۰۲۱۷۴۶۳۴
چرا باید برای جشن سال نو میلادی به بیروت سفر کنیم؟

چرا باید برای جشن سال نو میلادی به بیروت سفر کنیم؟

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

چرا باید برای جشن سال نو میلادی به بیروت سفر کنیم؟

 

کم کم به روزهای جشن سال نو میلادی نزدیک می شویم و دوباره قلب توریستان سراسر جهان مملوء از هیجان شده است. قرار است که امسال هم مثل هر سال جشنی باشکوه در گوشه کنار دنیا برگزار شود و این بار با شور و هیجان هرچه تمام تر شروع سال 2020 میلادی جشن گرفته شود. به خاطر همین هم هست که دوباره صحبت از بهترین مقاصد گردشگری دنیا برای شرکت در جشن سال نو بین توریستان سراسر جهان باب شده است و تعداد زیادی از توریستان به دنبال برنامه ریزی یک سفر هیجان انگیز برای شرکت در سال نو میلادی هستند. عموما خیلی از توریستان برای شرکت در سال نو میلادی به شهرهای اروپایی مثل پاریس و لندن سفر می کنند و جای ابهامی ندارد که این شهرها از بهترین مقاصد گردشگری دنیا برای شرکت در سال نو میلادی به حساب می آیند. اما جالب تر از آن باید به شما بگوییم که سال گذشته نام شهر زیبای بیروت در لبنان هم در لیست 10 شهر برتر جهان برای شرکت در جشن سال نو میلادی قرار گرفت و این بدین معنی است که شما برای تجربه یک جشن سال نو تمام عیار مجبور نیستید که حتما ویزای شینگن بگیرید و هزینه سفر به اروپا را پرداخت کنید تا بتوانید در یکی از بهترین مقاصد گردشگری دنیا، سال نو میلادی را جشن بگیرید. به جای این کار می توانید با یک هزینه ارزان، معقول و به صرفه یک سفر هیجان انگیز را در ژانویه امسال به مقصد لبنان تجربه کنید و سال نو میلادی را با هیجان هر چه تمام تر کنار توریستان دیگر از گوشه کنار دنیا آغاز کنید. اگر هم در انتخاب لبنان برای شرکت در جشن سال نو میلادی مطمئن نیستید، با ما همراه باشید تا به شما بگوییم که سال نو میلادی در تور بیروت چگونه می گذرد و چگونه توانسته با شهرهایی مثل پاریس و لندن در این زمینه رقابت کند.

 

 

 

جشن سال نو میلادی در بیروت در سال گذشته

 

همین پارسال بود که به عنوان جشن سال نو میلادی، یک مهمانی بزرگ در خیابان های زیبای مرکز شهر بیروت برگزار شد. جشنی که سر و صدای زیادی در جهان به پا کرد. جشنی عظیم که هم مردم لبنان و هم توریستان از رویارویی با آن شگفت زده شده بودند. دی جی های مطرحی از سراسر جهان به بیروت سفر کرده بودند تا در کنار مراسم های باشکوه آتش بازی، جشن سال نو میلادی را به بهترین شکل ممکن برگزار کنند. این جشنی که از آن صحبت می کنیم، در ساعت 4 بعد از ظهر شروع شده بود و درست تا طلوع آفتاب ادامه پیدا کرده بود تا شرکت کنندگان بتوانند به استقبال سال نو میلادی بروند. در این شب شهر بیروت غرق شور و هیجان شده بود و به خاطر همین هم بود که نشنال جئوگرافیک نام شهر بیروت را در بین لیست 10 شهر برتر جهان برای شرکت در سال نو میلادی ثبت کرد.

 

 

 

جایگاه بیروت در لیست 10 شهر برتر جهان برای شرکت در سال نو میلادی

 

این لیستی که از آن به عنوان "لیست 10 شهر برتر جهان برای شرکت در سال نو میلادی" صحبت می کنیم را نشنال جئوگرافیک تدوین کرده است و هر سال مثل سال گذشته این لیست را به روز رسانی می کند. جالب است که بدانید لبنان به خاطر جشن سال نو میلادی سال گذشته اش، جایگاه جالبی بین کشورهایی مثل ایالات متحده آمریکا، انگلیس، فرانسه و ژاپن کسب کرده است. در واقع بیروت موفق شده که جایگاه هفتم را بین 10 شهر برتر جهان برای شرکت در سال نو میلادی از آن خود کند. در این لیست نام بیروت بعد از شهرهای مادرید و اسپانیا آمده است و بعد از بیروت هم نام توکیو در ژاپن آورده شده است و این بدین معنی است که جشن سال نو در بیروت حتی از جشن سال نو در توکیو هم بهتر است! جالب تر از آن اینکه بدانید نشنال جئوگرافیک در مورد بیروت نوشته است که "هر سال نو در پایتخت کشور لبنان نوید آور صلح است. در شب سال نو هزاران نفر دور هم جمع می شوند تا شروع مراسم سال نو را در اطراف برج ساعت میدان نجمه بیروت تماشا کنند. وقتی که شب به نیمه می رسد، آتش بازی بر فراز کلیساها و مساجد بیروت آغاز می شود و جشن سال نو در این کلان شهر برپا می شود.

 

 

 

در پایان خوب است که بدانید در جشن سال نو میلادی در بیروت به جهانیان ثابت می شود که لبنان کشوری شاد، امن و پایدار است. چراکه لیست کشورهای برتر جهان برای شرکت در جشن سال نو میلادی را میلیون ها نفر از سراسر جهان می بینند و به خاطر همین هم است که هر سال سفر به لبنان برای شرکت در جشن سال نو میلادی بیشتر از همیشه باب می شود. اگر شما هم تمایل دارید که سال نو میلادی را امسال به همراه دیگر توریستان در لبنان جشن بگیرید، می توانید برای رزرو  تور ارزان لبنان  سال نو میلادی با همکاران ما در  آژانس مسافرتی زیما سفر  تماس بگیرید.

 

 

۱۹ آبان ۱۳۹۸

نظرات کاربران