۰۲۱۷۴۶۳۴
جزایر اطراف قشم که از خود جزیره قشم هم زیباترند!

جزایر اطراف قشم که از خود جزیره قشم هم زیباترند!

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

جزایر اطراف قشم که از خود جزیره قشم هم زیباترند!


جزیره قشم یکی از جزایر شگفت انگیز خلیج فارس به حساب می آید و در واقع بزرگترین جزیره ای است که در خلیج فارس واقع شده است. به خاطر همین است که می گویند هر ایرانی باید حداقل یک بار در زندگیش از جزیره قشم دیدن کند و از این سفر داخلی ساده نگذرد! جذابیت سفر به قشم وقتی بیشتر می شود که بدانید در اطراف جزیره قشم، جزایر متعددی وجود دارد که حتی از جزیره قشم هم زیباترند! در ادامه شما را بیشتر با جزایر اطراف قشم آشنا می کنیم تا بتوانید به بیشترین میزان ممکن از مدت زمان اقامتتان در تور قشم استفاده کنید و در قالب تورهای یک روزه از قشم و از جزایر اطراف قشم هم دیدن کنید و سفرتان به قشم را به یادماندنی تر و جذاب تر کنید.

 

جزیره هنگام

 

جزیره هنگام حدود 40 تا 45 دقیقه از جزیره قشم فاصله دارد. جالب است که بدانید جزیره هنگام را به عنوان جزیره دلفین ها می شناسند و امکان دارد که شما هم در طی مسیری که از جزیره قشم تا جزیره هنگام طی می کند، با دلفین هایی رو به رو شوید که در حال شنا در دریا هستند و یکی یکی سرشان را از آب بیرون می آورند و به قایق شما نگاه می کنند. حتی شاید تعداد زیادی دلفین دور قایقتان جمع شود و این شاید جذاب ترین قسمت بازدیدتان از جزیره هنگام باشد. اما بازدیدتان از جزیره قشم فقط محدود به دیدن دلفین ها نمی شود. در جزیره هنگام می توانید در بازار سنتی گشتی بزنید، انواع خوراکی های خوشمزه محلی را امتحان کنید و حتی روی دستانتان طرح های حنای جالب و سنتی بزنید. لباس های سنتی مردم در جزیره هنگام بسیار رنگارنگ و خوش طرح و نقش است و جلوه زیبایی به جزیره هنگام داده اند. سواحل شن های نقره ای و آکواریوم طبیعی هنگام نیز از دیگر جاذبه های گردشگری هنگام هستند که مطمئنا شما هم از دیدنشان حیرت می کنید.

 

 

جزیره هرمز

 

جزیره هرمز کمتر از یک ساعت با جزیره قشم فاصله دارد و به قدری زیباست که اگر به قشم سفر کنید و این یک ساعت را برای دیدن جزیره هرمز طی نکنید، عملا ضرر کرده اید و فرصت دیدن زیبایی های بی بدیل آن را از دست داده اید! جزیره هرمز به جزیره رنگین کمان مشهور است و به قدری طبیعت زیبا و متفاوتی دارد که با سفر به آن احساس می کنید که به یک سیاره دیگر قدم گذاشته اید! خاک سرخ رنگ جزیره هرمز به قدری شگفت انگیز است که مطمئنا شما هم محو تماشای رنگ زیبای آن خواهید شد. یک دره رنگین کمان هم در جزیره هرمز وجود دارد که می توانید چندین رنگ زیبا را در ساختار صخره های آن تماشا کنید و یک عالمه عکس های زیبا بگیرید. همچنین می توانید به ساحل شن های نقره ای هرمز بروید و از تماشای برق زدن شن های آن در زیر نور آفتاب لذت ببرید.

 

 

جزیره لارک

 

جزیره لارک یک جزیره کوچک در جنوب جزیره هرمز است و حدودا 18 کیلومتر با قسمت جنوب شرقی جزیره قشم فاصله دارد. جزیره لارک محیط آرامشبخش جالبی دارد و می توانید یک بعد از ظهر دلچسب و آرام را در آن سپری کنید. از طرفی جزیره لارک اماکن تاریخی زیبایی را هم در خود جای داده است و سواحل بی نظیری برای شنا و ریلکس کردن دارد. به هر حال به شما توصیه می کنیم که حداقل یکی از روزهای اقامتتان در جزیره قشم را به بازدید از جزیره لارک اختصاص دهید و آرامش و سکوت آن را ساده از دست ندهید.

 

 

جزایر ناز

 

جزایر ناز به جزایر بسیار زیبایی گفته می شود که در نزدیکی جزیره قشم واقع شده اند و در بعضی از ساعات روز به جزیره قشم متصل می شوند. در واقع این جزر و مد دریاست که باعث ایجاد شکافی در دریا می شود و شما در بعضی از ساعات روز بدون سوار شدن در قایق می توانید روی سطح خشکی درست وسط دریا راه بروید و به جزایر ناز دسترسی پیدا کنید. این جزایر در زمان پایین بودن جزر و مد دریا به قشم وصل می شوند و از این جهت مردم محلی قشم بر این باورند که جزایر ناز با این حرکت برای جزیره قشم ناز می کنند و به همین خاطر هم نامشان را جزایر ناز گذاشته اند! در جزایر ناز می توانید عکس های یادگاری زیبایی بگیرید، شترسواری کنید و انواع ورزش های آبی مثل جت اسکی را تجربه کنید.

 

 

برای رزرو  تور ارزان قشم  می توانید با همکاران ما د ر آژانس مسافرتی زیما سفر  تماس بگیرید و با کمترین هزینه ممکن راهی قشم شوید. فقط یادتان باشد که حتما در  تور قشم پاییز 98 از جزایر نزدیک به قشم نیز دیدن کنید و فرصت بازدید از آن ها را در آفر تور قشم از خودتان نگیرید.

۱۴ مهر ۱۳۹۸

نظرات کاربران