۰۲۱۷۴۶۳۴
راهنمای خرید ارزان در کوالالامپور

راهنمای خرید ارزان در کوالالامپور

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

کوالالامپور بهشتی برای خرید است و این را همه می دانند! در کوالالامپور مراکز خرید بسیار لوکسی وجود دارد و از طرفی شعب برندهای بین المللی و بازارهای سنتی نیز در گوشه کنار آن دیده می شود. مسئله اینجاست که خرید از همه این مراکز خرید و فروشگاه ها و حتی بازارها به صرفه نیست و کسی در خرید از کوالالامپور برد می کند که بداند که باید از کجا خرید کند! به همین خاطر زیما سفر تصمیم گرفته که لیستی از بهترین مراکز خرید ارزان کوالالامپور برایتان آماده کند تا راهنمایی باشد برای خرید ارزان در کوالالامپور. با مطالعه این راهنمای خرید ارزان در کوالالامپور می توانید خرید بسیار مقرون به صرفه ای را در کوالالامپور تجربه کنید و با یک قیمت کاملا مناسب کمد لباس خود را نو کنید.

 

 

خیابان پتالینگ

 

خیابان پتالینگ یکی از مشهورترین خیابان های خرید کوالالامپور است و حتی اهالی کوالالامپور نیز خریدشان را در آن انجام می دهند. خیابان پتالینگ را بیشتر با نان چایناتاون کوالالامپور یا محله چینی ها در کوالالامپور می شناسند. این خیابان یک پیاده رو زیبا دارد و فروشگاه های متعددی در آن واقع شده اند. اگر شما هم در تور مالزی عاشق گشت زدن در خیابان های خرید هستید، مطمئنا دلباخته خیابان پتالینگ و محیط پر هیاهو و جالبش می شوید. در این خیابان خرید در کوالالامپور می توانید همه چیز از کفش گرفته تا لباس و کیف و حتی گل و اکسسوری های لباس را تهیه کنید. نکته ای که در مورد خرید از خیابان پتالینگ وجود دارد، این است که بدون تخفیف گرفتن به هیچ عنوان نباید خرید خود را قطعی کنید و باید هر مهارتی که در مورد تخفیف گرفتن و چانه زدن بلدید را به کار بگیرید تا خرید از فروشگاه های آن برایتان به صرفه شود!

 

 

بازار سنترال مارکت کوالالامپور (پاسار سنی کوالالامپور)

 

سنترال مارکت یک بازار منحصر به فرد است که در مرکز شهر کوالالامپور واقع شده است. این بازار دارای سیستم سرمایشی است و به همین دلیل هم خرید از آن تجربه دلچسبی برای توریستان است. در این بازار می توانید انواع و اقسام سوغاتی ها را تهیه کنید و یک عالمه پارچه های جذاب و ارزان و همین طور صنایع دستی زیبا را تهیه کنید. نکته ای که در مورد خرید از بازار سنترال مارکت کوالالامپور وجود دارد، این است که بعضی از فروشگاه های آن اجناس گرانی دارند، اما شما می توانید با تخفیف گرفتن معامله خوبی با فروشنده های آن ها داشته باشید و در نهایت یک خرید ارزان و مقرون به صرفه را در بازار سنترال مارکت کوالالامپور تجربه کنید. جالب تر از همه اینکه در این بازار یک سری نقاش غرفه دارند که می توانند صورت شما را به شکل ماهرانه ای نقاشی کنند تا یادبود ماندگاری از سفرتان به کوالالامپور داشته باشید. از طرفی یک سری اغذیه فروشی و یک فودکورت نیز در پاسار سنی کوالالامپور وجود دارد که می توانید انواع غذاهای سنتی را در آن ها میل کنید و خستگی خرید از این بازار ارزان در کوالالامپور را از تنتان بیرون کنید.

 

 

بازار جالان تونکو عبد الرحمان

 

در این بازار ارزان در کوالالامپور فروشگاه های متعددی وجود دارد که در آن ها انواع لباس ها، پارچه ها، کیف و کفش ها، روسری ها و اکسسوری های لباس با قیمت های باورنکردنی به فروش می رسد. این بازار یکی از بهترین بازارهای ارزان کوالالامپور است و می توانید اجناس بسیار ارزانی در آن پیدا کنید. نکته ای که در مورد خرید از بازار جالان تونکو عبدالرحمان وجود دارد، این است که این بازار سیستم سرمایشی ندارد. به همین دلیل اگر حوصله خرید در گرما را ندارید، می توانید برای انجام یک خرید مقرون به صرفه به مراکز خرید نزدیک به آن مثل سوگو و ماجو جانکشن یا مجتمع خرید پرتاما مراجعه کنید.

 

 

مرکز خرید سونگی وانگ پلازا

 

این مرکز خرید باب میل خانم ها است! چراکه در آن انواع و اقسام فروشگاه های پوشاک زنانه و هیمن طور سالن های آرایشی وجود دارد. اگر شما هم یک خانم هستید و دلتان می خواهد که مثل یک پرنسس از خدمات خوب سالن های آرایشی و بهداشتی بهره مند شوید و در عین حال مبلغ زیادی را هم بابت چنین خدماتی پرداخت نکنید، عاشق مرکز خرید سونگی وانگ پلازا خواهید شد! نکته جالب در مورد خرید از مرکز خرید سونگی وانگ پلازا این است که اگرچه ظاهر چندان لوکسی ندارد، اما هر خانمی با گشت و گذار در آن و دیدن لباس های ارزان و خدمات زیبایی ارزان آن شگفت زده می شود! به هر حال ما به شما توصیه می کنیم که حتما به این مرکز خرید سر بزنید و حتما اجناس چرمی، وسایل الکترونیکی، سوپرمارکت ها و همین طور فروشگاه های سوغاتی آن هم دیدن کنید.

 

 

مرکز خرید برجایا تایمز اسکوئر

 

این مرکز خرید یکی از مشهورترین مراکز خرید ارزان کوالالامپور است و در آن بیش از 1000 فروشگاه و 60 رستوران تعبیه شده است. این مرکز خرید در یک برج دوقلو تعبیه شده است و در مجموعه آن یک هتل، یک سری مراکز اداری و یک مرکز خرید تعبیه شده است. در این مرکز خرید می توانید از برندهای بین المللی مثل نایک، اسپریت و آدیداس و برندهای مالزیایی مثل  پادینی، وینچی و سید خرید کنید. نکته مهم در مورد خرید از این مرکز خرید ارزان در کوالالامپور این است که وسعت بسیار زیادی دارد و باید کل یک روز را به گشت و گذار در آن اختصاص دهید.

 

 

مرکز خرید شهرعمده فروشی کنانگا

 

این مرکز خرید برای کسانی مناسب است که به دنبال خرید عمده و ارزان از کوالالامپور هستند. این مرکز خرید دارای راهروهای دلباز و وسیعی است و دکوراسیون خوبی هم دارد که معمولا در مراکز خرید عمده فروشی دیگر دیده نمی شوند. در این مرکز خرید بیش از 800 فروشگاه وجود دارد و برای خرید لباس ها، کفش ها و اکسسوری های لباس زنانه و همین طور لباس های مردانه و همین طور خرید پارچه مناسب است. جالب است که بدانید در طبقه 3 و 5 این فروشگاه لباس های خاصی برای حجاب مسلمانان به فروش می رسد که در نوع خودشان جالب هستند.

 

۰۵ آبان ۱۳۹۸

نظرات کاربران