۰۲۱۷۴۶۳۴
بهترین رستوران در تور گوانجو - قسمت اول

بهترین رستوران در تور گوانجو - قسمت اول

بهترین رستوران در تور گوانجو

از جمله مهمترین و جذاب ترین بخش های هر تور ، خوردن غذا می باشد. آشنایی با انواع غذاها در تور ها یکی از سرگرم کننده ترین بخش های تور است که بسیاری با آن آشنایی ندارند.

در گوانجو نیز این مساله صادق است و مسافر هایی که از تور گوانجو استفاده می کنند می توانند از این غذا ها در تور استفاده کنند.

زیما سفر پارس شما را با رستوران هایی که غذا های محلی و مدرن دارند آشنا می کند. همراه ما باشید و با این تفریح خوشمزه آشنا شوید.

از غذاهای سنتی چینی گرفته تا غذاهای خارق العاده خارجی، صحنه غذایی گوانجو همه موارد را دربر می گیرد! متناسب با این که آیا شما به جایی ارزان و متعادل هستید یا به دنبال رستورانی لوکس و گران می گردید، لیست بهترین رستوران های گوانجو تهیه شده توسط ما همه این موارد را پوشش می دهد و شما با خواندن آن بهترین مکان را متناسب با نیاز خود پیدا خواهید کرد. برای درک بیشتر آنچه که ما به شما توصیه می کنیم به خواندن ادامه دهید!

رستوران The Kitchen Table در گوانجو

واقع در هتل W در گوانجو، این محل به عنوان یکی از بهترین رستوران های شهر برای برگزاری قرارهای ملاقات شما می باشد. این رستوران با زیبایی خیره کننده و غذاهایی فوق العاده چینی خود شناخته می شود که برای هر کسی که به دنبال خوردن اردک های سنتی سرخ شده، غذاهای دریایی تازه و یا شیرینی های خوشمزه است، مناسب می باشد. به مردم محلی و بازدید کنندگان به شدت توصیه می کنم حتما یکبار از خدمات این رستوران در گوانجو استفاده کنند.

رستوران Chay Hana Turkish Restaurant در گوانجو

رستوران بین المللی Chay Hana با دارا بودن فضایی دلنشین و غذاهای زیبا، خود را در فهرست "بهترین رستورانهای گوانجو" قرار داده است. رستوران چی هانا ترکیه یکی از بهترین رستورانهای شهر است. مشتریان این رستوران به صورت مکرر به دلیل دارا بودن کارکنان دوستانه و فضایی دلنشین و همچنین قیمت مناسب غذاها، به این رستوران باز می گردند. اگر در حال حاضر در گوانجو شما به دنبال جایی برای صرف یک نوشیدنی خوشمزه، کشیدن قلیان و استراحت با دوستان خود هستید، رستوران چی هانا ترکیه مکانی مناسب خواهد بود!

رستوران Enzo & Max در گوانجو

به دنبال یک راه شیرین برای شروع روز خود در گوانجو هستید؟ خوب، شما خوش شانس هستید، رستوران Enzo & Max متخصص در تهیه کرپ فرانسوی می باشند! انزو و ماکس تهیه Crêpe فرانسوی را در چین به مرحله اعلا رسانده و به صورت روزانه به مشتریان عرضه می کنند؛ مشتریان به اعتبار غذاهای این رستوران قسم می خورند و اگر شما نیز غذاهای این مکان را امتحان کنید، به آنها خواهید پیوست. برای یک صبحانه کامل، کرپ با یک فنجان اسپرسو و برای یک شام کامل، کرپ به همراه یک فنجان شراب سفارش دهید!

رستوران Tiger Prawn در گوانجو

این رستوران بهترین رستوران ویتنامی در گوانجو است؛ جمعیتی از مشتریان گرسنه که در انتظار یک میز در خارج از درب های رستوران منتظر هستند، یک صحنه غیر معمول برای این مکان نیست. برای لذت بردن از غذای خوشمزه این رستوران بدون نیاز به انتظار، از قبل رزرو خود را انجام دهید. این رستوران با غذاهای دریایی خوشمزه خود شناخته می شود. سالاد انبه یکی از پرطرفدارترین گزینه ها در این رستوران می باشد. اگر در گوانجو هستید، صرف غذا در این رستوران باید در لیست کارهای شما قرار داشته باشد.

رستوران Orient Express French Restaurant در گوانجو

پیدا کردن استیکهای واقعا خوشمزه در چین می تواند کاری دشوار باشند، اما این رستوران ثابت کرده است که نه تنها یکی از رستوران های برتر در گوانجو بلکه یک خانه استیک فوق العاده است. مناسب برای یک شب عاشقانه، یک جلسه مهم تجاری، و یا شام خانوادگی، این رستوران غذاهای عالی را با قیمتی مناسب ارائه می دهد. مشتریان در این رستوران علاوه بر غذاهای باکیفیت سرویس های باکیفیتی نیز دریافت می کنند؛ این رستوران مکانی است که برای صرف یک غذای باکیفیت عالی در گوانجو می توانید در نظر داشته باشید

رستوران Binsheng Pinwei Cantonese food در گوانجو

این یک رستوران قدیمی کانتی است و کیفیت و کمیت غذاهای آن تضمین شده است. فرقی نمی کند که آیا به دنبال غذاهای سرد، غذای سرخ شده یا سوپ هستید، آنها در همه موارد از مواد انتخاب شده و باکیفیت استفاده می کنند. فضای داخلی اینجا یک حس جنوبی دارد.

رستوران Daoxiang Restaurant در گوانجو

این یک رستوران دیگر در گوانجو است که در اغلب مواقع باید منتظر یک صندلی باشید. مردم معمولا برای خوردن یوم چا به آنجا می روند. اگر چه قیمت ها نسبت به سایر رستورانها کمی گرانتر است، اما غذاها متنوع، خوشمزه و تازه است. استاندارد پخت و پز و غذاهای داغ نیز بسیار خوب است. فضای آن نیز عالی و ناب است.

رستوران Wuxi Tea Restaurant در گوانجو

این یک رستوران-چایخانه معتبر در هنگ کنگ است. علاوه بر فضای داخلی آن، غذاها نیز دارای عطر و طعم شدید هنگ کنگی هستند.

به پایان مقاله اول رسیدیم و بزودی سراغ مقاله دوم بهترین رستوران در  تور گوانجو  می رویم.

زیما سفر پارس ارائه کننده  تور گوانجو  ، تور ارزان گوانجو و تور لحظه آخری گوانجو می باشد.

از "  تور گوانجو  " زیما سفر پارس دیدن فرمایید تا با تخفیف ها ، آفر ها و مشاوره آشنا شوید.

۲۲ فروردین ۱۳۹۷