۰۲۱۷۴۶۳۴
همه چیز در مورد رفتینگ در مارماریس (قایق سواری در آب های خروشان)

همه چیز در مورد رفتینگ در مارماریس (قایق سواری در آب های خروشان)

همه چیز در مورد رفتینگ در مارماریس (قایق سواری در آب های خروشان)

 

راهنمای رفتینگ در مارماریس (قایق سواری در آب های خروشان)

 

اگر خیلی اهل هیجان هستید و اتفاقا قصد سفر به مارماریس را دارید، برای تفریح شما یک ایده جذاب داریم. تفریحی که سراسر هیجان است و مطمئنا قلب شما هم به محض امتحان کردن آن مملوء از ذوق و نشاط خواهد شد و هر لحظه خوشحال تر و پر انرژی تر خواهید شد! این تفریحی که ما از آن حرف می زنیم رفتینگ نام دارد. رفتینگ به نوعی قایق سواری می گویند که در بستر آب های خروشان انجام می شود. قایق هایی که 6 تا 8 نفر در آن می نشینند و آن نفرات باید بنا بر شرایط موج های سنگین رودخانه به سمت جلو یا عقب پارو بزنند و هر لحظه با برخورد به یک موج، فریادی از سر خوشی و هیجان بکشند! رفتینگ در  تور ارزان مارماریس  یکی از جذاب ترین و هیجان انگیزترین تفریحاتی است که می توانید در تور ترکیه تجربه کنید. اما متاسفانه خیلی از توریستان آشنایی کاملی با این تفریح مفرح ندارند و خیلی از آن ها فرصت تجربه چنین تفریح به یادماندنی را از دست می دهند! با زیما سفر همراه باشید تا شما را بیشتر با رفتینگ در  تور مارماریس  یا همان قایق سواری در آب های خروشان در مارماریس آشنا کنیم.

 

 

 

درباره رفتینگ در مارماریس (قایق سواری در آب های خروشان مارماریس)

 

رفتینگ با همه تفریحات هیجان انگیزی که تا به حال در زندگیتان تجربه کرده اید، متفاوت است! از طرفی مکانی که قرار است در تور مارماریس ارزان در آن قایق سواری کنید، نیز با همه جاذبه های گردشگری مارماریس متفاوت است! کافی است که تصورش را بکنید که قرار است از جاده های پیچ در پیچ کوهستانی و از میان درختان سرسبز کاج عبور کنید و در راه یک عالمه زیبایی طبیعی را مشاهده کنید و همزمان به راهنمایی های لیدرتان گوش دهید و هر لحظه با نزدیک تر شدن به محل رفتینگ، هیجانتان بیشتر و بیشتر شود! تور رفتینگ در مارماریس در مجموع با احتساب مسیر 9 ساعت به طول می انجامد و می توانید مطمئن باشید که این 9 ساعت جذاب ترین 9 ساعت سفرتان به مارماریس خواهد بود! در روز تور قایق سواری در مارماریس باید صبح زود از خواب بیدار شوید و حدودا 7:30 صبح برای شرکت در تور رفتینگ در مارماریس آماده شوید. معمولا لیدرهای برگزاری این تور، صبح زود درب هتل دنبال شما می آیند و دوباره ساعت 6:30 بعد از ظهر شما را به مارماریس بر می گردانند.

 

 

 

محل برگزاری تور رفتینگ در مارماریس (قایق سواری در آب های خروشان مارماریس)

 

لیدر تور رفتینگ شما را به کناره های رودخانه دالامان در مارماریس می برد و حدودا یک ساعت و نیم باید در راه باشید. برای تجربه قایق سواری در مارماریس باید به مرکز قایق سواری در دهکده آکوپرو بروید. در این مرکز به شما ویدئویی نشان می دهند که با تماشای آن می توانید متوجه شوید که چه تفریح مهیجی در انتظارتان است و قرار است که چه تجربه های هیجان انگیزی را در تور رفتینگ در  تور لحظه آخری مارماریس  داشته باشید. بعد از تماشای ویدئوی رفتینگ، شما را به رودخانه می برند و بعد به گروه های 6 نفره تقسیم خواهید شد و هر گروه در یک قایق جای خواهند گرفت. البته هر قایق یک لیدر هم دارد که در طول مسیر به شما خواهد گفت که باید به کدام جهت پارو بزنید و شما را کاملا راهنمایی خواهد کرد و نیازی به نگرانی در این مورد وجود ندارد. در طول مسیر این رودخانه با مناظر بسیار سرسبز و بکری رو به رو خواهید شد که مطمئنا شما هم آرزو خواهید کرد که در همان جا زمان متوقف شود و بتوانید ساعت ها به طبیعت زیبای مارماریس خیره شوید! در نیمه دوم مسیر به قسمتی از رودخانه می رسید که موج های آن بسیار خروشان هستند و هر لحظه موج سنگینی به قایقتان برخورد خواهد کرد و از این جاست که هیجان اصلی تورتان شروع می شود. در پایان مسیر هم یک غذای خوشمزه و لذیذ در انتظارتان خواهد بود و مطمئنا خوردن این غذای خوش عطر و بو بعد از یک چالش جذاب و آبتنی در آب برایتان دلپذیر خواهد بود!

 

 

 

آژانس هواپیمایی زیما سفر  برای شما سفری سرشار از هیجان را به مقصد مارماریس آرزو می کند. امیدواریم که بتوانید در  آفر تور مارماریس  به بهترین شکل ممکن از امکانات تفریحی و جاذبه های گردشگری مارماریس استفاده کنید و با کوله باری از خاطرات به یادماندنی به خانه برگردید. رفتینگ در مارماریس تنها یکی از چندین تفریح هیجان انگیزی است که می توانید در تور مارماریس تجربه کنید و مطمئنا روزهای بسیار جالبی را در مارماریس تجربه خواهید کرد. به هر حال اگر شما هم به دنبال یک سفر مفرح به یک شهر ساحلی زیبا هستید، می توانید برای رزرو  تور مارماریس تابستان 98  با همکاران ما در آژانس مسافرتی زیما سفر تماس بگیرید تا با کمترین هزینه ممکن راهی مارماریس شوید!

۲۲ مرداد ۱۳۹۸