۰۲۱۷۴۶۳۴
همه چیز درباره جنگل پناهگاه فیل ها در پوکت

همه چیز درباره جنگل پناهگاه فیل ها در پوکت

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

جنگل فیل های پوکت یا جنگل پناهگاه فیل های پوکت جایی است که شما می توانید با فیل ها یک روز جالب و مهیج را سپری کنید! در این پناهگاه کسی نمی تواند سوار فیل های بیچاره شود و به جایش هر کسی که وارد این پناهگاه فیل ها می شود، باید مراقب فیل ها باشد و ناز و نوازششان کند! در جنگل پناهگاه فیل ها پوکت می توانید به فیل های بامزه غذا دهید، با آن ها بازی کنید و فیل های کهنسال و کودک را حمام کنید! با همه این ها زیما سفر این قول را یه شما میدهد که تجربه ای که در پناهگاه فیل ها در پوکت کسب می کنید، با همه تجربه های زندگیتان متفاوت خواهد بود و یک روز کاملا شگفت انگیز در انتظار شما خواهد بود.

 

 

تفاوت جنگل پناهگاه فیل‌ها در پوکت با دیگر اردوگاه‌های فیل‌ها در پوکت

 

هنوز که هنوزه اردوگاه های فیل های زیادی در پوکت وجود دارد که شما می توانید با مراجعه به آن ها سوار فیل ها شوید و به اصطلاح فیل سواری کنید! اما دوره این اردوگاه ها در پوکت تا حدی تمام شده است و سبک و سیاق کار آن ها رو به افول است. چراکه بازدیدکنندگان و توریستان پوکت تغییر کرده اند و دیگر می دانند که با سوار شدن روی فیل ها، چه آسیب های جبران ناپذیری را به فیل ها می زنند. اما در جنگل پناهگاه فیل ها در  تور پوکت  از این خبرها نیست و شما با ورود به آن باید مواظب این حیوانات بیچاره باشید و هیچ فیلی در این پناهگاه به کار کردن مجبور نمی شود! به محض اینکه پایتان را در جنگل پناهگاه فیل ها در پوکت بگذارید، قبل از هر چیزی به شما اطلاعاتی می دهند که ممکن است در ابتدای کار ناراحت شوید! اما بعد از آن مسلما به خودتان افتخار می کنید که در جنگل پناهگاه فیل ها حضور پیدا کرده اید و قدمی موثر در نگهداری نسل فیل ها در تایلند برداشته اید! در حقیقت در اردوگاه های معمولی فیل ها در پوکت، فیل ها با روش هایی ناراحت کننده به اصطلاح اهلی می شوند و در ازایش آسیب های جبران ناپذیری هم از لحاظ روحی و هم از لحاظ جسمانی می بینند.

 

 

مراقبت های شما از فیل ها در جنگل پناهگاه فیل ها در پوکت

 

شما در جنگل پناهگاه فیل ها در پوکت اول از هر کاری باید برای فیل های بامزه و دوست داشتنی، غذا آماده کنید. بعد هم باید با دستان خودتان  به فیل ها غذا دهید. از آنجایی که یک سری از فیل های این پناهگاه مریض هستند، باید برای آن ها داروهایشان را آماده کنید. در نهایت هم وقت بازی با فیل ها می رسد. شما می توانید با فیل ها به داخل گل و لای بروید و با آن ها در گل و لای بازی کنید و در نهایت فیل ها را حمام دهید. در این پناهگاه فیل ها متوجه می شوید که این فیل ها اصلا حیوانات وحشی نیستند. شما می توانید با این حیوانات عظیم الجسه حمام کنید و ببینید که اهلی هم هستند و این اجازه را به بازدیدکنندگان می دهند که به آن ها نزدیک شوند و احساسات خودشان را نشان دهند.

 

 

درباره درست کردن غذا در جنگل پناهگاه فیل ها در پوکت

 

شاید درست کردن غذا برای فیل ها در ابتدا کار تمیزی به نظرتان نرسد. اما اگر با دید بهتری به این کار نگاه کنید، می بینید که می توانید لحظات جذاب و متفاوتی را تجربه کنید و از اینکه مفید واقع شدید، احساس خوبی را تجربه کنید. وقتی که کار درست کردن غذایتان تمام شد، یک گروه از فیل ها به سمت شما می آیند تا با دستانتان به آن ها غذا دهید. بچه فیل ها هم درست مثل بچه انسان مظلوم و مهربان هستند و غذا دادن به آن ها تجربه جالبی است.

 

 

درباره بازی با فیل ها در گل و لای در جنگل پناهگاه فیل ها در پوکت

 

غذا خوردن فیل ها خیلی زودتر از آنچه که فکرش را بکنید تمام می شود و گروه فیل ها به سمت برکه شان می روند تا گل بازی کنند! فیل ها با فراغ بال وارد استخرهای گل آلودشان می شوند و شما هم باید به آن ها بپیوندید! در این مرحله است که لبخند به روی لب بازدیدکنندگان می آید و برای لحظه ای فراموش می کنند که چه کسب و کاری دارند، چه موقعیت اجتماعی دارند و حال و خوبشان را فدای این اصول ذهنیشان نمی کنند و در گل و لای شیرجه می زنند! اینجاست که حال دل توریستان خوب می شود و متوجه نمی شوند که زمان چقدر به سرعت می گذرد!

 

 

درباره حمام دادن فیل ها در جنگل پناهگاه فیل ها در پوکت

 

بعد از اینکه گل بازی تمام شد، بازدیدکنندگان به همراه فیل ها می توانند به سمت برکه آب تمیز بروند و گل و لای را از تنشان پاک کنند. خیلی از توریستان می گویند که بازدید از این پناهگاه فیل ها در پوکت جذاب ترین تجربه ای است که در تور ارزان پوکت داشته اند. آن ها می گویند که از تک تک لحظاتی که در این پناهگاه فیل ها گذرانده اند، لذت برده اند و گذشته از این، یک عالمه عکس یادگاری جذاب گرفته اند. از همه مهمتر اینکه ذهنیتشان در مورد فیل ها و زندگی آن ها تغییر پیدا کرده است!

 

 

نحوه رزرو بلیط جنگل پناهگاه  فیل ها در پوکت

 

رزرو بلیط این پناهگاه کار بسیار ساده ای است! کافیست که با کانتر هتلتان در پوکت صحبت کنید و مسئولین هتل کار رزرو را برایتان تمام و کمال انجام می دهند. حتی می توانید از ترانسفر این مجموعه استفاده کنید و با استفاده از سرویس مستقیما از هتل به پناهگاه دسترسی پیدا کنید.

 

 

آدرس و زمان کاری جنگل پناهگاه فیل ها در پوکت

 

جنگل پناهگاه فیل ها در ساحل نایتون پوکت واقع شده است و بازدیدکنندگان در دو نوبت صبح (از 6:30 صبح تا 12:30 ظهر) و بعد از ظهر (از ساعت 11:30 ظهر تا 5:30 بعد از ظهر) می توانند از فیل های این مجموعه بازدید کنند.

 

 

قیمت بلیط جنگل پناهگاه فیل ها در پوکت

 

بزرگسالان با پرداخت 5500 بات تایلند و کودکان با پرداخت 3500 بات تایلند می توانند وارد پناهگاه فیل ها در پوکت شوند و یک نیمروز فوق العاده هیجان انگیز و متفاوت را در  تور پوکت پاییز 98  تجربه کنند.

 

۱۲ مهر ۱۳۹۸

نظرات کاربران