۰۲۱۷۴۶۳۴
چه زمانی برای سفر به کیش مناسب تر است؟

چه زمانی برای سفر به کیش مناسب تر است؟

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

چه زمانی برای سفر به کیش مناسب تر است؟

 

چه فصلی به کیش سفر کنیم؟

 

در اینکه جزیره کیش یکی از جذاب ترین مقاصد مسافرتی ایران است هیچ شکی نیست! در این نکته هم که مراکز خرید کیش برای خرید سالانه عالی هستند و در کیش اماکن تفریحی، جاذبه های گردشگری، سواحل زیبا و اماکن دیدنی جذاب متعددی وجود دارد هم که هیچ مسئله ای وجود ندارد! به خاطر همین معمولا مسافران در انتخاب  تور ارزان کیش  برای یک سفر داخلی هیچ شک و تردیدی ندارند و تا اینجای کار همه چیز مساعد است. اما سوال هایی که اکثر مسافران برای سفر به کیش با آن ها مواجه می شوند، چنین سوال هایی هستند. چه زمانی برای سفر به کیش مناسب تر است؟ چه فصلی به کیش سفر کنیم؟ چه فصلی ارزان ترین زمان برای خرید در کیش محسوب می شود؟ چه زمانی می توانیم از تفریحات آبی کیش استفاده کنیم؟ سفر به کیش در چه فصلی از سال بهتر است؟ در چه فصلی آب و هوای کیش بهتر است؟ در چه فصلی کیش خلوت تر است؟ به هر حال اگر شما هم با این سوالات مواجه شده اید و پاسخشان را نمی دانید، با زیما سفر همراه باشید تا به جواب تک تک سوالاتتان دست پیدا کنید.

 

 

یک نکته مهم در مورد انتخاب زمان سفر به کیش

 

بهتر است که اول از هر چیزی به شما بگوییم که پاسخ این سوال که چه فصلی برای سفر به کیش بهتر است، دقیقا به خود شما بر می گردد! در واقع این شما هستید که به علایق خود آشنایی دارید و هدف خود را از سفر به کیش می دانید. حقیقت این است که آنقدر  تور جزیره کیش  جاذبه های گوناگونی دارد که هر مسافری به یک دلیل و به خاطر بخشی از آن ها به کیش سفر می کند. بعضی از مسافران و توریستان برای استفاده از اماکن تفریحی کیش به این جزیره زیبا سفر می کنند، بعضی از افراد به خاطر خرید ارزان در کیش راهی جنوب کشورمان می شوند و بعضی دیگر برای گشت و گذار در جزیره کیش و کسب آرامش،  تور کیش  را انتخاب می کنند. پس اول از همه، بهتر است که با خودتان روراست باشید و از خودتان این سوال را بپرسید که کدام ویژگی جزیره کیش باعث جذب شما شده است و دقیقا می خواهید با چه هدفی به جزیره کیش سفر کنید؟ با این ذهنیت، می توانید این مطلب را بخوانید و به پاسخ سوال خودتان برسید که باید در چه فصلی از سال به جزیره کیش سفر کنید.

 

 

فصل بهار، بهترین زمان برای کسانی که به دنبال تعطیلات نوروزی ایده آل هستند!

 

جزیره کیش در اوایل فصل بهار آب و هوای مطلوبی دارد و از طرفی برنامه های نوروزی جالبی هم در جزیره کیش برگزار می شود و به همین خاطر خیلی از توریستان کیش را به عنوان مقصد مسافرتی نوروزیشان انتخاب می کنند. اما این را هم در نظر بگیرید که جزیره کیش در ایام نوروزی کمی شلوغ می شود که البته حال و هوای خاص خودش را دارد و اگر به دید مثبت به این شلوغی نگاه کنید، می بینید که این شلوغی باعث سرزنده شدن خیابان ها و سواحل کیش شده است و سفر به کیش در ایام نوروز برای شروع یک سال عالی، اصلا ایده بدی نیست. یک نکته مهم در مورد سفر به کیش در فصل بهار وجود دارد که بهتر است از آن مطلع باشید. سفر به کیش بعد از تمام شدن تعطیلات نوروزی ارزان می شود و اگر بتوانید سفرتان به کیش را به بعد از ایام نوروزی موکول کنید و از بابت مرخصی گرفتن مشکلی ندارید، می توانید هم ارزان تر به کیش سفر کنید و هم اینکه خرید ارزان تری در کیش داشته باشید.

 

 

فصل تابستان، بهترین زمان برای کسانی که عاشق جشن و هیاهو و فستیوال هستند!

 

فصل تابستان فصل تفریح در کیش است! تابستان کیش مساوی است با تفریحات جذاب ساحلی و جشنواره های هیجان انگیز و این بدین معنی است که اگر شما هم در فصل تابستان به جزیره کیش سفر کنید، می توانید از این فرصت استفاده کنید و تا می توانید ورزش های آبی را تجربه کنید، در مراکز خرید کیش پرسه بزنید، از تخفیف های شگفت انگیز مراکز خرید کیش در فصل تابستان بهره ببرید، در جشن ها و برنامه های تفریحی شاد کیش در فصل تابستان شرکت کنید و تابستانتان را به شادترین و هیجان انگیزترین شکل ممکن در جزیره کیش سپری کنید.

 

 

فصل پاییز، بهترین زمان برای کسانی که به دنبال خرید ارزان در کیش هستند!

 

فصل پاییز با فصل شروع مدارس مصادف می شود و همین مسئله باعث می شود که افراد کمتری به جزیره کیش سفر کنند. خلوتی این جزیره هم مساوی با ارزان تر شدن همه چیز در کیش می شود. در فصل پاییز می توانید ارزان ترین تور کیش را رزرو کنید، در هتل های کیش با هزینه کمتری اقامت کنید و مهمتر از همه از تخفیف های پاییزی مراکز خرید کیش بهره ببرید و تا می توانید خرید کنید! به هر حال اگر به دنبال بهترین زمان برای سفر ارزان به کیش هستید و می خواهید خرید ارزانی در کیش داشته باشید، بهتر است که فصل پاییز را برای سفر به کیش انتخاب کنید تا بتوانید از این خلوتی و ارزانی کیش استفاده کنید. البته این را باید در نظر داشته باشید که در صورت بارش باران در فصل پاییز، امکان استفاده از یک سری از امکانات تفریحی کیش برایتان وجود ندارد.

 

 

فصل زمستان، بهترین زمان برای کسانی که به دنبال هوای بهاری کیش هستند!

 

سفر به کیش در فصل زمستان هم ارزان می شود و مهمتر از همه اینکه آب و هوای کیش در بهترین حالت خودش قرار می گیرد! البته در فصل زمستان باران های زیادی در کیش می بارد و باید این مسئله را هم برای سفر به کیش در فصل زمستان در نظر بگیرید. اما اگر سرمای شهر خودتان اذیتتان کرد و دلتان می خواست که درست وسط زمستان به شهری سفر کنید که آب و هوای بهاری دارد، بهتر است که سفر به کیش را انتخاب کنید. گذشته از آب و هوا، سفر به کیش در فصل زمستان مزیت های دیگری هم برایتان دارد. اول اینکه در فصل زمستان می توانید سفر ارزانی به کیش داشته باشید و دوم اینکه از خلوتی جزیره کیش در فصل زمستان استفاده کنید. یک نکته دیگر اینکه اگر دلتان می خواهد که در فصل زمستان از تفریحات آبی کیش نیز استفاده کنید، باید اواخر ماه اسفند را برای سفر به کیش انتخاب کنید. چراکه در ماه اسفند دمای آب دریا مطلوب می شود و امکان استفاده از ورزش های آبی نیز مهیا می شود.

 

 

برای رزرو  تور لحظه آخری کیش  می توانید با همکاران ما در  آژانس مسافرتی زیما سفر  تماس بگیرید.

۱۰ مهر ۱۳۹۸

نظرات کاربران