۰۲۱۷۴۶۳۴
چگونه ارزان به مشهد سفر کنیم؟

چگونه ارزان به مشهد سفر کنیم؟

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

چگونه ارزان به مشهد سفر کنیم؟

 

اگر شما هم دلتان هوس سفر به مشهد کرده است ، اما هزینه های سفر به مشهد نگرانتان کرده است و به هر دلیلی به دنبال سفر ارزان به مشهد هستید، با ما همراه باشید تا در این مطلب به شما یاد دهیم که چگونه می توانید ارزان به مشهد سفر کنید. با خواندن این مطلب با فوت و فن های سفر ارزان به مشهد آشنا می شوید و با اطلاع از راهکارهای سفر ارزان به مشهد، می توانید به ارزان ترین شیوه ممکن به مشهد سفر کنید.

 

هزینه های سفر به مشهد را بررسی کنید

 

اگر شما بخواهید سفر ارزانی به مشهد داشته باشید، باید تک تک هزینه های سفرتان به مشهد را در نظر بگیرید و بعد تلاش کنید که هر کدام از هزینه هایتان را تا حد ممکن کاهش دهید. اگر بخواهیم نگاهی جامع به سفرتان به مشهد داشته باشیم، می بینیم که عمده هزینه های شما برای سفر به مشهد هزینه هایی مثل هزینه بلیط هواپیما مشهد، هزینه اقامت در هتل های مشهد، هزینه خورد و خوراک در مشهد، هزینه های تفریح در مشهد و هزینه های تردد در مشهد می شود که باید با یک سری راهکارها هر کدامشان را کاهش دهید تا در مجموع بتوانید به ارزان ترین شکل ممکن به مشهد سفر کنید. حالا با داشتن این نگاه در ذهن می توانیم راهکارهای سفر ارزان به مشهد را بررسی کنیم تا شما هم بتوانید سفر ارزانی به مشهد داشته باشید.

 

 

فصل خلوتی را برای سفر به مشهد انتخاب کنید

 

درست است که سفر به مشهد در ایام نوروز و یا در طول مراسم های خاص و مذهبی شور و حال خاص خودش را دارد، اما اگر به دنبال سفر ارزان به مشهد هستید، بهتر است که ماه های خلوت تر سال را برای سفر به مشهد انتخاب کنید و ایام تعطیل و مناسب های خاص را برای سفر به مشهد انتخاب نکنید. اصولا فصل زمستان و ایام بعد از تعطیلات نوروز، زمانی خوبی برای سفر ارزان به مشهد به حساب می آید. معمولا در این زمان ها در سال هزینه های سفر به مشهد از جمله هزینه بلیط هواپیما مشهد، هزینه بلیط قطار مشهد و هزینه رزرو هتل در مشهد پایین تر می آیند و به همین دلیل می توانید سفر ارزان تری را به مشهد تجربه کنید.

 

 

وسیله مناسب را برای سفر به مشهد انتخاب کنید

 

برای سفر به مشهد می توانید از وسیله های گوناگونی از ماشین شخصی گرفته تا اتوبوس، قطار و هواپیما استفاده کنید. هر کدام از این وسیله ها مزایا و معایب خاص خودشان را دارند و البته هزینه های هر کدامشان با دیگری متفاوت است. بهتر است که قبل از هر کاری بودجه سفرتان به مشهد را مشخص کنید تا ببینید به صورت منطقی، کدام وسیله با شرایط و بودجه شما مطابقت بیشتری می کند.

 

در هتل های ارزان مشهد و در نزدیکی حرم امام رضا (ع) اقامت کنید

 

از آنجایی که تعداد زائران و مسافران شهر مشهد معمولا زیاد است، تعداد زیادی هتل هم در گوشه کنار مشهد ساخته شده اند که هر کدامشان امکانات رفاهی خاص خودشان را دارند و بالطبع هزینه اقامت در هر کدام از هتل های مشهد با دیگری متفاوت است. خوشبختانه یک سری هتل ارزان نیز در محدوده اطراف حرم وجود دارد که به صورت 3 ستاره یا هتل آپارتمان ساخته شده اند و اقامت در آن ها هم به دلیل ارزان بودنشان و هم به دلیل نزدیکیشان به حرم امام رضا بسیار به صرفه است. توصیه ما به شما این است که سعی کنید یک هتل ارزان در نزدیکی حرم امام رضا در مشهد پیدا کنید تا بتوانید از نزدیکی هتل به حرم استفاده کنید و مجبور نشوید که برای دسترسی به حرم سوار تاکسی شوید و هزینه های ترددتان در مشهد نیز پایین تر بیاید.

 

 

در رستوران های ارزان مشهد غذایتان را میل کنید

 

در مشهد رستوران های متعددی ساخته شده است که بعضی از آن ها لوکس و بعضی دیگر ارزان هستند. بهتر است که برای سفر ارزان به مشهد، خوردن غذا در رستوران های لوکس مشهد را فراموش کنید و به جایش در رستوران های محلی تر غذایتان را میل کنید. گذشته از این اگر بتوانید در یکی از هتل آپارتمان های مشهد اقامت کنید که دارای آشپزخانه هستند، می توانید خودتان به صورت شخصی غذایتان را آماده کنید و بدین شکل هزینه های سفرتان به مشهد را به شکل قابل توجهی کاهش دهید.

 

از سایت های تخفیف برای تفریح در مشهد استفاده کنید

 

درست است که اکثر مسافران برای زیارت امام رضا به مشهد سفر می کنند، اما در مشهد جاذبه های گردشگری و اماکن تفریحی متعددی هم وجود دارد که بهتر است در طول اقامتتان از آن ها نیز دیدن کنید. یک سری وب سایت های تخفیف وجود دارد که با استفاده از آن ها می توانید از امکانات تفریحی مشهد با تخفیف های جذاب استفاده کنید و بدین وسیله در هزینه های تفریح در مشهد نیز صرفه جویی های لازم را داشته باشید. به هر حال توصیه ما به شما این است که قبل از سفر به مشهد، سری به وب سایت های تخفیف اماکن تفریحی نیز بزنید تا بتوانید از تخفیف های آن ها مطلع شوید.

 

 

تا جای ممکن از وسایل حمل و نقل عمومی در مشهد استفاده کنید

 

اگرچه کرایه تاکسی در مشهد چندان بالا نیست، اما اگر بودجه سفرتان به مشهد خیلی محدود است، بهتر است که تا جای ممکن از اتوبوس ها برای تردد در مشهد استفاده کنید و بدین شکل هزینه های سفرتان به مشهد را تا جای ممکن پایین بیاورید.

 

در قالب تور ارزان به مشهد سفر کنید

 

در پایان به شما توصیه می کنیم که در قالب  تور ارزان مشهد  سفر کنید. شما می توانید با رزرو  تور مشهد ارزان  با یک قیمت معقول و به صرفه به مشهد سفر کنید و دیگر نگران خیلی از موارد سفر مثل هزینه بلیط هواپیما مشهد، هزینه اقامت در هتل های مشهد و ... به صورت مجزا نباشید. جالب است که بدانید معمولا هزینه رزرو  تور لحظه آخری مشهد  برایتان کمتر از هزینه رزرو بلیط و هتل به تنهایی تمام می شود و به همین دلیل رزرو یک  تور مشهد  انتخاب هوشمندانه تری برای سفر ارزان به مشهد است. برای رزرو  تور مشهد لحظه آخری  و ارزان ترین تور مشهد می توانید با همکاران ما در  آژانس مسافرتی زیما سفر  تماس بگیرید .

۲۰ مهر ۱۳۹۸

نظرات کاربران