۰۲۱۷۴۶۳۴
زیباترین خلیج های مارماریس را بشناسید

زیباترین خلیج های مارماریس را بشناسید

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

زیباترین خلیج های مارماریس را بشناسید

 

هیچ شکی در این مسئله نیست که مارماریس یکی از زیباترین و بهترین مقاصد تابستانی ترکیه است. چراکه شما با سفر به مارماریس بهترین فرصت را برای استفاده از سرسبزی طبیعت و آبی دریا خواهید داشت و می توانید یک تعطیلات تابستانی تمام عیار را در  تور ارزان مارماریس  تجربه کنید.در مارماریس برای همه نوع مسافری ، تفریحی برای تجربه و مکانی برای بازدید وجود دارد و هیچ کم و کسری در آن برای تجربه یک سفر ساحلی ایده آل احساس نمی شود. در این مقاله به شما اطلاعات جالبی در مورد زیباترین خلیج های مارماریس ارائه می کنیم که با اطلاع از وجود آن ها می توانید تفریحات تان در  تور مارماریس  را به بهترین شکل ممکن برنامه ریزی کنید و فرصت بیشتری برای تفریح و خوشگذرانی خود در مارماریس فراهم کنید. اگر آماده اید، شروع کنیم!

 

 

خلیج آموس در تور مارماریس

 

می توان گفت که خلیج ماموس یکی از زیباترین خلیج های مارماریس است. چراکه آب آن تمیز و آبی رنگ است و صدها درخت زیتون و دیگر گیاهان سرسبز در آن وجود دارد. حتی یک شهر باستانی به نام آموس نیز در نزدیکی آن وجود دارد که می توانید بعد از شنا در دریا و آفتاب گرفتن در سواحل، زمانی را به بازدید از آن نیز اختصاص دهید. شهر باستانی آموس بر روی یکی از تپه های اطراف خلیج آموس ساخته شده است و چشم انداز مناظر اطراف از داخل آن شهر بسیار جذاب و خیره کننده است و منظره غروب آفتاب نیز از آنجا بسیار زیبا و چشم نواز است. به هر حال اگر وقتش را داشته باشید، بهتر است که فرصت تماشای چنین غروب دل انگیزی را از دست ندهید.

 

 

خلیج کوملوبوک در تور مارماریس

 

اگر فکر می کنید که بعد از بازدید از خلیج آموس، هنوز وقت کافی دارید و می خواهید که از یک خلیج زیبای دیگر نیز دیدن کنید، حتما سری به خلیج کوملوبوک بزنید. این خلیج زیبا در نزدیکی خلیج آموس واقع شده است و یک ساحل خیلی طولانی دارد. اگر نیاز به فضایی سرشار از آرامش دارید تا استرس هایتان را به دست فراموشی بسپارید و یا حتی اگر نیاز به کمی تفریح دارید، حتما از خلیج کوملوبوک در  تور مارماریس ارزان  دیدن کنید.

 

 

خلیج سلیمیه در تور مارماریس

 

روستای سلیمیه در نزدیکی شهر مارماریس که نامگذاری آن بر اساس نام پسر سلطان سلیمان یعنی سلیم دوم انجام شده است، یک خلیج زیبا دارد. توصیه ما به شما این است که اول از روستای سلیمیه دیدن کنید و یک ناهار خوشمزه در آن میل کنید و بعد از آن به خلیج سلیمیه مارماریس بروید.این روستا تا همین 15 سال پیش یک روستای ماهیگیری کوچک بوده است. اما در سال های اخیر به یک جاذبه گردشگری توریستی تبدیل شده است. اما هنوز که هنوزه هتل های بزرگی در آن ساخته نشده است و هنوز فضایی سرشار از آرامش دارد. اگر شما هم جزء آن دسته از توریستانی هستید که عاشق خلیج ها و سواحل خلوت هستند، حتما وقت گذرانی در خلیج سلیمیه را در برنامه سفرتان به مارماریس قرار دهید.

 

 

خلیج اورهانیه در تور مارماریس

 

اگر از مارماریس به سمت روستای سلیمیه بروید، قبل از اینکه به روستای سلیمیه برسید با یک تابلو با عنوان روستای اورهانیه رو به رو می شوید. توصیه ما به شما این است که بدون هیچ فکری و بدون هیچ معطلی به سمت آن تابلو بپیچید و اول یک سالاد اختاپوس خوشمزه در این روستا میل کنید و بعد هم از ساحل مشهور کیز کومو در آن دیدن کنید. دو طرف این ساحل شنی جذاب، دریای عمیق وجود دارد و با بازدید از آن احساس خواهید کرد که وسط دریا قرار گرفته اید. بعد از اینکه خوب در آن عکس های یادگاری گرفتید، به سمت خلیج اورهانیه بروید و کمی در آن گشت و گذار کنید. در خلیج اورهانیه می توانید در آب های کریستالی و زلال شنا کنید و برای ساعتی در لحظه زندگی کنید. چراکه مطمئنا بعد از اینکه از مارماریس به خانه برگردید، دلتان برای خلیج اورهانیه تنگ خواهد شد.

 

 

خلیج آکواریوم در تور مارماریس

 

خلیج آکواریوم خلیجی است که شباهت زیادی با آکواریوم دارد  و موجودات دریایی آن به وضوح دیده می شوند و به همین دلیل با چنین نامی خوانده می شود. این خلیج به قدری زیباست که مطمئنا شما هم نمی توانید به سادگی از آن دل بکنید و مطمئنا در روزهای دیگر اقامتتان در مارماریس دوباره از آن بازدید خواهید کرد! 

 

 

امیدواریم که شانس این را داشته باشید که در تور مارماریس از تک تک این خلیج های زیبا دیدن کنید. اگر هم وقتتان در مارماریس محدود است، ایده خوبی است که در یک تور قایقی در مارماریس شرکت کنید و این گونه نگاهی اجمالی به خلیج های مارماریس داشته باشید. برای رزرو  آفر تور ارزان مارماریس  هم می توانید با همکاران ما در  آژانس مسافرتی زیما سفر  تماس بگیرید.

۲۵ تیر ۱۳۹۸

نظرات کاربران