۰۲۱۷۴۶۳۴
هر کدام از سواحل بدروم چه مزیت ها و چه معایبی دارند؟

هر کدام از سواحل بدروم چه مزیت ها و چه معایبی دارند؟

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

همان طور که می دانید بدروم یکی از بهترین شهرهای ساحلی ترکیه است و به همین خاطر اکثر کسانی که با  تور بدروم  به ترکیه سفر می کنند، به خاطر وجود همین سواحل جذاب است که بدروم را برای سفرشان انتخاب می کنند. اما مشکل اینجاست که خیلی از افرادی که به بدروم می رسند، نمی توانند در مدت زمان اقامتشان در بدروم، ساحل مورد علاقه خود را انتخاب کنند و نمی توانند به توقع هایشان و تصویر جذابی که از سواحل بدروم در ذهنشان شکل گرفته، پاسخ درستی بدهند. این افراد کسانی بوده اند که قبل از سفر به بدروم، فقط تصاویر زیبای سواحل بدروم را دیده اند، اما از ویژگی های هر کدام از سواحل بدروم اطلاع ندارند و نمی دانند که کدام ساحل بدروم برای آن ها مناسب تر است. اما نگران نباشید! ما در ادامه بهترین سواحل بدروم را با ذکر محاسن و معایبشان به شما معرفی می کنیم تا بتوانید مدت زمان اقامتتان در  آفر تور بدروم  را در سواحل منتخب خودتان سپری کنید و زمان اقامتتان در بدروم را به خاطر گشتن برای پیدا کردن ساحل مورد نظرتان در بدروم هدر ندهید. مطمئن باشید که یکی از سواحل زیر نظر شما را به خودش جلب خواهد کرد! با ما همراه باشید!

 

سواحل بدروم ، زیما سفر

 

سواحل عمومی بدروم

 

محاسن سواحل عمومی بدروم:

 

مشخص ترین دلیل انتخاب سواحل عمومی بدروم برای تفریح و استراحت این است که این سواحل رایگان هستند! پس اگر بودجه تان برای سفر به بدروم محدود است و انتظار تجربه یک سفر ارزان به بدروم را دارید، بهتر است که یکی از سواحل زیر را به عنوان سواحل عمومی بدروم برای تفریح و استراحت خود انتخاب کنید. بیشتر سواحل عمومی بدروم تخت های آفتابگیری، چترهای سایه بان، سرویس های بهداشتی، دوش و اتاق های تعویض لباس رایگان دارند.

 

سواحل عمومی بدروم ، زیما سفر

 

معایب سواحل عمومی بدروم:

 

همان طور که حدسش را زده اید، فضای سواحل عمومی بدروم محدود است و به همین دلیل ممکن است که حریم شخصی آنچنان قوی نتوانید در سواحل عمومی بدروم داشته باشید. ممکن است که توریستان دیگر که در ساحل شما حضور دارند، آنچنان مرز شما را مورد نظرشان قرار ندهند و درست کنار شما با فاصله کم مشغول آفتاب گرفتن شوند! به همین دلیل توصیه ما برای تفریح در سواحل عمومی بدروم این است که صبح زود به آن ها مراجعه کنید تا بتوانید یک جای خوب و دنج برای خودتان و خانواده تان پیدا کنید.

 

معایب سواحل عمومی بدروم ، زیما سفر

 

بهترین سواحل عمومی بدروم:

 

 ساحل عمومی در گوندوگان هم از نظر اندازه و هم از نظر حال و هوا بهترین ساحل عمومی بدروم به حساب می آید. در این ساحل شنی رستوران ها و کافه هایی ساخته شده است و امکان استفاده از ورزش ها و تفریحات آبی نیز برای توریستان مهیا شده است. دسترسی به ساحل عمومی گوندوگان بدروم با استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی و همین طور ماشین راحت است و پارکنیگ نیز در نزدیکی آن وجود دارد.

ساحل عمومی در اورتاکنت نیز یک ساحل شنی است که خیلی برای شنا مناسب نیست، اما موج های سنگینش و نسیم هایش برای اینکه یک روز گرم تابستانی را به بهترین شکل ممکن سپری کنید و خیلی گرمای هوا اذیتتان نکند، عالی هستند.

ساحل عمومی در تورگوتریس نیز تنها ساحل این لیست است که رمپی برای ویلچیرها دارد و به همین دلیل برای استفاده آن دسته از توریستانی که ویلچیر دارند، بسیار مناسب است.

ساحل عمومی در کوم باغچه نیز جایی است که خاطرات کودکی خیلی از اهالی بدروم در آن شکل گرفته است. اگر وجود سنگریزه های این ساحل برایتان مشکلی نیست و به دنبال حریم شخصی خیلی زیاد نیستید، این ساحل هم گزینه ای در بدروم است و می توانید به آن برای تفریح و استراحت فکر کنید.

ساحل عمومی در گوموشلوک نیز از بهترین سواحل عمومی بدروم به حساب می آید. با اینکه بیشتر قسمت های ساحل گوموشلوک رونق پیدا کرده اند و در آن یک عالمه تفرجگاه های ساحلی لوکس ساخته شده است و به عبارتی اختصاصی شده اند، باز هم بخشی از خط ساحلی این منطقه باقی مانده است که شما می توانید به رایگان و بدون پرداخت هزینه از آن استفاده کنید. این ساحل مانند سواحل اطرافش فضایی سرشار از آرامش دارد و از طرفی به اماکن تفریحی فاصله نزدیکی دارد.

ساحل عمومی کودور هم یکی دیگر از بهترین سواحل عمومی بدروم است که به عنوان زیباترین ساحل عمومی بدروم شناخته می شود. اما مشکل اینجاست که دسترسی به آن چندان راحت نیست. اما اگر یک وقت در بدروم ماشین اجاره کردید، حتما سری به آن بزنید. حتی می توانید در پارک کنار آن پیک نیک هم بکنید و اوقات خوبی را با خانواده خود در این ساحل زیبا سپری کنید.

 

بهترین سواحل عمومی بدروم ، زیما سفر

 

سواحل خصوصی بدروم

 

محاسن سواحل خصوصی بدروم:

 

منظور از سواحل خصوصی بدروم کلاب های ساحلی هستند که امکانات تفریحی و رفاهی خوبی دارند و سرویس های خوبی در آن ها به توریستان ارائه می شود.

محاسن سواحل خصوصی بدروم ، زیما سفر

 

معایبت سواحل خصوصی بدروم:

 

سواحل خصوصی بدروم شامل هزینه ورودی هستند که شامل هزینه اجاره تخت های آفتابگیری می شوند. اما معمولا برای هر خدمات دیگری که در این سواحل بخواهید، باید هزینه مجزا پرداخت کنید. آوردن غذا به این سواحل خصوصی بدروم ممکن نیست. پس حتما قبل از رفتن به سواحل خصوصی بدروم این تحقیق را در موردش انجام دهید که چه نوع غذا و نوشیدنی در آن سرو می شود و چه نوع و سبک موسیقی در آن اجرا می شود.

 معایبت سواحل خصوصی بدروم ، زیما سفر

بهترین سواحل خصوصی بدروم:

 

ساحل Xuma Village با داشتن یک رستوران، یک کافه، یک مرکز اسپا و یک استودیوی ضبط از بهترین سواحل خصوصی بدروم به حساب می آید و مطمئنا توریستان می توانند به راحتی یک روز کامل را در آن سپری کنند و خسته هم نشوند.

ساحل دالگا در منطقه اورتاکنت از محبوب ترین سواحل خصوصی بدروم برای اهالی بدروم است. چراکه رویدادهای متعددی در آن برگزار می شود که از جمله آن ها می توان به رویداد خرید مخصوص طراحان محلی، کلاس های صبحگاهی یوگا و مهمانی های آخر روز در کافه آن اشاره کرد.

ساحل خصوصی که در دهکده تفریحی آسپات واقع شده است، میزبان نمایشگاه های هنری و مصنوعات تاریخی می شود و شما با بازدید از آن می توانید این آثار هنری را نیز ببینید.از طرفی شرایط این ساحل برای شنا و ریلکس کردن عالی است.

ساحل ایکس در گولتورکبوکو در بدروم جایی است که می توانید در کلبه های ساحلی روزتان را سپری کنید و با چشم انداز آب های کریستالی ریلکس کنید و روزی سرشار از آرامش را در بدروم تجربه کنید.

 

بهترین سواحل خصوصی بدروم ، زیما سفر

 

سواحل هتل های بدروم

 

محاسن سواحل هتل های بدروم:

 

معمولا این سواحل به خاطر اینکه جزئی از یک مجموعه بزرگتر هستند، امکانات خوبی دارند. مهمانان با انتخاب سواحل  هتل های بدروم  می توانند از دیگر امکانات و سرویس های هتل مثل فضای پارکینگ، کافه های ساحلی و رستوران های آن استفاده کنند.

 محاسن سواحل هتل های بدروم ، زیما سفر

معایب سواحل هتل های بدروم:

 

اولویت در سواحل هتل های بدروم به مهمانان هتل تعلق می گیرد و ممکن است که شما نتوانید اجازه ورود به آن ها را کسب کنید، حتی اگر تلاش کنید که جای خود را از قبل رزرو کنید.

 

معایب سواحل هتل های بدروم ، زیما سفر

 

بهترین سواحل اختصاصی هتل های بدروم:

 

ساحل سایلنت در هتل کمپینسکی بارباروس بی بدروم از بهترین سواحل بین سواحل هتل های بدروم به حساب می آید. در این ساحل هیچ کودکی، هیچ تلفن همراهی و هیچ سر و صدای بلندی وجود ندراد و شما می توانید یک روز لاکچری و سرشار از آرامش را در آن تجربه کنید. از آنجایی که اولویت استفاده از این ساحل با مهمانانش است، بهتر است که قبل از مراجعه به آن با پذیرش هتل تماس بگیرید و جزئیات را از خدمه هتل بپرسید.

ساحل هتل ماچاکیزی بدروم نیز ساحل بسیار خوبی است که شما می توانید همراه با جوانان بعد از ظهر خوبی را در آن سپری کنید.

ساحل اختصاصی هتل شماره 81 (No:81 Hotel) در بدروم نیز یکی دیگر از سواحل جذاب بدروم است که تا 4 صبح باز است و با امکاناتی مثل رستوران ساحلی و کافه جذابی که در آن وجود دارد، یکی از بهترین سواحل بدروم برای گذراندن یک شب مفرح به حساب می آید.

ساحل هتل فلام بدروم در منطقه گولتورکبوکو نیز یکی دیگر از بهترین سواحل بدروم به حساب می آید و به خاطر چشم انداز، غذا، موسیقی و امکانات تفریحی که در آن در نظر گرفته شده است، همیشه محبوب توریستان بوده است. لازم به ذکر است که هتل فلام یک بوتیک هتل 3 ستاره است و حال و هوای جذابی دارد. البته توصیه ما به شما این است که قبل از مراجعه به آن با پذیرش هتل تماس بگیرید. چراکه بعضی اوقات برای برگزاری رویدادها بسته می شود.

ساحل هتل بدروم ادیشن نیز از بهترین سواحل اختصاصی هتل های بدروم به حساب می آید که هم چشم انداز خوبی دارد و هم امکانات جذابی نظیر کلبه های ساحلی و همین طور یک استخر زیبای بی انتها دارد. اگر به دنبال یک ساحل لوکس با حال و هوای خاص و متفاوت هستید، می توانید ساحل هتل بدروم ادیشن را برای تفریح و استراحت خود انتخاب کنید.

 

بهترین سواحل اختصاصی هتل های بدروم ، زیما سفر

 

برای رزرو  تور ارزان بدروم  می توانید با همکاران ما در  آژانس مسافرتی زیما سفر  تماس بگیرید.

۲۳ مرداد ۱۳۹۸

نظرات کاربران