۰۲۱۷۴۶۳۴
اگر عاشق قهوه هستید، در نمایشگاه قهوه مالزی شرکت کنید!

اگر عاشق قهوه هستید، در نمایشگاه قهوه مالزی شرکت کنید!

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

مالزی کشوری است که تنوع فرهنگی و مذهبی در آن به وضوح دیده میشود. مالزی جایی است که مردم هایی از قومیت ها و نژادهای مختلف دور هم جمع شدند و با صلح و آرامش کنار یکدیگر زندگی می کنند. همین باعث شده که مالزی به یک کشور چند فرهنگی تبدیل شود و به نوعی به یک بهشت منحصر به فرد با انواع سنت ها، آداب و رسوم و همین طور غذاها و خورد و خوراک های گوناگون بدل گردد. اصلا به همین خاطر است که در مالزی این همه فستیوال های رنگارنگ و متنوع برگزار می شود و مردمانش عاشق جشن گرفتن و برگزاری رویدادهای خاص هستند. در این میان هر ساله یک نمایشگاه جذاب در مالزی برگزار می شود که باب میل کسانی است که عاشق طعم و عطر قهوه هستند و روزشان بدون قهوه شب نمی شود! نمایشگاه قهوه مالزی یکی از جذاب ترین رویدادهای تور مالزی است که این روزها توجه توریستان زیادی را جلب کرده است.

 

 

 

درباره نمایشگاه قهوه مالزی

 

نمایشگاه قهوه مالزی 2020 به عنوان ششمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات و تکنولوژی قهوه جهان یکی از جالب ترین نمایشگاه های آسیایی برای آشنایی با صنعت قهوه به شمار می آید. در نمایشگاه قهوه مالزی تولیدکنندگان، تاجران، صنعتگران تجهیزات قهوه و برندهای مشهور متعددی در حوزه قهوه، چه از سراسر آسیا و چه از سراسر دنیا دور هم جمع می شوند تا یکی از جذاب ترین نمایشگاه های مالزی برگزار شود. نمایشگاه قهوه مالزی در محلی به نامMITEC  (مرکز بین المللی نمایشگاه و تجاری مالزی) در نزدیکی کوالالامپور و در محلی به وسعت 5،000 متر مربع برگزار می شود و 10،000 صنعتگر در حوزه قهوه و 5،000 بازدیدکننده عمومی در آن شرکت می کنند. در نمایشگاه قهوه مالزی می توانید از صفر تا صد با قهوه و هر آنچه به آن مربوط می شود، آشنا شوید و اطلاعات خود را در زمینه قهوه و احداث کافه کامل کنید. در این میان فرصت های زیادی برای شرکت کنندگان و همین طور برگزارکنندگان نمایشگاه قهوه مالزی ایجاد می شود که همین فرصت ها محبوبیت نمایشگاه قهوه مالزی را بیشتر می کند. در نمایشگاه قهوه مالزی می توانید اطلاعات جالبی در مورد قهوه و تجهیزات قهوه کسب کنید و اگر علاقه به قهوه داشته باشید، حتما این نمایشگاه برایتان جالب خواهد بود. اگر هم در حوزه قهوه، فروش آن و یا سرو آن فعالیت دارید، می توانید اطلاعات خود را به روز کنید و مشتریان آسیایی زیادی پیدا کنید. در این نمایشگاه می توانید فرصت هایی برای همکاری های آینده خود در سطح بین المللی ایجاد کنید و ارتباطات موثری با همکاران بین المللیتان پیدا کنید. همچنین می توانید از جدیدترین و به روزترین اخبار مربوط به قهوه و کافه داری مطلع شوید و همین طور تولیدات و خدمات خود را به جامعه همکاران خودتان نشان دهید.

 

 

 

زمان برگزاری نمایشگاه قهوه مالزی

 

نمایشگاه قهوه مالزی هر ساله در مالزی برگزار می شود و هر بار زمان برگزاری آن متفاوت است. اما نمایشگاه قهوه مالزی 2020 قرار است که در تاریخ های بین 9 تا 11 ژانویه 2020 مصادف با 19 تا 21 دی 1398 برگزار شود. در تاریخ های 19 و 20 دی این نمایشگاه از ساعت 10 صبح تا 6 بعد از ظهر باز است و در این دو روز فقط امکان شرکت تاجران حوزه قهوه ممکن است. اما در تاریخ 21 دی این نمایشگاه به روی عموم باز است و از ساعت 10 صبح تا 5 بعد از ظهر دایر است.

 

 

هزینه شرکت در نمایشگاه قهوه مالزی

 

شرکت در نمایشگاه قهوه مالزی رایگان است و شما باید برای شرکت در آن پیش ثبتنامتان را به صورت آنلاین انجام دهید و یا اینکه به صورت حضوری در محل ثبت نام کنید و بعد بدون پرداخت هزینه وارد مجموعه نمایشگاهی شوید.

 

 

نحوه دسترسی به محل برگزاری نمایشگاه قهوه مالزی

 

MITEC در فاصله 7.5 کیلومتری مرکز شهر کوالالامپور واقع شده است و با منطقه کی ال سنترال حدودا 15 دقیقه فاصله دارد. در واقع نمایشگاه قهوه مالزی جایی در میان کوالالامپور و پتالینگ جایا برگزار می شود و شما با ماشین به راحتی با استفاده از بزرگراه های اصلی می توانید به محل برگزاری نمایشگاه قهوه مالزی دسترسی پیدا کنید. از طرفی تاکسی ها نیز از هر نقطه از کوالالامپور و همین طور فرودگاه بین المللی کوالالامپور می توانند شما را به محل برگزاری نمایشگاه قهوه مالزی ببرند. اگر هم قصد استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی را برای دسترسی به محل برگزاری نمایشگاه قهوه مالزی دارید، می توانید سوار اتوبوس های شماره 852 یا 851 شوید و در ایستگاه اتوبوس KL 1022 Matrade South از اتوبوس پیاده شوید و از آنجا 4 دقیقه ای را تا محل برگزاری نمایشگاه قهوه مالزی پیاده روی کنید. همچنین می توانید با مترو (MRT) به ایستگاه سمانتان بروید و از آنجا سوار تاکسی شوید تا 10 دقیقه ای به محل برگزاری نمایشگاه قهوه مالزی برسید.

 

 

۲۷ شهریور ۱۳۹۸

نظرات کاربران

 • ونوس وحیدی

  28 شهریور 1398 - 17:25

  پاسخ

  سلام ، ممنون از اطلاع رسانی مفید شما 😊
  لطفا" نمایشگاههای دیگه مالزی و سنگاپور را اعلام کنید .
  مخصوصا" در ماه محرم ، صفر و رمضان ...
  سپاسگزارم