۰۲۱۷۴۶۳۴
چگونه در مسکو و سنت پترزبورگ عکس های جذاب بگیریم؟

چگونه در مسکو و سنت پترزبورگ عکس های جذاب بگیریم؟

چگونه در مسکو و سنت پترزبورگ عکس های جذاب بگیریم؟

 

راهنمای گرفتن عکس های اینستاگرامی جذاب در تور مسکو و سنت پترزبورگ

 

اصلی ترین چیزهایی که یک مسافر می تواند با خودش از روسیه به خانه برگرداند، خاطرات جذاب و ماندگار و البته عکس های یادگاری است!معمولا گرفتن عکس های یادگاری خوب از دغدغه های اصلی توریستان در سفر است و به همین خاطر ما در ادامه می خواهیم به شما نکاتی یاد دهیم تا به کمک آن ها بتوانید در مشهورترین اماکن دیدنی مسکو و سنت پترزبورگ بهترین عکس های ممکن را بگیرید.

 

 

راهنمای عکاسی در تور مسکو

 

کلیسای مسیح ناجی

 

برای اینکه بهترین تصویر را در کنار این کلیسا بگیرید و بتوانید کل ساختمان کلیسا را در قابتان داشته باشید، باید به پل پاتریارشی بروید و از آنجا عکس بگیرید. در این صورت می توانید بهترین عکس ممکن را همراه با یکی از مشهورترین اماکن دیدنی مسکو یعنی کلیسای مسیح ناجی داشته باشید.

 

 

کلیسای سنت باسیل

 

کلیسیا سنت باسیل با اکثر کلیساهای ارتودوکسی روسیه فرق می کند و تفاوتش هم این است که نمای اصلی و نمای فرعی ندارد و به یک اندازه از هر طرف زیباست. اما با همه این اوصاف، بهترین عکسی که می توانید در کنار آن بگیرید، از زاویه میدان سرخ است. توصیه ما این است که همانجا روی زمین بنشینید و دوربینتان را نیز در ارتفاع نزدیکی به زمین کار بگذارید و یک عکس یادگاری جذاب در کنار مهمترین  جاذبه گردشگری مسکو  بگیرید.

 

 

پارک زریادیه

 

پارک زریادیه که در سپتامبر 2017 تاسیس شده است و یکی از جدیدترین جاذبه های گردشگری مسکو تلقی می شود، نیز یکی از بهترین جاهایی است که می توانید در آن عکس یادگاری بگیرید. بهترین عکس هایی که در این پارک می توانید بگیرید، از روی پل شناور آن است که به کرملین مسکو چشم انداز دارد. اگر هم به اندازه کافی خوش شانس بودید و در زمان جشن و فستیوال های مسکو به این شهر زیبا سفر کردید، عکس هایتان را در شب بگیرید تا نورپردازی های جشن عکستان را زیباتر کند. البته این را هم بدانید که این پل معمولا شلوغ است و باید قدری منتظر بمانید تا بتوانید یک عکس خوب با پس زمینه کرملین بگیرید، بدون اینکه دست یک نفر یا سرش در عکستان باشد!

 

 

پارک ودنخا

 

ورودی مرکز نمایشگاهی و فرهنگی ودنخا در عکس ها بسیار زیبا می افتد، به شرطی که از یک فاصله دور با ورودی آن عکس بگیرید. بهتر است که برای گرفتن عکس با ووردی پارک ودنخا به میدان جلویی آن بروید. از طرفی برای عکس گرفتن با پاویلیون مرکزی نیز باید از فاصله دورتر عکستان را بگیرید و برای مثال خودتان در کنار دروازه پارک ودنخا بایستید. چراکه با این کار پرسپکتیو جالبی از ساختمان پاویلیون مرکزی در عکستان خواهید داشت.

 

 

مسکوا سیتی

 

منطقه تجاری مسکوا سیتی در مسکو با آسمان خراش هایش همیشه سوژه خوبی برای عکاسی توریستان بوده است. برای گرفتن عکس خوب با بک گراند آسمان خراش های این منطقه، بهتر است که به کنار برج 2000 بروید و از آنجا عکس بگیرید. در این صورت آسمان خراش سیتی آو کپیتالز و برج های امپایر و نابرژنایا را در تصویرتان خواهید داشت.

 

 

راهنمای عکاسی در سنت پترزبورگ

 

میدان کاخ

 

برای اینکه عکسی زیبا با کل فضای میدان کاخ سنت پترزبورگ داشته باشید، باید به کنار ساختمان ژنرال استاف بروید و در این صورت می توانید ستون الکساندر، کاخ زمستان و بیشتر فضای میدان را در عکستان داشته باشید. البته ذکر این مسئله لازم است که در وسط روز، آن هم در فصل توریستی سال، این قسمت همیشه شلوغ است و ممکن است که جمعیت زیادی در آن حضور داشته باشند.

 

 

قلعه پیتر و پاول

 

برای عکس گرفتن با قلعه پیتر و پاول بهتر است که به کناره رودخانه نوا در سمت مخالف بروید و از آنجا عکستان را بگیرید.اگر هم عکس نزدیک تری با این بنای شاخص در سنت پترزبورگ می خواهید، باید از روی پل ترینیتی عکستان را بگیرید.

 

 

پل های متحرک

 

برای اینکه عکستان شبیه به کارت پستال ها باشد و دو قسمت متحرک یک پل را به صورت مجزا در عکستان داشته باشید، در حالی که قلعه پیتر و پاول در بین آن ها دیده شود، باید به خیابان ادمیرالتی امبنکمنت بروید و از آنجا تا اسکله قدم بزنید. یکی دیگر از جاهایی که می توانید با بک گراند پل های متحرک عکس خوب بگیرید، در کنار پل کاخ است. در این صورت شما می توانید ساختمان کونستکامرا را وسط پل های از هم جدا شده داشته باشید. همچنین می توانید از روی قایق در رودخانه نوا نیز عکس های خوبی با پس زمینه پل های متحرک بگیرید.

 

 

جزیره واسیلوسکی

 

برای گرفتن عکس خوب با جزیره واسیلوسکی باید عکستان را از فاصله دورتری بگیرید. برای مثال به نزدیکی هرمیتاژ یا حتی قلعه پیتر و پاول بروید و از آنجا عکستان را بگیرید. از طرفی عکس با پس زمینه این جزیره از روی پل ترینتی نیز فوق العاده زیبا می شود. از طرفی از داخل جزیره هم می توانید عکس های خوبی با پس زمینه ساختمان های هرمیتاژ و قلعه پیتر و پاول بگیرید.

 

 

کلیسای ناجی در خون

 

برای گرفتن یک عکس کارت پستالی با این کلیسا باید به روی پل ایتالیایی یا خیابان نوسکی پراسپکت بروید. همچنین می توانید به روی پل مالی کونیوشنی بروید واز آنجا یک عکس یادگاری جذاب با این کلیسای زیبا در سنت پترزبورگ بگیرید.

 

 

کلیسای سنت ایزاک

 

برای اینکه بتوانید عکسی با کلیسای سنت ایزاک در  تور روسیه ارزان  بگیرید که ساختمان آن تماما در عکستان جا شود، باید به میدان سنت ایزاک بروید. در مقابل از زیر ستون های ورودی کلیسای سنت ایزاک هم می توانید عکس جالبی با چشم انداز بخش تاریخی شهر بگیرید و چشم انداز میدان را در عکستان داشته باشید.

 

 

تندیس سوارکار برنزی

 

صرف نظر از اینکه عکس هایتان را از چه زاویه ای بگیرید، همین که این تندیس در کادرتان باشد، معمولا عکس زیبایی خواهید داشت. اما با این حال بهترین عکسی که می توانید در کنار تندیس سوارکار برنزی بگیرید، بهتر است که آن طرفی بایستید که سنگ نوشته آن دیده می شود.

 

 

امیدواریم که سفر خوبی را به مقصد روسیه تجربه کنید و بتوانید با کمک این راهنمای عکاسی در مسکو و سنت پترزبورگ، بهترین عکس های یادگاری را در این دو شهر زیبا بگیرید. برای رزرو  تور ترکیبی روسیه  نیز می توانید با همکاران ما در  آژانس مسافرتی زیما سفر  تماس بگیرید.

۱۳ مرداد ۱۳۹۸