۰۲۱۷۴۶۳۴
جذاب ترین اماکن تفریحی مالزی برای سفر تابستانی با تور مالزی

جذاب ترین اماکن تفریحی مالزی برای سفر تابستانی با تور مالزی

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

وقتی در فصل تابستان مدرسه ها تعطیل می شوند، بهترین فرصت برای سفر و تفریحاتی که کودکان مدت ها منتظرشان بودند مهیا می شود. از طرفی شما به عنوان والدینشان می توانید چند روزی را در این فصل به استراحت خود اختصاص دهید تا برای ماه های مانده سال انرژی لازم را داشته باشید. حالا اگر شرایطش برایتان فراهم شده و می خواهید به عنوان تعطیلات تابستانی به مالزی سفر کنید، بهتر است که چند ایده برای تفریح در تور مالزی داشته باشید. تفریحاتی که هم شما و هم کودکانتان را شگفت زده می کنند و همان انرژی که انتظارش را داشتید را به زندگیتان روانه می کنند!

 

موزه تعاملی پنانگ

 

در این موزه عجیب در پنانگ می توانید در شرایط کاملا متفاوت با تاریخ پنانگ آشنایی پیدا کنید! در موزه تعاملی پنانگ از هنر تصاویر سه بعدی استفاده شده است که همگیشان توسط هنرمندان محلی کشیده شده اند و شما با تماشای آن ها احساس می کنید که در حال قدم زدن در تاریخ پر فراز و نشیب پنانگ هستید. می توانید ببینید که بندر پنانگ در گذشته به چه شکل بوده است و اطلاعات جالبی در مورد تاریخ پنانگ کسب کنید و همزمان چند عکس جذاب با خطای دید ایجاد شده بر روی دیوارهای موزه تعاملی پنانگ بگیرید. می توانید مطمئن باشید که هم شما و هم کودکانتان از زمانی که در این موزه سپری می کنید، خشنود خواهید بود. یادتان باشد که حتما دوربینتان را برای بازدید از موزه تعاملی پنانگ همراه خود داشته باشید که مطمئنا به کارتان خواهد آمد!

 

 

موزه عمارت تاریک

 

عمارت تاریک در مرکز جورج تاون در پنانگ واقع شده است و یکی از جذاب ترین و متفاوت ترین موزه های پنانگ و حتی مالزی به حساب می آید. در موزه عمارت تاریک پنانگ هم از تکنیک های سه بعدی استفاده شده است تا نقاشی های دو بعدی به تصاویر سه بعدی تبدیل شود و در عین حال از ایفکت های درخشنده در تاریکی نیز استفاده شده است و به زیباترین شکل ممکن در آن علم و تکنولوژی با هنر درآمیخته شده است. جالب است که بدانید نورپردازی این موزه به شکلی انجام شده است که شما می توانید با استفاده از آن ها موزه را در دو نور روز و شب به صورت همزمان تماشا کنید. با همه این ها آژانس هواپیمایی زیما به شما این اطمینان را میدهد که شما هم مثل هر توریست دیگری با بازدید از این موزه شگفت زده خواهید شد!

 

 

پارک اسکای ترکس لنکاوی

 

اگر شما هم عاشق هیجان هستید و همیشه دوست داشتید بتوانید مثل تارزان از یک درخت به درخت دیگر بپرید، کافی است که به پارک اسکای ترکس لنکاوی بروید تا به آرزویتان برسید! در پارک اسکای ترکس لنکاوی می توانید پرواز کنید، تاب بخورید، سر بخورید و از ارتفاعات آویزان شوید و در یک کلام هیجان را در وسط یک جنگل بارانی زیبا تجربه کنید.

 

 

فارم این سیتی (مزرعه در شهر)

 

فارم این سیتی باغ وحشی است که در شهر سری کمبانگان در ایالت سلانگور مالزی واقع شده است و در آن بیش از 100 گونه از حیوانات نگهداری می شود که همه شان می توانند آزادانه در فضاهای بسته ای تردد کنند که شباهت بسیاری به زیستگاه طبیعیشان دارد. در این باغ وحش اطلاعاتی در مورد مزرعه و زندگی حیوانات و همین طور حفاظت از حیوانات به بازدیدکنندگان ارائه می شود و بازدید از آن برای کودکانتان بار آموزشی نیز خواهد داشت. کودکانتان می توانند در فارم این سیتی با جوجه تیغی ها بازی کنند، با طوطی ها حرف بزنند و آزادانه در محیط آن گشت و گذار کنند. با همه این ها مطمئن باشید که کودکانتان عاشق این مزرعه حیوانات می شوند.

 

 

مجیک ورلد پنانگ

 

مجیک ورلد یک خانه جادویی در پنانگ مالزی است که در آن از خطای دید استفاده شده است و فرصت های جذابی برای عکاسی در آن فراهم شده است. در مجیک ورلد پنانگ می توانید عکس هایی بگیرید که مطمئنا دوستانتان با دیدن آن ها سردرگم می شوند و مدام از شما می پرسند که چگونه توانستید چنین عکس هایی بگیرید. در این موزه جذاب می توانید عکس های یادگاری بامزه بگیرید و بعد هم خودتان را به خوردن یک هات چاکلت گرم در نمایشگاه سرد طبقه بالای موزه دعوت کنید! با همه این ها می توانید مطمئن باشید که تفریحاتی فراموش نشدنی در مجیک ورلد پنانگ منتظر شما و خانواده تان هستند!

 

 

آکواریوم کی ال سی سی در کوالالامپور

 

اگر همیشه دنیای زیر آب ها برایتان جذاب بوده، حتما از بازدید از آکواریوم کی ال سی سی کوالالامپور خوشتان خواهد آمد. این آکواریوم بیش از 5،000 گونه از موجودات دریایی و خشکی را در خود جای داده است. در آکواریوم کی ال سی سی کوالالامپور می توانید در حالی از تونل های شفاف عبور کنید که موجودات دریایی عظیم الجسه در حال شنا در بالای سرتان باشند! حتی می توانید برای هیجان بیشتر وارد قفس های زیر آب های آکواریوم شوید و غواصی در کنار کوسه ها را تجربه کنید! 

 

 

پارک انگری بردز

 

اگر شما هم یک زمانی عاشق بازی انگری بردز بوده اید، می توانید این بار بازی آن را به صورت واقعی تجربه کنید! در واقع همه بازی ها و امکانات تفریحی این پارک در شهر جوهور بهرو در مالزی با تم انگری بردز طراحی شده اند. این پارک سرپوشیده جذاب پر از بازی ها و امکانات تفریحی هیجان انگیزی است که برای همه اعضای خانواده مناسب هستند. به هر حال اگر خودتان یا کودکانتان از بازی انگری بردز خوشتان می آید، حتما باید برای یک بار هم که شده در پارک انگری بردز جوهور بهرو بازی کنید!

 

 

پارک آبی وت ورلد

 

پارک آبی وت ورلد مالزی که در شهر شاه عالم واقع شده است، یکی از جذاب ترین اماکن تفریحی مالزی به حساب می آید و تفریح در آن در یک روز گرم تابستانی عجیب می چسبد! پس اگر اهل بازی در پارک های آبی هستید، حتما به پارک آبی وت ورلد در شاه عالم مالزی بروید و یک روز را با هیجان هر چه بیشتر سپری کنید.

 

 

پارک بوکیت مراه لیک تاون

 

در این شهربازی امکانات لازم برای کسب دو تجربه مختلف به صورت همزمان تعبیه شده است تا دو برابر خوش بگذرانید! در این پارک می توانید در فضای سرسبز یک جنگل بارانی قدم بزنید و بیش از 30 گونه پرندگان، خزندگان و پستانداران را از نزدیک ببینید و در پارک آبی آن جذاب ترین تفریحات آبی را تجربه کنید. نمونه سرسره های این پارک آبی را در هیچ پارک آبی دیگری در مالزی نمی توانید پیدا کنید. از طرفی یک استخر موج با ساحل شنی در این پارک آبی ساخته شده است که اولین نمونه آن در مالزی به حساب می آید. با همه این ها مطمئنا شما هم از بازی در پارک بوکیت مراه لیک تاون در پراک مالزی لذت خواهید برد!

 

 

استودیوی پنج بعدی

 

در این استودیوی هنری پنج بعدی می توانید عکس های خنده دار بگیرید! کف، دیوارها و سقف استودیوی پنج بعدی مالزی در شهر ملاکا به گونه ای نقاشی شده است که ذهن آدمی با دیدن تصاویر آن گول می خورد! کافی است که یک دوربین به همراه خود داشته باشید و خلاقیت خود را به کار بگیرید تا بتوانید جذاب ترین و بامزه ترین عکس های یادگاری سفرتان به مالزی را تهیه کنید. البته در شهر کولای در ایالت جوهور مالزی نیز یکی دیگر از این موزه ها طراحی و ساخته شده است که در آن موزه هم می توانید چنین عکس های یادگاری جذابی را تهیه کنید.

 

 

۰۶ شهریور ۱۳۹۸

نظرات کاربران