش آداسی وجود دارد که یک تراس روی بامش دارد و از آنجا چشم انداز جالبی به خلیج کوش آداسی دیده می شود. شب ها هم دی جی ها در این رستوران اجراهای جذابی دارند و به همین دلیل شما هم می توانید بعد از شام شب تا صبحتان را در فضای جذاب آن سپری کنید.

 

 

بهترین رستوران های کوش آداسی در سرو غذاهای بین المللی

 

اگر دلتان می خواهد که تجربه خوردن غذاهای جدید را در تور کوش آداسی ارزان داشته باشید، رستوران های کوش آداسی نا امیدتان نمی کنند. در شهر آلتینکوم در فاصله یک ساعته از مرکز شهر کوش آداسی یک رستوران جذاب به نام رستوران ایندین گیت وجود دارد که در آن انواع غذهای هندی با بهترین طعم و مزه و با یک قیمت معقول سرو می شوند. در ساحل آلتینکوم یک رستوران دیگر به نام بیگ بنس نیز وجود دارد که در آن انواع غذاها از کشورهای مختلف سرو می شود که به همین دلیل شهرت بسیار زیادی در کوش آداسی برای خود دست و پا کرده است. در طول ماه های تابستانی در این رستوران، برنامه های تفریحی زیادی برگزار می شود. برای مثال مسابقات فوتبال در تلویزوین های بزرگ این رستوران به نمایش گذاشته می شود و به همین دلیل معمولا توریستان فوتبالی از خوردن غذا در آن استقبال می کنند. یک رستوران دیگر به نام رستوران چینی مارینا نیز درست کنار بندر کوش آداسی وجود دارد که در آن انواع غذاهای عجیب و غریب چینی سرو می شود و محیط داخلیش نیز بسیار رنگارنگ و زیباست.

 

 

به هر حال اگر شما هم در مسافرت نمی توانید به پخت و پز فکر کنید و عاشق رستوران گردی هستید، در کوش آداسی انتخاب های زیادی پیش رو دارید و از این بابت نیاز به هیچ نگرانی ندارید. امیدواریم که این مطلب بتواند به شما برای پیدا کردن رستوران محبوبتان در کوش آداسی کمک کند. در پایان لازم به ذکر است که برای رزرو  تور لحظه آخری کوش آداسی  می توانید با همکاران ما در  آژانس مسافرتی زیما سفر  تماس بگیرید.

۲۳ تیر ۱۳۹۸