۰۲۱۷۴۶۳۴
ایده هایی برای تفریح در تور پاتایا به همراه خانواده و بچه ها

ایده هایی برای تفریح در تور پاتایا به همراه خانواده و بچه ها

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

احتمالا شما هم تا به حال فکر می کرده اید که پاتایا مقصدی جالب برای سفرهای خانوادگی نیست! اما واقعیت این است که امکانات تفریحی و جاذبه های گردشگری متعددی در پاتایا وجود دارد که اتفاقا خیلی هم مناسب خانواده ها هستند و همه اعضای خانواده علی الخصوص کودکان می توانند از آن ها استفاده کنند. زیما سفر تحقیقی انجام داده و بنا بر آن لیستی از امکانات تفریحی خانوادگی پاتایا برایتان آماده کرده ایم تا اگر شما هم قصد سفر به پاتایا را همراه با خانواده تان دارید، ایده هایی برای تفریح خانوادگی در تور پاتایا  داشته باشید.

 

از پارک یخ جادویی سیام بازدید کنید

 

پارک یخی جادویی سیام در سال 2016 در پاتایا ساخته شده است و دمای محیط داخلی آن همیشه حتی در چله تابستان 10- درجه سانتیگراد است. شما می توانید با بازدید از این پارک زیبا کمی از گرمای هوا فاصله بگیرید و درست وسط تابستان در میان مجسمه های یخی که هر کدامشان نشانه ای از فرهنگ تایلندی یا جاذبه های گردشگری تایلند هستند، قدم بزنید. حتی میتوانید یک نوشیدنی یخی هم در کافه این پارک یخی میل کنید تا حسابی خنک شوید و انرژی بگیرید.

 

 

در پیتزا پلازا پاتایا برای خودتان یک پیتزا درست کنید

 

در پیتزا پلازا می توانید به همراه خانواده و کودکانتان برای خودتان پیتزا درست کنید. کافی است که از اجاق های بامزه روی میزتان استفاده کنید تا بتوانید یک مینی پیتزای خوشمزه برای خودتان تهیه کنید. اول از همه باید مواد پیتزایتان را بچینید و بعد آن را در اجاق های روی میز قرار دهید. خوبی پیتزا پلازا پاتایا این است که شما مجبور نیستید که مدت زمان زیادی را معطل پیتزایتان باشید و می توانید خودتان در 3 دقیقه آن را بپزید و آن را داغ داغ میل کنید.

 

 

در پارک آبی کارتون نتورک آمازون پاتایا همراه با شخصیت های کارتونی مورد علاقه تان آب بازی کنید

 

تایلند مفتخر است که اولین و تنها پارک کارتونی دنیا را در خودش جای داده است. این پارک آبی بزرگ همان جایی است که شما می توانید همراه با کودکانتان اوقاتی سرشار از خنده و هیجان را سپری کنید. در این پارک آبی می توانید هر شخصیت کارتونی که مد نظرتان هست را ببینید و همزمان سوار جذاب ترین سرسره آبی های جهان شوید. یعنی شما در تور تایلند به مقصد پاتایا اصلا نگران تفریحات فرزندانتان نباشید چرا که به آنها بیشتر از شما خوش خواهد گذشت.

 

 

خلاقیت کودکانتان را در موزه هنری بطری های شیشه ای پاتایا بالا ببرید

 

مطمئن باشید که کودکانتان عاشق خلاقیت موجود در موزه هنری بطری های شیشه ای پاتایا می شوند! موزه ای که همه چیز در آن در داخل بطری های شیشه ای ساخته شده است! مطمئن باشید که اولین سوالی که در این موزه از زبان کودکانتان می شنوید این است که چه کسی این ساختمان یا هر چیز دیگری را داخل بطری شیشه ای گذاشته است؟ در موزه هنری بطری های شیشه ای پاتایا بیش از 300 مجسمه مینیاتوری از جاذبه های گردشگری کشورهای مختلف را درون بطری های شیشه ای ساخته اند و خلاقیت در جای جای آن موج می زند! جالب است که بدانید بازدید از موزه هنری بطری های شیشه ای پاتایا نه تنها تفریح جالبی است، بلکه بار آموزشی نیز برای خودتان و کودکانتان نیز به همراه دارد و به همین دلیل بازدید از آن از بهترین تفریحات خانوادگی در  تور پاتایا  به حساب می آید.

 

 

از مزرعه گوسفند پاتایا دیدن کنید

 

اگر قرار است که همراه با کودکانتان به پاتایا سفر کنید، بهتر است که حتما سری به مزرعه گوسفند پاتایا بزنید. این مزرعه که در سال 2013 میلادی ساخته شده است، بهترین جای ممکن برای دیدن گوسفندهای بامزه است. در مزرعه گوسفند پاتایا یک عالمه گوسفند کوچک و بزرگ نگهداری می شود و طراحی فضایش هم بسیار جالب توجه است. البته به جز گوسفندان موجودات دیگری نیز نظیر اسب، خوکچه و پرندگان زیبا نیز در آن زندگی می کنند. شما می توانید در مزرعه گوسفند پاتایا یک بطری شیر با پرداخت مبلغ 20 بات خریداری کنید و به همراه کودکانتان به بچه گوسفندهای کوچک و بامزه شیر دهید. مطمئن باشید که کودکانتان عاشق بازی با گوسفندهای بامزه و پشمالوی این مزرعه می شوند!

 

در تور کشتی دزدان دریایی پاتایا شرکت کنید

 

کودکان علی الخصوص پسر بچه ها عاشق دزدان دریایی و ماجراهای این چنینی هستند. اگر شما هم چنین فرزندی دارید، حتما باید همراه با او در تور کشتی دزدان دریایی پاتایا شرکت کنید تا بتوانید برای ساعتی هم که شده، در دنیای واقعی با دزدان دریایی شمشیر بازی کند! به شما قول می دهیم که لبخند رضایت را در این تور بر روی صورت کودکانتان ببینید و یک عالمه عکس های یادگاری از او تهیه کنید تا وقتی که بزرگ شد، باز هم با دیدن عکس هایش لبخند مهمان صورتش شود! در حقیقت تور کشتی دزدان دریایی پاتایا همراه با یک کشتی کروز انجام می شود که در آن می توانید صبحانه و ناهارتان را به صورت سلف سرویس میل کنید و از جزیره میمون پاتایا نیز دیدن کنید.

 

 

اجازه دهید که انرژی کودکانتان در هاربرلند پاتایا تخلیه شود

 

 هاربرلند پاتایا یک پارک جذاب در پاتایا است و آنقدری هیجان انگیز است که باعث می شود شما هم آرزو کنید که ای کاش می توانستید باز هم کودک شوید! این پارک سرپوشیده جذاب در داخل مرکز خرید هاربر واقع شده است و بعضی ها معتقدند که هاربرلند پاتایا بزرگترین زمین بازی سرپوشیده آسیا است. اما حتی اگر این ادعا درست نباشد، می توانید مطمئن باشید که این پارک زیبا بزرگترین زمین بازی سرپوشیده پاتایا هست و شما بهتر از آن را نمی توانید در پاتایا و خیلی دیگر از شهرها و کشورهای دنیا پیدا کنید. در پارک هاربرلند پاتایا کودکانتان می توانند سرگرم بازی هایی مثل صخره نوردی و سرسره بازی شوند. همچنین می توانید سوار دوچرخه های کوچک شوند و از طناب ها بالا بروند و حسابی انرژیشان را تخلیه کنند! به هر حال اگر شما هم فکر می کنید که کودک شما انرژی بسیار زیادی دارد، حتما باید او را در  تور ارزان پاتایا  به هاربرلند پاتایا ببرید!

 

 

۲۲ مرداد ۱۳۹۸

نظرات کاربران