۰۲۱۷۴۶۳۴
بزرگترین آکواریوم تونلی دنیا در آنتالیا

بزرگترین آکواریوم تونلی دنیا در آنتالیا

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

آکواریوم آنتالیا به عنوان یکی از بزرگترین مجموعه های آکواریومی دنیا، یک عالمه امکانات تفریحی را در خود جای داده است و بازدید از آن،هم برای شما و هم برای کودکانتان بار آموزشی دارد. مجموعه آکواریوم آنتالیا یکی از جالب ترین جاذبه های گردشگری دنیا است که اتفاقا بزرگترین آکواریوم تونلی دنیا را نیز در خود جای داده است. اگر شما هم قصد سفر به آنتالیا را دارید و به دنبال تجربه یک تفریح متفاوت هستید، حتما سری به آکواریوم آنتالیا بزنید و یک روز از اقامتتان در تور آنتالیا  را به گونه دیگری سپری کنید. اما پیش از سفر، با زیما سفر همراه باشید تا بیشتر با آکواریوم آنتالیا آشنا شوید.

 

 

درباره آکواریوم آنتالیا

 

در مجموعه آکواریوم آنتالیا، بعد از این که از 40 آکواریوم با تم های مختلف عبور کردید، به بزرگترین آکوایوم تونلی دنیا می رسید که 131 متر طول دارد و پهنایش هم به 3 متر می رسد و مطمئنا از دیدن عظمت این آکواریوم زیبا با موجودات دریایی غول پیکر و گاه بامزه اش شگفت زده می شوید. اما این همه ماجرا نیست! صدها کوسه در داخل آکواریوم اصلی مجموعه آکواریوم آنتالیا نگهداری می شوند و ظرفیت آب این آکواریوم اصلی بیش از 5 میلیون لیتر است. در آکواریوم آنتالیا با صحنه های بسیار عجیبی رو به رو خواهید شد که از جمله آن ها می توان به دیدن غواص های ماهری اشاره کرد که درون این آکواریوم در حال غذا دادن با دستانشان به این کوسه های عظیم الجسه هستند!

 

 

امکانات تفریحی آکواریوم آنتالیا

 

در آکواریوم آنتالیا جاذبه های گردشگری و امکانات تفریحی متعددی برای توریستان در نظر گرفته شده است و تفریحاتش فقط محدود به دیدن ماهی های رنگارنگ و دیگر موجودات دریایی نمی شود. شما در تور ارزان آنتالیا می توانید با بازدید از آکواریوم آنتالیا، به بخش های مختلف آکواریوم آنتالیا از جمله جهان برفی و موزه یخی بروید. جهان برفی بخشی از آکواریوم آنتالیا است که می توانید در آن گلوله های برفی از برف های واقعی درست کنید و با خانواده خود ساعتی را به برف بازی سپری کنید. از طرفی بخش دیگری در آکواریوم آنتالیا وجود دارد که می توانید در آن سمی ترین جانور های رنگارنگ و خزنده دنیا را تماشا کنید. همچین می توانید در سینمای آکواریوم آنتالیا با تکنولوژی چند بعدی به دنیا زیر آب ها وارد شوید و فیلم های مهیجی از موجودات دریایی تماشا کنید. در نهایت می توانید روز سرشار از هیجان تان را با یک غذای خوشمزه و لذیذ در یکی از کافه ها و رستوران های مجموعه آکواریوم آنتالیا پایان دهید و ساعتی را کنار همراهانتان بنشینید و خاطرات بامزه تان از کشف و گشت و گذار در آکواریوم آنتالیا را با یکدیگر یادآوری کنید و مطمئن باشید که در این لحظه لبخند از روی لبانتان کنار نخواهد رفت! اگر هم هنوز خسته نشده اید، می توانید بازدیدتان از آکواریوم آنتالیا را با گرفتن چند عکس در این مجموعه ماندگار کنید. در این مجموعه می توانید درخواست کنید تا از شما با پس زمینه های عکاسی جذاب مثل تصویر موجودات دریایی عکس بگیرند. در واقع در پس زمینه ای که شما قرار می دهید، یک پرده عکاسی (پرده سبز) قرار می دهند و در نهایت تصویر موجودات دریایی جذاب را در پشت عکس شما می اندازند و مطمئنا این عکس یادگاری جالبی از سفرتان به آنتالیا خواهد بود. گذشته از همه این ها، شما می توانید برای زدودن خستگی از تنتان به بخشی از مجموعه آکواریوم آنتالیا بروید که در آن ها یک سری آکواریوم قرار گرفته و شما می توانید پاهایتان را در میان ماهی های آن قرار دهید تا ماساژی از ماهی ها بگیرید!

 

 

محل قرارگیری آکواریوم آنتالیا

 

آکواریوم آنتالیا در قلب شهر آنتالیا و در فاصله 70 متری از ساحل کنیالتی واقع شده است و یکی از جالب ترین جاذبه های گردشگری آنتالیا محسوب می شود. این آکواریوم درست در سمت راست جاده ای واقع شده است که بعد از مرکز خرید میگروس به دریا منتهی می شود و مقابل هتل سو و دلفین لند واقع شده است.

 

 

برگزاری رویدادهای شخصی در آکواریوم آنتالیا

 

یک سری فضای انحصاری در آکواریوم آنتالیا وجود دارد که در آن ها می توانید رویدادها و برنامه های شخصیتان را برگزار کنید. شما هم می توانید با گرفتن یک جشن جذاب برای عزیزانتان در بزرگترین آکواریوم تونلی جهان، بی نظیرترین روز زندگیتان را در آنتالیا رقم بزنید. همچنین می توانید یک کنفرانس جنجالی در کنار کشتی شکسته این مجموعه ترتیب بدهید! این رویدادها می تواند از 50 تا 1000 شرکت کننده داشته باشد و مطمئنا رویداد جالبی برایتان خواهد بود.

 

خدمات ویژه آکواریوم آنتالیا برای افراد معلول

 

یک سری ویلچیر در مجموعه آکواریوم آنتالیا وجود دارد که مهمانان این مجموعه می توانند به رایگان از آن ها استفاده کنند. البته تعداد این ویلچیرها محدود است و امکان رزرو کردن آن ها از قبل وجود ندارد. گذشته از همه این ها، در مجموعه آکواریوم آنتالیا قسمتی برای پارک ماشین بازدیدکنندگان با ناتوانی جسمانی در نظر گرفته شده است.

 

ساعات بازدید از آکواریوم آنتالیا

 

ساعات کاری آکواریوم آنتالیا از ماه آپریل تا نوامبر از ساعت 9:30 صبح تا 11 شب است. اما در فصل زمستان ساعات کاری از ساعت 10 صبح تا 8 شب خواهد بود. لازم به ذکر است که ورود آخرین بازدیدکنندگان نهایتا یک ساعت قبل از پایان یافتن ساعت کاری پذیرفته می شود.

 

 

پارکینگ های آکواریوم آنتالیا

 

در مجموع 3 پارکینگ بدون سقف در مجموعه آکواریوم آنتالیا وجود دارد که یکی از آن ها برای پارک اتوبوس های تورها در نظر گرفته شده است. اما دو پارکینگ شمالی و جنوبی مجموعه آکواریوم آنتالیا برای پارک ماشین بازدیدکنندگان است و اگر شما هم در آنتالیا ماشینی اجاره کرده باشید، می توانید در صورت تمایل ماشینتان را در یکی از این دو پارکینگ پارک کنید.

 

۰۹ مرداد ۱۳۹۸

نظرات کاربران