۰۲۱۷۴۶۳۴
معرفی تفریحات کیش مناسب اعضای مختلف خانواده

معرفی تفریحات کیش مناسب اعضای مختلف خانواده

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

معرفی تفریحات کیش مناسب اعضای مختلف خانواده

 

معرفی تفریحات کیش مناسب همه سنین

 

اگر شما هم دلتان می خواهد که چند روز مفرح و هیجان انگیز را سپری کنید و در رویای تجربه یک سفر ساحلی ایده آل هستید، اگر دلتان می خواهد که روزتان را با شنا در دریا شروع کنید و بعد از آن هم تا پایان شب انواع تفریحات هیجان انگیز را تجربه کنید و در یک جزیره زیبا گشت بزنید، بهتر است که راه دور نروید! چراکه در همین جزیره کیش خودمان یک سری امکانات تفریحی تعبیه شده است که در طراحی و ساخت آن ها از یک سری از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده شده است و مطمئنا شما هم از دیدن این همه پیشرفت و این همه امکانات تفریحی در کیش متعجب خواهید شد و با وجود آن ها می توانید یک اقامت به یادماندنی را در این جزیره زیبا در کشور خودمان تجربه کنید. با ما همراه باشید تا شما را با بهترین تفریحات کیش مناسب همه سنین آشنا کنیم. تفریحاتی که مطمئنا حال شما را هم خوب می کنند و با هر سن و سالی که داشته باشید، با آن ها سرگرم خواهید شد و باب میل سفرهای خانوادگی به کیش هستند.

 

تفریح در پارک آبی اوشن کیش

 

پارک آبی اوشن کیش به عنوان بهترین پارک آبی ایران از جذاب ترین اماکن تفریحی کیش به حساب می آید که مطمئنا شما هم با هر سن و سالی که داشته باشید، به محض اینکه پایتان را درون محوطه آن بگذارید، حالتان خوب می شود! تصورش را بکنید که در جزیره زیبایی مثل کیش با هوای صاف و تازه اش، می توانید وارد یک پارک آبی روباز شوید و همزمان هم از آفتاب دلچسب و هوای پاک جزیره کیش استفاده کنید و هم انواع تفریحات مهیج را تجربه کنید. کافی است که گشتی در محوطه این پارک بزرگ با مساحت 5.6 هکتاری بزنید و مطمئن باشید که تفریحات مورد علاقه تان را در آن پیدا خواهید کرد. چراکه سرسره های آبی پارک آبی اوشن کیش بسیار متنوع هستند و در طراحی و ساخت آن ها به همه سنین و به همه سلیقه ها توجه شده است. جالب تر از همه اینکه پارک آبی اوشن کیش اولین پارک آبی موضوعی ایران است و طراحی آن بر اساس یک داستان شنیدنی و جذاب انجام شده است و کشف این داستان از جالب ترین تفریحاتی است که می توانید در پارک آبی اوشن کیش داشته باشید.

 

 

تفریح در ویبیت پارک کیش

 

ویبیت پارک کیش یک پارک بادی است که در وسط دریا ساخته شده است و کودکان می توانند به روی آن ها بپرند و تا می توانند انرژی خودشان را تخلیه کنند! این پارک آبی شناور روی دریا از جذاب ترین و جدیدترین اماکن تفریحی کیش است که مثالش را در هیچ جای دیگر ایران نمی توانید پیدا کنید. البته باید به شما بگوییم که امکان استفاده از ویبیت پارک کیش برای کودکان بالای سه سال و همین طور آقایان ممکن است و دختر بچه ها فقط تا سن 11 سال می توانند از آن استفاده کنند.

 

 

تفریح در بولینگ مریم کیش

 

اگر دلتان می خواهد که یک تفریح خانوادگی را تجربه کنید و همه اعضای خانواده در کنار هم تفریح کنید، بهتر است که به بولینگ مریم کیش بروید. مطمئنا رقابتی که در بولینگ مریم کیش با اعضای خانواده تان می کنید، یکی از دلچسب ترین رقابت های زندگیتان خواهد بود و می توانید ساعتی را با هیجانی وصف نشدنی در بولینگ مریم کیش سپری کنید. چراکه بولینگ یکی از تفریحاتی است که با اکثر سلیقه ها جور در می آید و مطمئنا همه اعضای خانواده شما هم از آن استقبال می کنند.

 

 

بازدید از پارک دلفین های کیش

 

پارک دلفین های کیش یکی از اماکن تفریحی کیش است که معمولا اعضای کوچکتر خانواده از آن خوششان می آید. در پارک دلفین های کیش پستانداران دریایی مثل دلفین ها و شیرهای دریایی نگهداری می شوند. این دلفین ها و شیرهای دریایی نمایش های بسیار جذابی اجرا می کنند که مطمئنا شما را هم روی صندلیتان میخکوب می کنند. علاوه بر این در مجموع پارک دلفین های کیش یک باغ سرسبز نیز وجود دارد که با قدم زدن در محیط زیبای آن می توانید انرژی مثبت زیادی کسب کنید. از طرفی یک پارک پرندگان نیز در پارک دلفین های کیش تعبیه شده است که اگر به پرندگان علاقه داشته باشید، عاشق آن خواهید شد!

 

 

تجربه انواع تفریحات آبی در کیش

 

در کیش امکانات تفریحی کاملی برای تجربه انواع ورزش های آبی برای مسافران مهیا شده است و از این نظر هیچ کم و کاستی ندارد. این امکانات تفریحی بسیار گسترده هستند و شما با هر سلیقه و هر سن و سالی می توانید مشغول یکی از آن ها شوید. در کیش می توانید غواصی کنید و ماهی های رنگارنگ و موجودات دریایی دیگر را در حال زندگی طبیعی در آب های شفاف و کریستالی جزیره کیش از نزدیک تماشا کنید. اگر هم از غواصی خوشتان نمی آید و دوست ندارید که برای تماشای این ماهی ها به زیر آب بروید، باز هم کیش برایتان راه حلی دارد! کافی است که سوار یکی از قایق های کف شیشه ای یا قایق های زیردریایی کیش بشوید و بدون اینکه حتی ذره ای خیس شوید، به کشف دنیای زیر آب های کیش بروید. این تفریحی است که معمولا پدر و مادرها از آن استقبال می کنند. اگر هم به دنبال هیجان بیشتری هستید، می توانید دیگر تفریحات آبی کیش مثل جت اسکی، اسکی روی آب و شاتل را تجربه کنید و یا خیلی ساده سوار یک کشتی تفریحی شوید و یک شب به یادماندنی را بر روی آب های نیلگون خلیج فارس سپری کنید.

 

 

تجربه بازی جدید بیگ بال

 

اگر هم قبلا همه تفریحات آبی را تجربه کرده اید و به دنبال یک تفریح جدید هستید، می توانید به ساحل مرجان  تور کیش  بروید و در آنجا تفریح متفاوت و هیجان انگیز بیگ بال را تجربه کنید. بیگ بال به معنای توپ های بزرگ شفافی است که باید داخل آن ها شوید و روی آب غلت بخورید. همان طور که حدسش را می زنید، این تفریح بسیار مفرح است و از آن تفریحاتی است که هم کودکان و هم بزرگترها عاشق آن می شوند!

 

 

برای رزرو  تور ارزان کیش  می توانید با همکاران ما در  آژانس مسافرتی زیما سفر  تماس بگیرید.

۲۸ شهریور ۱۳۹۸

نظرات کاربران