۰۲۱۷۴۶۳۴
همه چیز درباره پارک یخی پاتایا

همه چیز درباره پارک یخی پاتایا

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

پارک یخی پاتایا یا پارک یخ جادویی سیام پاتایا در زمینی به مساحت 30،000 متر مربع ساخته شده است و در آن یک سرزمین جادویی مهیا شده است که درست وسط گرمای پاتایا، پر از برف و یخ است! سرزمینی که با ورود به آن به قطب جنوب سفر می کنید و به کل از دنیای گرمسیری و ساحلی پاتایا فاصله می گیرید. اگر شما هم دوست دارید که در تور پاتایا  تجربه ای کاملا متفاوت کسب کنید و همزمان با پاتایا سفری هم به قطب جنوب داشته باشید، با زیما سفر همراه باشید تا شما را بیشتر با پارک یخ جادویی سیام پاتایا آشنا کنیم.

 

 

درباره پارک یخ جادویی سیام پاتایا

 

پارک یخی پاتایا به شکلی ساخته شده است که شما می توانید در دمای زیر صفر درجه سانتیگراد قدم بزنید و برای ساعتی یادتان برود که درست وسط پاتایا هستید! در پارک یخی پاتایا یک سری مجسمه ساخته شده است که برای شما داستان تایلند را روایت می کنند و از هنر و فرهنگ تایلند برایتان حکایت می کنند. در حقیقت مجسمه هایی که در پارک یخ جادویی سیام پاتایا ساخته شده اند، بر اساس افسانه های تایلندی و هندی طراحی شده اند و از این جهت ارزش فرهنگی بسیار زیادی دارند و سازنده هایشان نیز از مهمترین و مشهورترین هنرمندان تایلندی هستند. گذشته از این بعد فرهنگی که پارک یخ جادویی سیام پاتایا دارد، این پارک یکی از جذاب ترین اماکن تفریحی پاتایا نیز به حساب می آید و این روزها تفریح در آن بین توریستان پاتایا بسیار باب شده است. تصورش را بکنید که می توانید یک ظهر دلچسب را در سواحل پاتایا سپری کنید و بعد برای اینکه خنک شوید، سری هم به یک سرزمین یخی و جادویی بزنید و حال و احوالتان را از این رو به آن رو کنید.

 

 

امکانات تفریحی پارک یخ جادویی سیام پاتایا

 

پارک یخ جادویی سیام پاتایا دارای یک گنبد یخی است که با ورود به آن احساس می کنید به دنیای اسکیموها قدم گذاشته اید و مطمئنا شما هم محو تماشای بخش های مختلف یخی آن خواهید شد. البته جالب تر از آن بخش بیرونی پارک یخ جادویی سیام است که در آن مجسمه هایی یخی تعبیه شده است و اولین فکری که به ذهن شما خطور می کند، این است که چگونه این مجسمه های یخی در گرمای پاتایا تا به حال آب نشده اند! اما باید به شما بگوییم که داستان طراحی بخش بیرونی این پارک با طراحی بخش داخلی آن زمین تا آسمان فرق می کند. در حقیقت مجسمه های بیرونی آن یخی نیستند و فقط حس و حال یخ را به شما القا می کنند و به گونه ای ساخته و پرداخته شده اند که شما از فاصله دور آن ها را یخی می بینید. اما بخش داخلی پارک واقعا با یخ ساخته شده است و به همین دلیل محوطه داخلی پارک یخ جادویی سیام پاتایا  در دمای زیر 10 درجه سانتی گراد نگهداری می شود. در این پارک یخی در پاتایا کافه و رستوران هم تعبیه شده است که می توانید غذایتان را از آن ها سفارش دهید و در لیوان های یخیشان نوشیدنیتان را میل کنید و برای چند ساعتی با تمام وجود احساس کنید که یک اسکیمو هستید و در قطب جنوب اقامت کرده اید!

 

 

 

وسایل مورد نیاز برای بازدید از پارک یخ جادویی سیام پاتایا

 

اگر دلتان می خواهد که در تور ارزان پاتایا از پارک یخ جادویی سیام پاتایا دیدن کنید و این سرزمین شگفت انگیز را از نزدیک ببینید، بهتر است که از قبل برنامه ریزی های مربوط به آن را انجام دهید و حتما یک لباس گرم و جوراب های ضخیم را در چمدانتان قرار دهید. البته امکان گرفتن کت زمستانی از گیت ورودی پارک یخی پاتایا نیز وجود دارد و در صورت به همراه نداشتن لباس گرم، می توانید از کت های پارک استفاده کنید تا در این پارک یخی و سرد سرما نخورید که البته اجاره این کت برایتان 80 بات هزینه دارد.

 

 

آدرس و هزینه ورودی پارک یخ جادویی سیام پاتایا

 

پارک یخی پاتایا یا پارک یخ جادویی سیام پاتایا در جاده کراتینگلای در پاتایا واقع شده است و دسترسی به آن ساده است. ورودی کودکان با قد کمتر از 90 سانتی متر به این سرزمین یخی در پاتایا رایگان است. کودکان با قد بین 91 تا 130 سانتی متر می توانند با پرداخت 500 بات تایلند به پارک یخ جادویی سیام پاتایا وارد شوند و بزرگسالان هم باید 600 بات را به عنوان هزینه بلیط این سرزمین یخی و جذاب پرداخت کنند.

 

 

مطمئنا تجربه تفریح در پارک یخی پاتایا با تمام تفریحات دیگرتان در پاتایا متفاوت خواهد بود و به همین دلیل است که می گویند هیچ توریستی نباید فرصت بازدید در پارک یخ جادویی سیام پاتایا را از خودش بگیرد! به هر حال به شما توصیه می کنیم که اگر قصد سفر به پاتایا را دارید، حتما قبل از هر کاری یک دست شال و کلاه و یک کت گرم در چمدانتان قرار دهید تا بتوانید از پارک یخی پاتایا دیدن کنید! برای رزرو تور تایلند هم می توانید با همکاران ما در آژانس مسافرتی زیما سفر  تماس بگیرید و از آفرهای تایلند بهره ببرید.

۱۳ مهر ۱۳۹۸

نظرات کاربران