۰۲۱۷۴۶۳۴
چند نکته کاربردی برای سفر ارزان به کیش

چند نکته کاربردی برای سفر ارزان به کیش

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

چند نکته کاربردی برای سفر ارزان به کیش

 

راهکارهایی ساده و کاربردی برای کم کردن هزینه های سفر به کیش

 

کیش یکی از جذاب ترین مقاصد مسافرتی داخلی برای ما ایرانیان به حساب می آید و محال است که در ایران زندگی کنید و تا به حال هوس سفر به کیش به سرتان نزده باشد! احتمالا شما هم تا به حال تجربه سفر به کیش را داشته باشید و یا کسی از دوستان و آشنایانتان به کیش سفر کرده باشد و به همین خاطر احتمالا شما هم حکایت های جالبی از جذابیت ها، زیبایی ها و شگفتی های جزیره کیش شنیده باشید. در اینکه سفر به کیش یک سفر جذاب برایتان خواهد بود و در اینکه شما هم از دیدن تنوع مراکز خرید کیش، زیبایی و تمیزی خیابان های کیش، جالب بودن جاذبه های گردشگری کیش و زلال بودن آب سواحل کیش شگفت زده می شوید، هیچ شکی نیست. اما اگر بودجه سفرتان محدود است و به دنبال تجربه یک سفر ارزان داخلی هستید و اتفاقا دلتان می خواهد که تعطیلاتتان را در جزیره کیش سپری کنید، باید چند نکته کاربردی برای سفر ارزان به کیش را بلد باشید. با به کار بردن این راهکارهای ساده برای کم کردن هزینه های سفر به کیش، می توانید به میزان زیادی در هزینه های سفر به کیش صرفه جویی کنید و در یک کلام ارزان به کیش سفر کنید!

 

برای سفر به کیش برنامه ریزی داشته باشید!

 

بهتر است که اول کار بودجه تان را برای سفر مشخص کنید و با کمی برنامه ریزی و تحقیق لیستی از تفریحاتی که می خواهید در جزیره کیش داشته باشید را مشخص کنید. اگر عاشق خرید هستید، بهتر است که مراکز خرید ارزان کیش را قبل از سفر به کیش بشناسید و با دیدی باز قدم در جزیره زیبای کیش بگذارید. در این صورت مطمئنا بودجه بندیتان در زمان اقامتتان در  تور کیش  دقیق تر خواهد شد و با انبوهی از هزینه های پیشبینی نشده مواجه نخواهید شد.

 

 

در ماه های خلوت تر سال به کیش سفر کنید!

 

با رعایت همین نکته ساده می توانید ارزان تر از آنچه که فکرش را می کنید، به کیش سفر کنید! کافی است که ماه هایی را برای سفر به کیش انتخاب کنید که مدرسه ها باز است و بالطبع افراد کمتری به کیش سفر می کنند. در این صورت می توانید سفر ارزانی را به مقصد کیش تجربه کنید. به شما توصیه می کنیم که شش ماهه دوم سال و یا روزهای بعد از تعطیلات عید را برای سفر به کیش انتخاب کنید تا سفرتان به کیش برایتان ارزان تمام شود.

 

 

تفریحات ارزان تر کیش را انتخاب کنید!

 

تنوع امکانات تفریحی در کیش بسیار بالاست. اگر بودجه سفرتان به کیش خیلی محدود است، بهتر است که قیمت تفریحات مختلف کیش را با یکدیگر مقایسه کنید و آن دسته از تفریحاتی که برایتان به صرفه تر است را برای خود و خانواده تان انتخاب کنید. بهتر است که قبل از سفر به کیش لیستی از تفریحات مورد علاقه خودتان تهیه کنید و با این کار هزینه تفریحات خود در کیش را مدیریت کنید. از آنجایی که هزینه تفریحات آبی در کیش معمولا بالاست، بهتر است که تفریحات خودتان را محدود به یک یا نهایتان دو مورد از ورزش های آبی کیش کنید. برای مثال اگر همیشه آرزوی این را داشتید که غواصی را تجربه کنید، بهتر است که در جزیره کیش دودل نشوید و اقدام به تجربه غواصی کنید و در کنارش از تفریحات دیگری مثل جت اسکی صرف نظر کنید.

 

 

یک هتل ارزان در کیش رزرو کنید!

 

هتل های جزیره کیش بسیار متنوع هستند و شما با هر بودجه ای که داشته باشید، می توانید مدل های مختلف اقامتی را از اقامت های بسیار لاکچری گرفته تا اقامت های متوسط تر را در جزیره کیش تجربه کنید. برای تجربه یک اقامت ارزان در کیش کافی است که در یکی از  هتل های ارزان کیش  اقامت کنید و بدین شکل هزینه کمتری بابت محل استراحت خود بپردازید. همکاران ما در آژانس مسافرتی زیما سفر به شما کمک می کنند تا با کمترین هزینه ممکن یک هتل معقول و مناسب را در جزیره کیش برای خود رزرو کنید.

 

 

در خرید از مراکز خرید کیش عجله نکنید!

 

از آنجایی که تنوع مراکز خرید کیش بسیار بالاست، به احتمال زیاد شما هم با دیدن ویترین های رنگارنگ فروشگاه ها برای خرید هرچه بیشتر وسوسه می شوید. این را یادتان باشد که ممکن است قیمت اجناس در کیش در هر مرکز خریدی با مرکز خرید دیگر متفاوت باشد. به همین دلیل به شما توصیه می کنیم که حتما گشتی در مراکز خرید کیش بزنید، قیمت ها را با هم مقایسه کنید و بعد خرید خود را نهایی کنید. این را هم به خاطر داشته باشید که امکان تخفیف گرفتن در جزیره کیش وجود دارد و باید هنر تخفیف گرفتن خود را در جزیره کیش به کار بگیرید تا خرید ارزان تری در کیش داشته باشید.

 

 

با تور لحظه آخری کیش به جزیره کیش سفر کنید!

 

کافی است که یک تماس با همکاران ما در  آژانس هواپیمایی زیما سفر  بگیرید تا بتوانید از آفرهای  تور لحظه آخری کیش  بهره مند شوید. با رزرو تور ارزان کیش می توانید با کمترین هزینه ممکن از زیباترین جزیره ایران دیدن کنید و باقی بودجه خود را به تفریح و خرید خودتان در جزیره کیش اختصاص دهید.

۲۹ مهر ۱۳۹۸

نظرات کاربران