۰۲۱۷۴۶۳۴
راهنمای خرید اجناس فیک و اورجینال در تور کوش آداسی!

راهنمای خرید اجناس فیک و اورجینال در تور کوش آداسی!

راهنمای خرید اجناس فیک و اورجینال در تور کوش آداسی!

 

در کوش آداسی از کجا سوغاتی فیک یا اورجینال بخریم؟

 

خرید یکی از جذاب ترین تفریحاتی است که می توانید در  تور کوش آداسی  تجربه کنید. به محض اینکه در خیابان های کوش آداسی قدم بزنید و آن همه اجناس رنگارنگ را در ویترین فروشگاه ها ببینید، مطمئنا شما هم ذوق زده می شوید و احتمالا وسوسه خرید در کوش آداسی به جانتان خواهد افتاد! خرید در کوش آداسی برای توریستان بسیار جذاب است، اما مسئله اینجاست که باید بدانید که کدام مراکز خرید اجناس اورجینال می فروشند و کدام هایشان برای خرید لباس های سردستی و ارزان مناسب هستند. اگر به دنبال خرید اجناس اورجینال یا خرید اجناس فیک در  تور کوش آداسی ارزان  هستید، با ما همراه باشید.

 

 

خرید ارزان لباس های اورجینال در تور کوش آداسی

 

مسئله جالب در مورد خرید در کوش آداسی این است که منطقه خرید کوش آداسی درست از همان بندر کوش آداسی شروع می شود و دسترسی به مراکز خرید کوش آداسی بسیار ساده است. فروشگاه هایی که در نزدیکی ترمینال اسکله کروز کوش آداسی می بینید، بخشی از دهکده خرید جیدی اسکالا نووا هستند که معاف از هزینه گمرکی هستند و به همین دلیل اجناس ارزانی را می توانید در آن ها پیدا کنید. اگر به دنبال یک کیف زیبا و یک لباس رسمی جذاب هستید. اگر یک جفت کتونی زیبا می خواهید و یا حتی اگر دلتان یک جین جذاب ترک می خواهد، این فروشگاه ها در کوش آداسی همان جایی هستند که شما به دنبالشان هستید. این فروشگاه ها شامل شعب برندهای لباس می شوند و لباس هایشان معمولا اصل است. همان طور که گفته شد این لباس ها شامل هزینه گمرکی نمی شوند و به همین دلیل قیمت های نسبتا پایینی دارند. اما نکته در مورد این فروشگاه ها این است که به هر حال لباس های اورجینال می فروشند و لباس هایشان از لباس های فروشگاه های دیگر نقاط کوش آداسی گران تر هستند و از طرفی فروشگاه هایشان حال و هوای مدرنی دارند و اگر بخواهید خرید به سبک محلی های کوش آداسی را تجربه کنید، بهتر است که به خارج از محدوده ترمینال اسکله کوش آداسی بروید.

 

 

مرکز خرید نوادا اوت لت سوکه

 

یک گزینه دیگر نیز برای خرید ارزان لباس های اورجینال در کوش آداسی وجود دارد و آن هم مرکز خرید نوادا اوت لت سوکه است. مرکز خرید نوادا اوت لت سوکه یکی دیگر از مراکز خرید خوب کوش آداسی است که شما می توانید در آن خرید ارزانی را از برندهای مشهور جهانی انجام دهید. داستان این مرکز خرید از این قرار است که در آن اجناس کالکشن قدیمی برندهای مشهور به فروش رسانده می شود و به همین دلیل شما می توانید با یک قیمت معقول و مناسب، یک لباس اورجینال را از آن تهیه کنید. البته این مرکز خرید حدودا 40 کیلومتر با مرکز شهر کوش آداسی فاصله دارد. اما با این حال ارزشش را دارد که چنین فاصله ای را طی کنید و در ازایش یک خرید ارزان هیجان انگیز را تجربه کنید.

 

 

خرید ارزان لباس های فیک در تور کوش آداسی

 

در کوش آداسی هزاران فروشگاه در یک جای کوچک دور هم جمع شده اند و این را وقتی لمس می کنید که وارد خیابان ورودی بندر کوش آداسی شوید. همین که به خیابان لیمان وارد شوید، اول از همه فروشگاه هایی را می بینید که پر از قالیچه های دست بافت ترکی و زیورآلات و جواهرات هستند. یک کاروانسرا در خیابان لیمان وجود دارد که وقتی به آن برسید، دو حق انتخاب پیش رو دارید. اول اینکه به سمت راست بروید و از بازار  بزرگ کوش آداسی دیدن کنید یا اینکه به سمت چپ بروید و وارد بلوار بارباروس شوید که خیابانی مخصوص پیاده روها است و در آن یک فواره گذاشته شده است و در آن هم فروشگاه های متعددی وجود دارد که اجناس سنتی ترکی را به فروش می رسانند. بازدید از بازار بزرگ کوش آداسی برای کسانی مناسب است که قصد خرید اجناس ارزان و فیک را دارند. البته خیلی از اجناس این بازار کیفیت خوبی دارند، اما بهتر است که به برندهایشان خیلی اعتماد نکنید و هزینه زیادی برای خرید چنین اجناسی پرداخت نکنید.

 

 

خرید قالیچه های سنتی در کوش آداسی

 

اگر هم به دنبال خرید قالیچه هستید، بهتر است که مستقیم به بلوار آتاتورک بروید که آن هم یک خیابان ساحلی است که در سمت چپ کاروانسرا واقع شده است و تنوع قالیچه هایش مطمئنا شما را هم شگفت زده می کند.   توصیه ما به شما این است که قبل از قطعی کردن خرید قالیچه تان، اول گشتی در کل بازار بلوار آتاتورک بزنید و برای خرید قالیچه عجله نکنید.

 

 

چند نکته مهم در مورد خرید در کوش آداسی

 

یادتان باشد که همیشه در مورد خرید در کوش آداسی یک نکته وجود داشته است که فقط کسانی که از آن مطلع بوده اند، توانسته اند خرید خوبی را در کوش آداسی تجربه کنند. تخفیف گرفتن جزء جدا نشدنی خرید در کوش آداسی است. البته امکان گرفتن تخفیف بیشتر در بازارهای محلی کوش آداسی ممکن است و ممکن است در مراکز خرید کوش آداسی چندان جواب ندهد. اما به هر حال بهتر است که قبل از انجام خرید در کوش آداسی تمام تلاشتان را برای گرفتن تخفیف به کار ببرید. چراکه از آنجایی که مسافران اروپایی به کرات با کشتی کروز به کوش آداسی سفر می کنند، معمولا قیمت اجناس فروشگاه های کوش آداسی، علی الخصوص در نزدیکی بندر کوش آداسی بالاتر از حد معمول هستند. اما شما می توانید با کمی تلاش همان کالایی که مد نظرتان هست را حتی تا 50 درصد ارزان تر هم تهیه کنید. به هر حال بهتر است که تا جای ممکن به قیمتی که در بازارهای کوش آداسی به شما اعلام می شود، راضی نشوید و از فروشنده های کوش آداسی تقاضای تخفیف کنید.

 

 

برای رزرو  تور لحظه آخری کوش آداسی  می توانید با همکاران ما در  آژانس مسافرتی زیما سفر  تماس بگیرید.

۱۶ مرداد ۱۳۹۸